Коронавірус

   

Рубрики  

   

   

Пошук  

   

Рекомендуємо відвідати  

Бюджет участі

   

 
   

Увійти/Вийти  

   

 

 


Вітання з професійним святом

День тренера в Соледарській громаді

 


 

 

  24 червня 2021 року Президент України підписав Указ про святкування  19 липня - День тренера. Дата встановлена на підтримку ініціативи працівників сфери фізичної культури та спорту України та в силу подій, що ввійшли в історію нашої держави, а саме: в цей день 1996 року Україна вперше взяла участь в Олімпійських іграх, як незалежна держава і самостійна команда.

  В сесійній залі Соледарської міської ради Бахмутського району 19 липня прийняли вітання з професійним святом тренери спортивних закладів та підприємств громади.

  Секретар міської ради Гелена Гребенику своєму привітанні, від імені міського голови Євгена Пластуна та особисто від себе, відзначила високий професіоналізм та сумлінність тренерського складу спортивних закладів нашої громади:  нагородила і відзначила  грамотами та подяками міської ради.

  Програма учасників творчих колективів комунального закладу «Соледарський міський Центр культури та народної творчості»додала  святковості урочистому  настрою всім присутнім.

  Зі смаколиками  під час круглого столу було піднято чимало актуальних питань і у конструктивному діалозі віднайдено шляхи  їх вирішень.

  Захід проводився з дотриманням  протиепідемічних карантинних обмежень.

      

      

      

      

      

   

Яндекс.Метрика