Коронавірус

   

Рубрики  

   

   

Пошук  

   

Рекомендуємо відвідати  

Бюджет участі

   

 
   

Увійти/Вийти  

   

 

 

 

 

Відзначення Дня пожежної охорони

в Соледарській громаді

 

 

 

  16 квітня приймали вітання працівники Центру безпеки громадян з їх професійним святом – з  Днем працівників Пожежної охорони України.
  Найскладніша професія,  яка об’єднує людей мужніх та сильних духом, які з честю забезпечують надійний захист національного багатства, життя людей від вогню та стихії.
  Присутніх на святкуванні  привітав міський голова Євген Пластун. Він підкреслив, що працівники Центру безпеки у будь-яку хвилину, не вагаючись, ризикуючи власним життям, приходять на допомогу тим, хто її потребує.  Побажав усім присутнім міцного здоров'я, життєвої енергії і стійкості духу, надію на краще, витримки і мужності у справі служіння Державі та народу України. 
  Євген Юрійович вручив почесні грамоти та грошову винагороду Соледарської міської ради, за сумлінне виконання службових обов’язків, досягнення високих результатів у професійній діяльності та з нагоди професійного свята – Дня пожежної охорони особовий склад 88-ї державної пожежно-рятувальної частини, 8-го державного пожежно-рятувального загону Головного управління ДСНС України у Донецькій області.  
  Музичне вітання працівників культури підняли святковий настрій усіх присутніх. 
  Захід проводився з дотриманням  протиепідемічних карантинних обмежень.

      

      

   

Яндекс.Метрика