Коронавірус

   

Рубрики  

   

   

Пошук  

   

Рекомендуємо відвідати  

Бюджет участі

   

 
   

Увійти/Вийти  

   

ВЛАСНИКАМ ЗЕМЕЛЬНИХ ДІЛЯНОК

ДЕРЖАВНИХ АКТІВ НА ПРАВО ПРИВАТНОЇ ВЛАСНОСТІ

НА ЗЕМЛЮ ВИДАНИХ ДО 2004 РОКУ

  Державні акти на право приватної власності на землю видані до 2004 року, які не внесені до автоматизованої системи Державного земельного кадастру, не мають кадастрового номера.

  Кадастровий номер є обов’язковим при укладанні угод про перехід права власності на земельні ділянки (спадщина, купівля-продаж та інше), застави земельних ділянок або прав на них (стаття 132, 133 Земельного кодексу України).

   Нормативна грошова оцінка земельної ділянки в межах населеного пункту без кадастрового номера є вищою, що підвищую суму земельного податку (наказ Мінагрополітики 25.11.2016 №489 та стаття 201 Земельного кодексу України), а для земель сільськогосподарського призначення за межами населених пунктів є взагалі неможливим (наказ Мінагрополітики 23.05.2017  № 262)

   Для внесення відомостей до Державного земельного кадастру та присвоєння кадастрового номера необхідно лише три простих кроки:

1. Замовити Технічну документацію із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у розробника документації із землеустрою - будь-якої землевпорядної організації;

2. Надати розроблену документацію до Центру адміністративних послуг для Державної реєстрації земельної ділянки;

3. Безкоштовно отримати витяг з Державного земельного кадастру про земельну ділянку на підтвердження внесення відомостей до Державного земельного кадастру та присвоєння кадастрового номера;

   В подальшому також, рекомендовано зареєструвати право на земельну ділянку у Державному реєстрі речових прав в Центрі адміністративних послуг

   Внесення відомостей про земельну ділянку до Державного земельного кадастру є запорукою вільного розпорядження земельною ділянкою та сплати відповідного земельного податку, а також дуже доречне в переддень відкриття ринку земель.

   Для отримання більш детальної інформації щодо внесення відомостей про земельні ділянки до Державного земельного кадастру, пропонуємо звернутися до фахівців  міськрайонного управління у Бахмутському районі та м.Бахмуті  за адресою: м.Бахмут, Донецької області, вул.В.Першина, 24 т.44 52 57,т. 44 52 58 та відділу земельних ресурсів Соледарської міської ради за адресою: вул.Паркова, 3-А, м.Соледар тел. 44 20 65.

   

Яндекс.Метрика