Коронавірус

   

Рубрики  

   

   

Пошук  

   

Рекомендуємо відвідати  

Бюджет участі

   

 
   

Увійти/Вийти  

   

 

 


Онлайн-зустрічі

зі старшокласниками ОТГ

 

 

 

 

 Профконсультанти Бахмутського міського центру зайнятості продовжують онлайн-зустрічі з учнями випускних класів ОТГ. Адже у підлітків попереду важливий крок-вибір майбутньої професії.

 8 та 9 грудня онлайн-гостями центру дистанційних комунікацій   Бахмутського міського центру зайнятості були  випускники Часовоярських  загальноосвітніх шкіл № 15 та № 17 та  Соледарської загальноосвітньої школи № 13. Навчальні заклади розташовані  на території Часовоярської та Соледарської міських територіальних громад.

 Підлітків  знайомили з формулою вдалогопрофесійноговибору «Хочу.Можу.Треба». За допомогою барометру професій учні визначали «погоду» сучасного ринку праці та попит на професії.

 Профконсультанта Тамара Богдан презентувала школярам сучасні онлайн-сервіси для старшокласників  від державної служби зайнятості. Розглянули платформу «Моя професія. Консультаційна мережа» та додаток на андроїд «Центр професійної орієнтації». Потім було експрес-тестування «Геометрія в характері». Це  дозволило підліткам дізнатися про свої схильності до певних видів професійної діяльності. Наприкінці зустрічі  школярі ділилися своїми професіями  планами на майбутнє.

 Далі школярі переглянути відеоролик Бахмутського міського центру зайнятості «Руйнуємо стереотипи». На прикладі навчальних закладів Бахмуту в ньому показані рівні гендерні можливості у професійному самовизначенні.

      

   

Яндекс.Метрика