Коронавірус

   

Рубрики  

   

   

Пошук  

   

Рекомендуємо відвідати  

Бюджет участі

   

 
   

Увійти/Вийти  

   

 

 


Підведені результати взаємодії  поліції,

органів влади і громадських формувань

 в Донецькій області

за І півріччя 2021 року

 

 

 

  5 серпня відбулась  обласна нарада  щодо підведення підсумків взаємодії поліції, органів влади та громадських формувань за І півріччя 2021 року. В нараді взяли участь заступник начальника Головного Управління Національної поліції в Донецькій області Микола Кащук, заступник  голови Донецької облдержадміністрації Вадим Філашкін, директор департаменту з питань цивільного захисту, мобілізаційної та оборонної роботи  Ігор Бойко, начальник управління превентивної діяльності  обласного управління поліції Владислав Юров, керівники територіальних підрозділів поліції, представники Донецької ОДА, поліцейські офіцери громади, голови райдержадміністрацій, територіальних громад, громадських формувань області.

  Загалом на території області зареєстровано 35 громадських формувань. Поліцією спільно з представниками громадських формувань проведено майже 600  заходів з охорони громадського порядку, 172 профілактичних рейдів, складено 241 протокол про адміністративні правопорушення та встановлено двох громадян причетних до скоєння кримінальних злочинів.

  В нараді взяла участь заступник міського голови з гуманітарних питань та соціальної політики Соледарської міської ради Світлана Редченко. Вона вітала учасників наради від імені міського голови Євгена Пластуна, від себе особисто та доповіла учасникам наради про реалізацію безпекового проєкту «Поліцейський офіцер громади», який реалізується на території Соледарської міської територіальної громади, вручила подяку представнику громадського формування територіальної громади «Мисливець» Сергію Борщу.

  Поліцейські Донеччини в своїх виступах наголошували, що налагодження  дієвої комунікації поліції з громадами та побудова партнерських відносин сьогодні є одним з пріоритетних напрямків роботи .

      

   

Яндекс.Метрика