Коронавірус

   

Рубрики  

   

   

Пошук  

   

Рекомендуємо відвідати  

Бюджет участі

   

 
   

Увійти/Вийти  

   

 

 


 

Чемпіонат Донецької області з волейболу

серед дівчат 16 років та молодші

 

 


 

  З 07 по 10 жовтня 2021 року в місті Лиман, на базі спортивного комплексу «Локомотив» пройшов чемпіонат Донецької області з волейболу серед дівчат 16 років та молодші. За звання кращих змагалися 9 команд із Бахмутської, Іллінівської, Краматорської, Курахівської, Лиманської, Маріупольської, Покровської громад Донеччини. Нашу громаду представляли вихованці  Соледарської міської комплексної дитячо-юнацької спортивної школи (тренер-викладач Череповська Олена).
  Колективи були поділені на 3 підгрупи. За підсумками запеклих та емоційних ігор перемогу святкували волейболістки КДЮСШ №1 – ДОСКСП ім. С. Бубки з міста Бахмут, вихованки тренера Олени Дробітько. Срібними призерками стали спортсменки з міста Покровськ – команда ДЮСШ м. Покровськ під керівництвом тренера Любові Ляшенко. «Бронзу» здобули представниці СК «Лиман» ОДЮСШ для дітей – сиріт з міста Лиман, вихованки тренера Наталі Лавриненко.
  Наші юні спортсменки нажаль не посіли призових місць, але показали дуже гарну та налагоджену гру. Тому бажаємо їм успіхів і подальших перемог.
  Команди були нагороджені кубками, медалями та грамотами від управління фізичної культури та спорту Донецької облдержадміністрації.

      

   

Яндекс.Метрика