Коронавірус

   

Рубрики  

   

   

Пошук  

   

Рекомендуємо відвідати  

Бюджет участі

   

 
   

Увійти/Вийти  

   

Конкурс з визначення підприємства (організації) для здійснення функцій робочого органу при проведенні конкурсу із перевезення пасажирів на міських та приміських автобусних маршрутах загального користування в межах території Соледарської міської об’єднаної територіальної громади.

   Відповідно до Закону України «Про автомобільний транспорт», Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03 грудня 2008 року №1081 (зі змінами), умов проведення конкурсу з визначення підприємства (організації) для здійснення функцій робочого органу при проведенні конкурсу із перевезення пасажирів на міських та приміських автобусних маршрутах загального користування в межах території Соледарської міської об’єднаної територіальної громади, затверджених рішенням виконавчого комітету від 05вересня 2019року № 178«Про затвердження складу конкурсного комітету та Умов проведення конкурсу з визначення підприємства (організації) для здійснення функцій робочого органу при проведенні конкурсу із перевезення пасажирів на міських та приміських автобусних маршрутах загального користування в межах території Соледарської міської об’єднаної територіальної громади», Соледарська міська рада оголошує конкурс з визначення підприємства (організації) для здійснення функцій робочого органу при проведенні конкурсу із перевезення пасажирів на міських та приміських автобусних маршрутах загального користування в межах території Соледарської міської об’єднаної територіальної громади, далі - конкурс.

   Документи для участі в конкурсі подаються до Соледарської міської радиза адресою: 84545, Донецька область, Бахмутський район, м. Соледар, вул. Паркова, 3-А, до 15:00 16.10.2019 року. Режим роботи: з понеділка по четвер - з 8-00 до 17-00, п'ятниця -  з 08-00 до 15-45. Перерва на обід - з 12-00 до 12-45.

Для довідок з питань проведення конкурсу звертатися за тел.: (0627) 44-20-68.

 

 

   

Яндекс.Метрика