Пошук  

   

Рубрики  

   

Рекомендуємо відвідати  

   

   

Увійти/Вийти  

   

Перелік питань для розгляду на засіданні виконавчого комітетуСоледарської міської ради  04.07.2019

1. Про стан виконання розпорядчих документів вищих органів, власних рішень Соледарської міської ради та її виконкому, розпоряджень міського голови у І півріччі 2019 року.

2. Про підсумки роботи по розгляду звернень громадян у виконавчих органах Соледарської міської ради у 1 півріччі 2019 року.  

3.Про  стан роботи комунальних підприємств по благоустрою території Соледарської міської об’єднаної територіальної громади  

4.Про стан роботи закладів культури Соледарської міської об’єднаної територіальної громади.

5. Про проведення обліку дітей шкільного віку та учнів на території Соледарської міської об’єднаної територіальної громади у 2019 році.

6. Про підготовку сільськогосподарських підприємств Соледарської міської об’єднаної територіальної громади до збирання врожаю ранніх зернових культур та зернобобових культур.

7. Про надання матеріальної допомоги.

8. Про стан висвітлення в засобах масової інформації діяльності виконавчих органів Соледарської міської ради.

 

ПРОЕКТ

УКРАЇНА

СОЛЕДАРСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ  КОМІТЕТ

РІШЕННЯ

 

04.07.2019 №

м. Соледар
 

Про  стан роботи закладів культури

Соледарської   міської  об’єднаної

територіальної  громади за період 2018 - 2019р.

        

      Заслухавши інформацію начальника відділу культури та з питань діяльності засобів масової інформації Кучера О.О. про стан роботи закладів культури Соледарської міської об’єднаної територіальної громади  за період 2018-2019р, згідно з планом роботи виконавчих органів  Соледарської міської ради на ІІІ квартал 2019 року, затвердженого рішення виконавчого комітету від 06.06.2019№107,  керуючись статтями 30,32,52 Закону України від 21 травня 1997 року №280/97-ВР «Про місцеве самоврядування в Україні», виконком міської ради

 

ВИРІШИВ:

 1. Інформація про стан роботи закладів культури Соледарської міської ради за період 2018-2019р. прийняти до відома.
   
 2. Визнати стан роботи закладів культури Соледарської міської об’єднаної територіальної громади  за період 2018-2019р (Кучер) задовільним.
   
 3. Відділу культури та з питань діяльності засобів масової інформації (Кучер) проаналізувати проблемні питання та надати пропозиції щодо їх вирішення у термін до 20.10.2019р.
   
 4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови з гуманітарних питань та соціальної політики Рагозу О. О.

 

 

 

Міський голова                                                                             О.М. Степаненко

 

ПРОЕКТ

УКРАЇНА

СОЛЕДАРСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ  КОМІТЕТ

РІШЕННЯ

 

04.07.2019  №

м. Соледар

Про стан роботи комунальних підприємств по благоустрою території   Соледарської міської об’єднаної територіальної громади

З метою виконання та забезпечення організації комплексу заходів, спрямованих на поліпшення санітарного стану та благоустрою території Соледарської міської об’єднаної територіальної  громади, на виконання вимог Законів України від 25 червня 1991 року № 1264-XII«Про охорону навколишнього природного середовища» зі змінами, від 6 вересня 2005 року N2807-IV«Про благоустрій населених пунктів» зі змінами, відповідно до плану роботи виконавчих органів Соледарської міської ради на 3 квартал 2019 року, затвердженого рішенням виконкому від 06.06.2019 р. № 107, керуючись статтями  30, 52 Закону України від 21 травня 1997 року №280/97-ВР «Про місцеве самоврядування в Україні» виконавчий комітет Соледарської міської ради

 

В И Р І Ш И В:

 

1.Стан роботи комунальних підприємств по благоустрою території   Соледарської міської об’єднаної територіальної  громади визнати задовільним.

 

2. Рекомендувати керівникам підприємств усіх форм власності, організацій, установ, орендарям а також власникам приватних будинків утримувати у належному санітарному стані власні та прилеглі території.

 

3.  Координацію роботи по виконанню цього рішення покласти на начальника відділу житлово-комунального господарства, благоустрою, охорони навколишнього природного середовища та інфраструктуриСоледарської міської ради (Рудченко).

 

4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови з питань житлово-комунального господарства Черняєва А.О.

 

 

 

Міський голова                                                                              О. М. Степаненко

 

ПРОЕКТ

УКРАЇНА

СОЛЕДАРСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ  КОМІТЕТ

РІШЕННЯ

 

 

 

 

04.07.2019  № ___                                                                                                                  
м.Соледар

 

Про підготовку сільськогосподарських підприємств Соледарської міської об’єднаної територіальної громади до збирання врожаю ранніх зернових та зернобобових культур у 2019 році

 

З метою організованої, своєчасної та якісної підготовки сільськогосподарських підприємств Соледарської міської об’єднаної територіальної громади до збирання врожаю ранніх зернових та зернобобових культур у 2019 році, відповідно до кодексу Цивільного захисту України, Закону України «Про зерно та ринок зерна в Україні», Закону України «Про дорожній рух», Правил пожежної безпеки в агропромисловому комплексів України, затверджених наказом Міністерства аграрної політики України, Міністерства України з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи                                       від 04 грудня 2006 року № 730/770, зареєстрованих в Міністерстві юстиції України 05 квітня 2007 року за № 313/13580, Правил проїзду великогабаритних та великовагових транспортних засобів автомобільними дорогами, вулицями та залізничними переїздами, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 18 січня 2001 року № 30 (із змінами), Вимог до облаштування та технічного оснащення пунктів габаритно – вагового контролю на автомобільних дорогах загального користування, затверджених наказом Міністерства інфраструктури України від 28 липня 2016 року № 255, зареєстрованих в Міністерстві юстиції України 22 серпня 2016 року                          № 1171/29301, Програми економічного і соціального розвитку Соледарської міської об’єднаної територіальної громади на 2019 рік та основні напрями розвитку на 2020 і 2021 роки, затвердженої рішенням міської ради                         від 20.12.2018 № 7/34-844, розпорядження голови Донецької обласної державної адміністрації, Донецької обласної військово – цивільної адміністрації від 12.06.2019 № 599/5-19 «Про організацію збирання врожаю ранніх зернових та зернобобових культур у 2019 році»  та відповідно до плану роботи виконавчих органів Соледарської міської ради на ІІІ квартал 2019 року, затвердженого рішенням виконавчого комітету від 06.06.2019 року №  107,   керуючись статтями 27, 40, 52 Закону України від  21 травня 1997 року № 280/97-ВР  “Про місцеве самоврядування в Україні ” з внесеними до нього змінами, виконком  міської ради

 

ВИРІШИВ:

 1. Інформацію начальника відділу з питань агропромислового комплексу та розвитку сільських територій Гульбасової О.О. про підготовку сільськогосподарських підприємств Соледарської міської об'єднаної територіальної громади до збирання врожаю ранніх зернових та зернобобових культур у 2019 році взяти до відома.

 

        2. Бахмутському відділу поліції Головного управління Національної поліції у Донецькій області (Межений) спільно з відділом з питань агропромислового комплексу та розвитку сільських територій (Гульбасова) рекомендувати забезпечити здійснення заходів щодо:

1) безперешкодного пересування зернозбиральної техніки сільгосппідприємств громади до місць проведення збиральних робіт та зерна нового врожаю до місць його зберігання;

2) інформування сільськогосподарських підприємств щодо необхідності здійснення переїзду автомобільних доріг, вулиць та залізничних переїздів транспортними засобами на гусеничному ходу для виконання сільськогосподарських робіт у місцях, встановлених власниками доріг, вулиць та залізничних переїздів відповідно до

3) оформлення дозволів на участь у дорожньому русі транспортних засобів, вагові та габаритні параметри яких перевищують нормативи, відповідно до.

       3. Філії «Автодор № 3» ДП «Донецькоблавтодор» (Корольков) привести ділянки доріг, на яких розташовуються пересувні пункти габаритно – вагового контролю, у відповідності до та забезпечити облаштування та технічне оснащення нових пунктів габаритно-вагового контролю на автомобільних дорогах загального користування, що прямують до підприємств, на території яких розташовані потужності для зберігання зерна.

       4.  Філії «Автодор № 3» ДП «Донецькоблавтодор» (Корольков) разом з регіональною філією «Донецька залізниця»  АТ «Укрзалізниця» (Бугайов) вжити заходи щодо створення на період проведення збиральних робіт безпечних умов пересування негабаритної сільськогосподарської техніки в місцях переїзду через залізничні колії.

5.Управлінню фітосанітарної безпеки Головного управління Держпродспоживслужби  у Донецькій області (Марченко) забезпечити здійснення фітосанітарного контролю зерна та інших об’єктів регулювання, призначених для вивезення або ввезення до зон карантинного режиму.

 

 1. Відділу з питань агропромислового комплексу та розвитку сільських територій (Гульбасова):
 2. забезпечити координацію заходів щодо підготовки сільськогосподарських підприємств громади до збирання врожаю ранніх зернових культур та зернобобових культур у 2019 році та здійснення комплексу польових робіт;
 3. організувати надання методичної допомоги сільськогосподарським товаровиробникам всіх форм власності під час підготовки до збирання врожаю ранніх зернових культур та зернобобових культур у 2019 році та здійснення осіннього комплексу польових робі;
 4. забезпечити здійснення організаційно – технологічних заходів щодо підготовки та організованого проведення осіннього комплексу польових робіт сільгосппідприємствами громади з урахуванням вимог науково – обґрунтованої системи землеробства, зокрема, сівби озимих культур на зерно під урожай 2020 року в обсягах не менше 35 % від загальної площі орних земель;
 5. забезпечити здійснення комплексу організаційно – технологічних заходів щодо збирання врожаю ранніх зернових та зернобобових культур у 2019 році та здійснення осіннього комплексу польових робіт;
 6. забезпечити надання до департаменту агропромислового комплексу та розвитку сільських територій Донецької облдержадміністрації інформації щодо очікуваного виробництва основних сільськогосподарських культур   врожаю 2019 року   05 та 20 числа кожного місяця протягом липня – листопада   2019 року;
 7. забезпечити проведення, спільно з 8 Державним пожежно – рятувальним загоном Головного управління ДСНС України у Донецькій області (Нікулеско), організаційно – технічних заходів щодо недопущення виникнення загрози пожеж на зернових полях та в місцях зберігання сільськогосподарської продукції;
 8. вжити відповідних заходів щодо недопущення травмування та загибелі людей, створення необхідних соціально – побутових умов для робітників, зайнятих підготовкою до збирання врожаю 2019 року та під час проведення осіннього комплексу польових робі у 2019 році.
 9. забезпечити здійснення на території громади заходів, пов’язаних з недопущенням погіршення фітосанітарного стану сільськогосподарських угідь, локалізації та ліквідації карантинного бур’яну – амброзії полинолистої, зокрема

 

 1. Координаційне виконання цього рішення покласти на відділ з питань агропромислового комплексу та розвитку сільських територій (Гульбасову).
 2. Контроль за виконання цього рішення покласти на заступника міського голови з питань житлово – комунального господарства Черняєва А.О.

 

 

Міський голова                                                                          О.М. Степаненко

 

 

ПРОЕКТ

УКРАЇНА

СОЛЕДАРСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ  КОМІТЕТ

РІШЕННЯ

 

04.07.2019 №

м.Соледар

 

Про надання матеріальної допомоги 

 

Розглянувши службову записку від _______________  начальника організаційного відділу Кононченко О.С., враховуючи протокол засідання комісії по розгляду заяв громадян про надання матеріальної допомоги від __________, відповідно до Комплексної програми з соціального захисту малозабезпечених верств населення та інших пільгових категорій на 2017-2019 р.р, затвердженої рішенням міської ради від 23.02.2017 № 7/3-88 із внесеними до неї змінами, керуючись статтями 34, 52 Закону України від 21 травня 1997 року № 280/97 - ВР «Про місцеве самоврядування в Україні» із змінами, виконком міської ради

 

ВИРІШИВ:

1.Надати матеріальну допомогу мешканцям Соледарської міської об’єднаної територіальної громади на лікування, згідно зі списком (додаток).

 

2.Організаційне виконання цього рішення покласти на начальника організаційного відділу Кононченко О.С., начальника відділу бухгалтерського обліку та звітності  Жердій Л.Ю.

 

 

Міський голова                                                                              О.М.Степаненко

 

ПРОЕКТ

УКРАЇНА

СОЛЕДАРСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ  КОМІТЕТ

РІШЕННЯ

04.07.2019  №

м. Соледар

 

Про стан виконання  розпорядчих документів вищих органів, власних  рішень  Соледарської  міської ради та її виконкому, розпоряджень  міського  голови  за 1 півріччя 2019 року

 

          Заслухавши інформацію начальника загального відділу Черноусової Т.С.  про стан виконання  розпорядчих  документів вищих органів,  власних  рішень Соледарської міської ради  та її виконкому,  розпоряджень міського голови  за  1 півріччя 2019 року, відповідно до плану роботи виконавчих органів на 3 квартал 2019 року, затвердженого рішенням виконавчого комітету від 06.06.2019 №107,  керуючись статтями 38, 52 Закону України від 21 травня 1997 року №280\97–ВР «Про місцеве самоврядування в Україні» із внесеними до нього змінами, виконком міської ради

 

ВИРІШИВ:

       

1. Інформацію начальника загального відділу Черноусової Т.С. про стан виконання  розпорядчих  документів вищих  органів, власних рішень Соледарської міської ради та її виконкому,  розпоряджень міського голови  за  1 півріччя 2019 року взяти до відома.

 

2. Визнати стан виконання  розпорядчих документів вищих органів, власних рішень Соледарської міської ради та її виконкому, розпоряджень міського голови за 1 півріччя 2019 року  задовільним.

 

3. Загальному відділу (Черноусова) один раз на півріччя контролювати стан виконання розпорядчих документів  вищих  органів, власних рішень Соледарської міської ради та її виконкому,  розпоряджень міського голови.

 

           4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на керуючого справами виконкому  Рогаченко Н.Л.

 

Міський голова                                                                             О.М. Степаненко

 

ПРОЕКТ

УКРАЇНА

СОЛЕДАРСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ  КОМІТЕТ

РІШЕННЯ

 

04.07.2019 №

м.Соледар

 

 

Про підсумки роботи по розгляду

звернень громадян  у виконавчих

органах   Соледарської     міської

ради    за   1 півріччя 2019 року

          Заслухавши інформацію начальника загального відділу Черноусової Т.С. про підсумки роботи по розгляду звернень громадян  у виконавчих органах Соледарської  міської ради  за 1 півріччя 2019 року,  відповідно до плану роботи виконавчих органів на 3 квартал 2019 року, затвердженого рішенням виконавчого комітету від 06.06.2019 №107, до Закону України від 02 жовтня 1996 року №393\96-ВР “Про звернення громадян” із внесеними до нього змінами, указу  Президента України від  07 лютого 2008року  №109/2008 «Про першочергові заходи щодо  забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування», керуючись статтями 38, 52 Закону України від 21 травня 1997 року №280\97-ВР “Про місцеве самоврядування в Україні” із внесеними до нього змінами, виконком міської ради

 ВИРІШИВ:

          1. Інформацію начальника загального відділу Черноусової Т.С. про підсумки роботи по розгляду звернень громадян  у виконавчих органах Соледарської  міської ради  за 1 півріччя 2019 року   взяти до відома.

          2. Загальному відділу  (Черноусова) продовжити здійснення контролю за дотриманням термінів розгляду звернень громадян.

           3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на керуючого справами виконкому Рогаченко Н.Л.

 

Міський голова                                                                             О.М. Степаненко 

 

   

Яндекс.Метрика