Коронавірус

   

Рубрики  

   

   

Пошук  

   

Рекомендуємо відвідати  

Бюджет участі

   

 
   

Увійти/Вийти  

   

 Нарада керівників закладів культури

Соледарської міської 

територіальної громади
 


 

 

  У сесійній залі Соледарської міської ради, 26 серпня 2021 року, відбулась чергова виробнича нарада керівників закладів культури Соледарської міської  територіальної громади, під час якої було обговорено ряд важливих питань щодо організації діяльності клубних закладів.

 В нараді прийняла участь заступник міського головиз гуманітарний питань та соціальної політикиРедченко С.М.

 Світлана Миколаївна, у своєму виступі проаналізувала роботу закладів культури, їх участь у творчих заходах громади та підкреслила, що культура громади є дуже важливим і ключовим моментом в виявленні реальних потреб жителів, визначення пріоритетів, суттєвого покращення якості життя жителів громади. Формування культурної сфери, підготовка творчих постійно діючих заходів, визначення дат їх проведення (державні, народні, традиційні, та національні свята).

 Начальник відділу культури та з питань засобів масової інформації Кучер О.О. надав інформацію щодо необхідності  висвітлення роботи  закладів культури Соледарської громади у засобах масової інформації. Також  було розглянутопитання щодо впровадження в роботу інновацій та збереження матеріально-технічної бази закладів.

 Нарада пройшла в конструктивній та позитивній атмосферіз дотриманням  протиепідемічних карантинних обмежень.

      

   

Яндекс.Метрика