Коронавірус

   

Рубрики  

   

   

Пошук  

   

Рекомендуємо відвідати  

Бюджет участі

   

 
   

Увійти/Вийти  

   

 


«РЕКОНСТРУКЦІЯ СОЛЕДАРСЬКОЇ

ЗОШ №13 І-ІІІ СТУПЕНІВ ПО

ВУЛ. 60 РОКІВ ЖОВТНЯ М.СОЛЕДАР

ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ» (КОРИГУВАННЯ).

БУДІВНИЦТВО ТРИВАЄ


 

  Сьогодні, 22 липня 2021 року, заступник міського голови з гуманітарних питань та соціальної політики Світлана Редченко, тимчасово виконуюча обов’язки начальника Управління освіти Соледарської міської ради Надія Донченко та інженер Павло Піскун відвідали об’єкт будівництва «Реконструкція Соледарської ЗОШ №13 І-ІІІ ступенів по вул. 60 років Жовтня м. Соледар Донецької області» (коригування) з метою моніторингу стану реалізації проєкту в рамках Надзвичайної кредитної програми для відновлення України. На сьогоднішній день виконані роботи з монтажу опалювальної системи в прибудові 1, водопостачання та водовідведення в блоках №1, №2 в прибудові №1 та тривають роботи з утеплення та перекриття покрівлі, прибудови №2,будівництво ліфта для маломобільних груп.

  Найближчим часом планується фасадні роботи. будівельно-монтажні роботи блоку №1, 2 поверх (оздоблювальні роботи, укладання плитки на підлозі, укладання лінолеуму, монтаж дверей), заливка підлоги в прибудові блоку 2, в їдальні монтаж перегородок, в актовому залі та спортзалі монтаж покрівлі.

  За інформацією Мінрегіону, Мінфін ще не виділив кошти на збільшення субвенції на 2021 рік тож з нетерпінням очікуємо на постанову КМУ.

  Соледарська міська рада і наділі буде інформувати про стан будівництва на об’єкті.

      

      

      

      

   

   

Яндекс.Метрика