Коронавірус

   

Рубрики  

   

   

Пошук  

   

Рекомендуємо відвідати  

Бюджет участі

   

 
   

Увійти/Вийти  

   

 


Урочистий захід до

Дня Державного Прапора

та 30-ї річниці Незалежності України

у Соледарській громаді

 


 

  20 серпня 2021 року о 13.00 год, у комунальному закладі «Соледарський міський центр культури та народної творчості», відбувся урочистий захід, присвячений до Дня Державного Прапора та 30-ї річниці Незалежності України.

  В заході взяли участь секретар міської ради Гелена Гребеник, депутати Соледарської міської ради, керівники структурних підрозділів міської ради, делегації старостинських округів, керівники підприємств, установ, організацій, представники громадських об’єднань та засобів масової інформації, військові.

  Свято розпочалося з урочистого внесення Прапору України офіцерами спільного центру з контролю та координації питань припинення вогню та стабілізації лінії розмежування сторін.

  Секретар міської ради Гелена Гребеник від імені міського голови Євгена Пластуна та міської ради привітала усіх присутніх зі святом, нагородила грамотами та подяками Соледарської міської ради за активну громадську позицію, особистий вагомий внесок у розвиток  Соледарської міської територіальної громади, та з нагоди 30-ї річниці Дня Незалежності України кращих працівників різних сфер діяльності Соледарської громади, війсковослужбовців.

  Святкову програму глядачам подарували творчі колективи та солісти комунального закладу «Соледарський міський Центр культури та народної творчості».

  Заходи присвячені Дню Державного Прапора і 30-ї річниці Незалежності України проведені в кожному старостинському окрузі громади з дотриманням  протиепідемічних карантинних обмежень.

      

      

      

      

      

      

      

      

      

      

      

      

      

      

   

Яндекс.Метрика