Коронавірус

   

Рубрики  

   

   

Пошук  

   

Рекомендуємо відвідати  

Бюджет участі

   

 
   

Увійти/Вийти  

   

 

 

 


Міжнародний День людей

з інвалідністю!

 

 

 

  03 грудня 2021 року відбулося урочисте відвідування на дому  осіб з інвалідністю, які знаходяться на обслуговуванні у відділенні соціальної допомоги вдома комунальної установи «Центр надання соціальних послуг Соледарської міської ради Бахмутського району Донецької області» та дітей з інвалідністю, які мешкають на територіі Соледарської міської територіальної громади з нагоди Міжнародного Дня людей з інвалідністю.  

  Сьогодні у нашій громаді мешкає близько  двох  тисяч  людей, які потребують особливого ставлення до себе. Вони хочуть жити повноцінним життям, вільно пересуватися, не відчувати дискримінації, мати змогу брати участь у соціальному, політичному, економічному та культурному житті.

  Усім дітям з інвалідністю та особам з інвалідністю, які знаходяться на обслуговуванні у відділенні соціальної допомоги вдома комунальної установи «Центр надання соціальних послуг Соледарської міської ради Бахмутського району Донецької області» від імені міського голови Євгена Пластуна, депутатського корпусу, міської ради та її виконавчого комітету було вручено  подарункові набори з нагоди Міжнародного Дня людей з інвалідністю. Відвідали дітей з інвалідністю та осіб з інвалідністю на дому секретар міської ради Гелена Гребеник, заступник міського голови з гуманітарних питань та соціальної політики Світлана Редченко, депутати, представники старостинських округів та інші посадові особи міської ради котрі побажали всім міцності духу, оптимізму, здоров’я, миру а всім нам — побільше душевної щедрості і милосердя, які втілилися б у добрі справи.

  Соледарська міська рада, дякує всім, хто опікується людьми з інвалідністю, адже надання їм щоденної підтримки, й допомоги – реальний вияв милосердя, людяності та любові до ближнього.

  Захід пройшов з дотриманням  протиепідемічних карантинних обмежень.

   

Яндекс.Метрика