Коронавірус

   

Рубрики  

   

   

Пошук  

   

Рекомендуємо відвідати  

Бюджет участі

   

 
   

Увійти/Вийти  

   

 

 

 


Донецька торгово-промислова

палата інформує!

 

 

 

  Донецька торгово-промислова палата за підтримки Донецької облдержадміністрації  та Регіонального фонду підтримки підприємництва по Донецькій області запрошує Вас прийняти участь у Практичній конференції «Малий і середній бізнес: трансформація в нових реаліях», яка проводиться в  рамках  реалізації  Регіональної  програми  розвитку  малого та середнього  підприємництва  в  Донецькій  області  на  2021-2022  роки.

  До участі в конференції запрошуються представники регіональних та національних органів державної влади, підприємці - представники малого і середнього бізнесу, регіональні торгово-промислові палати, бізнес-асоціації, громадські організації, представники міжнародних організацій.

  Початок роботи Конференції - 8 грудня 2021 року о 10.00 у конференц-холіДонецької ТПП (Краматорськ, вул. Ярослава Мудрого, 43А).Реєстрація учасників - з 9.00 при обов'язковій наявності COVID-сертифікатупро вакцинацію або негативного ПЛР-тесту (термін дії 72 години).

  У випадку зацікавленості щодо участі, просимо проінформувати організаторів не пізніше ніж 3 грудня 2021 року за телефоном:моб. (050)347-85-73;е-mail:Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. Обов’язкова реєстрація за посиланням: https://bit.ly/3EMjWOB

   Додаткова інформація щодо участі в конференції за телефоном: моб. (050)347-85-73; е-mail:Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.;Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.  (контактна особа  -   Бедзай  Олег).

 

   

Яндекс.Метрика