Коронавірус

   

Рубрики  

   

   

Пошук  

   

Рекомендуємо відвідати  

Бюджет участі

   

 
   

Увійти/Вийти  

   

 Громаду з робочим візитом

відвідав народний депутат

Верховної Ради України

 


 

 

  26 серпня Соледарську громаду з робочим візитом відвідали народний депутат Верховної Ради України від політичної партії «Слуга народу» Владлен Неклюдов і член ради Донецької обласної політичної партії «Слуга народу» Олександр Міщенко.

  У міській раді пройшла  робоча нарада,  на якій представники партії «Слуга народу», заступник міського голови з гуманітарних питань та соціальної політики Світлана Редченко, депутати міської ради Ігор Зелений і Олексій Ткачов разом з керівниками структурних підрозділів міської ради обговорили перспективи розвитку спорту  у громаді, реконструкцію-будівництво опорної школи, забезпечення закладів охорони здоров’я  медичним обладнанням, перебіг  вакцинації населення громади від COVID-19, ремонт доріг місцевого значення та інші соціально значущі питання. Владлен  Неклюдов  запевнив, що Соледарська громада може розраховувати на його всебічну підтримку в питаннях розбудови громади,   у вирішенні соціальних питань.

  Народний депутат і представники політичної партії «Слуга народу»  вручили спортивну футбольну форму вихованцям Соледарської міської  комплексної дитячо-юнацької спортивної школи і побажали юним спортсменам наснаги і наполегливості у заняттях спортом. Світлана Редченко вручила гостям сувенірні вироби із солі.

      

      

      

      

      

      

   

   

Яндекс.Метрика