Коронавірус

   

Рубрики  

   

   

Пошук  

   

Рекомендуємо відвідати  

Бюджет участі

   

 
   

Увійти/Вийти  

   

 

 

Шкільний автобус

для безпечного перевезення

 

 

  Соледарська міська територіальна громада отримала шкільний автобус, призначений для перевезення учнів Соледарської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №13 з поглибленим вивченням англійської мови Соледарської міської ради Донецької області. 

  Придбання шкільного автобусу стало можливим завдяки підтримці голови Донецької обласної державної адміністрації Павла Кириленка, за кошти обласного бюджету та співфінансування з місцевого бюджету за активної участі Соледарського міського голови Євгена Пластуна.

  Рішенням Соледарської міської ради від 23.02.2017 №7/3-111 Соледарська ЗОШ І-ІІІ ступенів №13 визначена опорним закладом. На час її реконструкції освітній процес здійснюється в Соледарській загальноосвітній школі І-ІІ ступенів  №14, до якої організовано підвоз 537 учнів та 37 вчителів. Після завершення будівельних робіт до закладу буде здійснюватися підвіз учнів з прилеглих сіл громади та з визначених філій.

  Школа вже має декілька шкільних автобусів, один із яких ХАЗ 3250.11, 2006 року випуску, потребував заміни. Новий автобус, марки ATAMAN, забезпечить якісне безпечне перевезення учнів та вчителів до закладу освіти.

   

Яндекс.Метрика