Пошук  

   

Рубрики  

   

Рекомендуємо відвідати  

   

   

Увійти/Вийти  

   

Чи можна громадянину здійснювати будівництво житлового будинку на земельній ділянці для ведення особистого селянського господарства, що перебуває у його власності?

Можливість будівництва житлових будинків на земельних ділянках для ведення особистого селянського господарства не передбачена чинним законодавством України. Тому необхідно перевести вказану ділянку до земель іншої категорії - земель житлової і громадської забудови.

Увага!


          Відповідно до Земельного кодексу України землі житлової і громадської забудови можуть бути розташовані лише у межах населеного пункту. 
          На сьогодні діють декілька положень законодавчих актів, які забороняють зміну цільового призначення земельних ділянок.


        По-перше, Перехідними положеннями Земельного кодексу України заборонено змінювати цільове призначення (використання) земельних ділянок, отриманих громадянами у власність внаслідок розпаювання сільськогосподарських підприємств.


        По-друге, статтею 24 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» заборонено змінювати цільове призначення земельних ділянок», якщо це не відповідає плану  зонування  території  та/або  детальному  плану території.

      Якщо вищевказаними положеннями змінювати цільове призначенняземельної  ділянки не заборонене, необхідно здійснити дії щодо зміни цільового призначення земельної ділянки.

   

Яндекс.Метрика