Коронавірус

   

Рубрики  

   

   

Пошук  

   

Рекомендуємо відвідати  

Бюджет участі

   

 
   

Увійти/Вийти  

   


Засідання Координаційної  ради

з питань сімейної та ґендерної політики,

запобігання та протидії домашньому

насильству, торгівлі людьми при

виконавчому комітеті  Соледарської

міської ради Бахмутського району

Донецької області

 

  16 липня  2021 року відбулося засідання Координаційної  ради з питань сімейної та ґендерної політики, запобігання та протидії домашньому насильству, торгівлі людьми при виконавчому комітеті  Соледарської міської ради Бахмутського району Донецької області.

  Під час засідання члени комісії були проінформовані про Національний та Регіональний план дій щодо імплементації Резолюції Ради Безпеки ООН 1325.

  Розглянуті питання порядку денного - щодо проєкту Місцевого плану дій щодо імплементації Резолюції ради Безпеки ООН 1235, регіональної програми розвитку сімейної, гендерної політики та протидії торгівлі людьми в Донецькій області на 2021-2025 роки, розроблення Місцевої програми.

  Також, в онлайн-режимі відбулася конференція з Запорізьким благодійним Фондом «Єдність за майбутнє» у реалізації проєкту «Просування порядку денного «Жінки, Мир, Безпека», шляхом локалізації Національного та Регіонального планів дій з виконання Резолюції Ради Безпеки ООН 1325 у Східній Україні у партнерстві з міжнародною організацією «ООН Жінки».

   

   

Яндекс.Метрика