Коронавірус

   

Рубрики  

   

   

Пошук  

   

Рекомендуємо відвідати  

Бюджет участі

   

 
   

Увійти/Вийти  

   

 

 

Церемонія урочистого підняття

Державного Прапора України

у Соледарській громаді

 


 

 

  23 серпня 2021 року о 9.00 год, в Соледарській міській територіальній громаді був піднятийсиньо-жовтий прапор - символ незалежності та суверенітету нашої держави.

  Урочисте підняття Прапора України відбулося на стадіоні «Соляник», за участю керівництва міста, керівників структурних підрозділів, громадськості, офіцерів спільного центру з контролю та координації питань припинення вогню та стабілізації лінії розмежування сторін.

  Заступник міського голови з гуманітарних питань та соціальної політики Світлана Редченко привітала усіх присутніх з урочистим підняттям Державного Прапора України від себе особисто та від імені міського голови Євгена Пластуна. В промові виражена думка, що ця дата втілює в собі давнє прагнення нашого народу до свободи та самовизначення. І саме Прапор став символом незалежності, слави і відродження України. Під цим знаменом наш народ утвердив віковічну ідею про державність і самостійність.

  З вітальним словом виступив заступник керівника спільного центру з контролю та координації питань припинення вогню та стабілізації лінії розмежування сторін  капітан першого рангу Юрій Улащенко.

  Право підняти Прапор України надано військовослужбовцю спільного центру з контролю та координації питань припинення вогню та стабілізації лінії розмежування сторін  Юрію Землянову та заступнику міського голови з гуманітарних питань та соціальної політики Світлані Редченко.

  Захід пройшов з дотриманням  протиепідемічних карантинних обмежень.

      

      

      

   

Яндекс.Метрика