Коронавірус

   

Рубрики  

   

   

Пошук  

   

Рекомендуємо відвідати  

Бюджет участі

   

 
   

Увійти/Вийти  

   

 

 


Відкриття локації Активний парк

 за президентською програмою

«Здорова Україна»

 

 

 

  1 вересня 2021року знаково почався новий навчальний рік у громаді – відкриттям по вулиці Широкій,1 -  локації  «Активний парк – Здорова Україна» згідно програми Президента України Володимира Зеленського «ЗДОРОВА Україна» за участі Соледарського міського голови Пластуна Євгена Юрійовича та заступника начальника управління фізичної культури та спорту облдержадміністрації – начальник відділу реалізації профільних програм Точилова Наталія Миколаївна.

  Відтепер всім охочим у зручний час доступні заняття спортом з використанням простого знаряддя: лавочки, шведської стінки, брусів, турніків, координаційної лінії, а також локації «вільний простір». Біля кожного елементу розміщено навігаційні таблички з QR-кодами, відсканувавши які за допомогою смартфону можна перейти на спеціальний сайт з відеоуроками. Індивідуальне тренування з онлайн-тренером кожен складає по власних силах, обираючи один із трьох рівнів: новачок, середній, профі.

  Соціальний проєкт «Активні парки – локації здорової України» передбачає створення нових місць для занять фізичною активністю, а також збільшення кількості прихильників спорту на існуючих майданчиках.

  Висловлюємо  подяку за підготовку локації товариству з обмеженою відповідальністю «Кнауф Гіпс Донбас» в особі в.о. виконавчого директора Матяша Андрія Олександровича, юним волонтерам від громадської організації «Радіо Джа» та кожному майстру, який долучився до найменшої роботи.

      

      

      

      

   

Яндекс.Метрика