Коронавірус

   

Рубрики  

   

   

Пошук  

   

Рекомендуємо відвідати  

Бюджет участі

   

 
   

Увійти/Вийти  

   

 

 

Святковий захід до Дня фізичної

культури і спорту України

в Соледарській громаді

 

 


 

  10 вересня в місті Соледар, у міському Центрі культури та народної творчості, відбувся урочистий захід з нагоди Дня фізичної культури і спорту України.
  На свято зібралися представники спортивної громадськості міста: ветерани спорту, тренери, спортсмени, директори та вчителі шкіл, директори та викладачі навчальних закладів, працівники спортивних споруд, а також запрошені та гості міста.
  Вітаючи присутніх з професійним святом, секретар міської ради Гелена Гребеник від імені міського голови Євгена Пластуна відзначила, що спортсмени Соледарської міської  територіальної громади протягом року досягли значних успіхів на змаганнях обласного, всеукраїнського та міжнародного рівня. Своїми спортивними досягненнями вони прославляють Донеччину, Україну рідне місто та залучають молодь до занять спортом і фізичною культурою.
  В.о. начальника управління Соледарської міської ради Наталя Черняєва та директор Соледарської міської комплексної дитячо-юнацької спортивної школи Павло Шпаренко привітали всіх присутніх і побажали усім міцного здоров’я, нових досягнень, рекордів, перемог.
  На святі відзначили кращих тренерів, спортсменів з олімпійських та неолімпійських видів спорту, ветеранів спорту, колективи, переможців та призерів чемпіонатів Європи та світу, переможців та призерів Параолімпійськиї ігор, які зробили вагомий внесок у розвиток спортивної сфери громади.
  Заступник міського голови з гуманітарних питань та соціальної політики Світлана Редченко також привітала всіх присутніх і подякувала усім тим, хто зробив свій внесок у розвиток фізичної культури та спорту Соледарської громади, чиї заслуги піднімають імідж міста, області, країни на змаганнях різного рангу. Вона закликала любити, берегти і примножувати спортивну славу рідного міста, Донеччини, країни, побажала міцного здоров'я, мирного неба, життєвих та спортивних перемог, а
також вручила від міського голови Євгена Пластуна спортивний інвентар для всіх шкіл Соледарської міської територіальної громади.
  Святковий концерт присутнім подарували творчі колективи громади. 

      

      

      

      

      

      

      

      

      

      

      

      

      

 
   

Яндекс.Метрика