Коронавірус

   

Рубрики  

   

   

Пошук  

   

Рекомендуємо відвідати  

Бюджет участі

   

 
   

Увійти/Вийти  

   

 

 

 

АРТЕМ ДАЛАКЯН

- ЧЕМПІОН СВІТУ ЗА ВЕРСІЄЮ WBA
 

 

 

 

  20 листопада в Києві у виставковому центрі ACCO International вихованець школи боксу на Донеччині в м.Соледар Артем Далакян у бою за титул чемпіона світу за версією WBA переміг Луїса Консепсьона з Панами, захистив титул чемпіона світу WBA

  У найлегшій ваговій категорії (Flyweight - до 50,8 кг) український чемпіон двічі в 5-му раунді відправляв суперника у нокдаун, а в 9-му раунді судді зафіксували технічний нокаут – команда Луїса Консепсьона після його чергового падіння зупинила поєдинок.

  Таким чином, Артем Далакян вже вп’яте захистив титул чемпіона світу WBA, здобутий у лютому 2018 року – після цього наш боксер виходив переможцем в боях у червні та грудні 2018 року, червні 2019 року, лютому 2020 року.

  Від імені  міського голови  Євгена Пластуна, вітаємо Артема та його наставників з перемогою й успішним захистом титулу чемпіона світу з боксу за версією WBA! Цілеспрямованість, відмінна спортивна підготовка, сила духу і воля до перемоги допомогли Вам довести, що українські боксери - найкращі в Європі. Упевнений, що попереду на вас чекають яскраві перемоги і престижні нагороди!Бажаю здоров'я, сил, наснаги, успіхів і перемог, високого зросту в спорті і в житті.

        

   

Яндекс.Метрика