Коронавірус

   

Рубрики  

   

   

Пошук  

   

Рекомендуємо відвідати  

Бюджет участі

   

 
   

Увійти/Вийти  

   

Перелік питань для розгляду на засіданні виконавчого комітету

Соледарської міської ради  на ГРУДЕНЬ 2021 року

 1. Про підсумки підготовки підприємств житлово-комунального господарства Соледарської міської територіальної громади до роботи в осінньо-зимовий період 2021-2022 років.
 2. Про затвердження перспективного плану роботи виконавчих органів Соледарської міської ради Бахмутського району Донецької області на 2022 рік.
 3. Про затвердження плану роботи виконавчих органів Соледарської міської ради Бахмутського району Донецької області на 1 квартал 2022 року.
 4. Про організацію проведення приписки громадян України 2005 року народження Соледарської міської територіальної громади до призовної дільниці Бахмутського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки.
 5. Про внесення змін до облікової справи громадянки ХХХХХХХ ХХХХХХ ХХХХХХХ.
 6. Про зняття з розгляду питання.
 7. Про перенесення терміну розгляду питань.
 8. Про надання дозволу громадянину ХХХХХХ ХХХХХ ХХХ на зміну договору найму на житлове приміщення в м. Соледарі

 

ПРОЕКТ

УКРАЇНА

СОЛЕДАРСЬКА МІСЬКА РАДА

БАХМУТСЬКОГО РАЙОНУ ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ  КОМІТЕТ

РІШЕННЯ

 

_________ 2021  № _____

  м. Соледар

 

Про   затвердження     перспективного плану  роботи    виконавчих  органів 

Соледарської  міської  ради Бахмутського району Донецької області   на  2022 рік

         Керуючись статтею  52 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет  міської ради

 ВИРІШИВ:

 

        1.Затвердити перспективний план роботи виконавчих органів Соледарської міської ради на 2022 рік ( додається ).

 

        2. Координацію роботи щодо виконання  плану роботи виконавчих органів   міської   ради   на   2022 рік покласти на загальний відділ міської ради  (Черноусова).

       

        3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на керуючого справами виконавчого комітету Ганну Галактіонову.

 

 

Міський голова                                                                                 Євген ПЛАСТУН

ДОДАТКИ

 

ПРОЕКТ

УКРАЇНА

СОЛЕДАРСЬКА МІСЬКА РАДА

БАХМУТСЬКОГО РАЙОНУ ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ  КОМІТЕТ

 

РІШЕННЯ

02.12.2021 №

м. Соледар

Про зняття з розгляду  питань

 

 Розглянувши   доповідні  записки від 22.11.2021  року №3175/01-25       начальника Управління житлово-комунального господарства Сергія Гончарова, від 22.11.2021 року №3188/01-25 спеціаліста І категорії відділу з управління комунальною власністю Ганни Зеленої та від 23.11.2021 року №3197/01-25 начальника відділу земельних ресурсів Людмили Бойченко  про зняття з розгляду питань «Про стан надання адміністративних та інших послуг Управління житлово-комунального господарства», «Про стан використання об’єктів права комунальної власності територіальної громади м. Соледара», «Про стан надання адміністративних та інших послуг відділом з управління комунальною власністю у 2021 році» та «Про стан надання адміністративних та інших послуг відділом земельних ресурсів у 2021 році»,  включених  до плану роботи виконавчих органів міської ради на 4 квартал  2021 року,  затвердженого рішенням виконавчого комітету від 17.09.2021 року  №182, керуючись статтями 40, 52 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради       

 ВИРІШИВ:

 

1. Зняти з розгляду питання «Про стан надання адміністративних та інших послуг Управління житлово-комунального господарства», «Про стан використання об’єктів права комунальної власності територіальної громади м. Соледара», «Про стан надання адміністративних та інших послуг відділом з управління комунальною власністю у 2021 році» та «Про стан надання адміністративних та інших послуг відділом земельних ресурсів у 2021 році ».

 

2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на керуючого справами виконавчого комітету Ганну Галактіонову.

 

 

Міський голова                                                                            Євген ПЛАСТУН

 

ПРОЕКТ

УКРАЇНА

СОЛЕДАРСЬКА МІСЬКА РАДА

БАХМУТСЬКОГО РАЙОНУ ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ  КОМІТЕТ

РІШЕННЯ

 

  ________12.2021  №_______

  м. Соледар

Про перенесення терміну

розгляду питань

 

                Розглянувши доповідні записки від 23.11.2021  року № 3196/01-25 начальника відділу земельних ресурсів Людмили Бойченко, від 23.11.2021 №2306/01-25 в.о. начальника відділу економічного розвитку, торгівлі та інвестицій Дар’ї Сімейко, від 29.11.2021 №2332/01-25 начальника фінансового управління Людмили Жердій   про перенесення терміну розгляду питань «Про стан виконання договорів оренди землекористувачами на території Соледарської міської територіальної громади  у 2021 році»,   «Про  затвердження Програми економічного і соціального розвитку Соледарської міської територіальної громади на 2022 рік» та «Про схвалення проєкту бюджету Соледарської міської територіальної громади на 2022 рік»включених до плану роботи виконавчих органів Соледарської міської ради Бахмутського району Донецької області на 4 квартал  2021 року, затвердженого рішенням виконавчого комітету від 17.09.2021 року № 182, керуючись  статтями 40, 52  Закону  «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради

 

ВИРІШИВ:

 

1. Перенести термін розгляду питань: «Про стан виконання договорів оренди землекористувачами на території Соледарської міської територіальної громади  у 2021 році»  та «Про затвердження Програми економічного і соціального розвитку Соледарської міської територіальної громади на 2022 рік» на лютий 2022 року та    «Про схвалення проєкту бюджету Соледарської міської територіальної громади на 2022 рік» після прийняття Державного бюджету України.

 

2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на керуючого справами виконавчого комітету Ганну Галактіонову.

 

 

 

Міський голова                                                                                      Євген ПЛАСТУН

 

 

ПРОЕКТ

УКРАЇНА

СОЛЕДАРСЬКА МІСЬКА РАДА

БАХМУТСЬКОГО РАЙОНУ ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ  КОМІТЕТ

 

РІШЕННЯ

 

_____________2021  №____ 

  м. Соледар

Про   затвердження    плану роботи виконавчих  органів  Соледарської  міської  ради Бахмутського району Донецької області  на 1 квартал 2022 року

 

            Відповідно до плану роботи виконавчих органів Соледарської міської ради Бахмутського району Донецької області  на 4 квартал 2021 року, затвердженого рішенням виконавчого комітету від 17.09.2021 року№182, керуючись статтею 52 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»  виконавчий комітет міської ради   

 ВИРІШИВ:

 

        1. Затвердити план роботи виконавчих органів Соледарської міської ради Бахмутського району Донецької області на 1 квартал 2022 року ( додається ).

 

        2. Координацію роботи щодо виконання  плану роботи виконавчих органів   Соледарської міської   ради  Бахмутського району Донецької області  на   1 квартал 2022 року покласти на загальний відділ  ( Черноусова).

       

        3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на керуючого справами виконавчого комітету Ганну Галактіонову.

 

  Міський голова                                                                                  Євген ПЛАСТУН

ДОДАТОК

 

 

ПРОЕКТ

УКРАЇНА

СОЛЕДАРСЬКА МІСЬКА РАДА

БАХМУТСЬКОГО РАЙОНУ ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ  КОМІТЕТ

 

РІШЕННЯ

 

________2021 № _____

м.Соледар

 

Про надання дозволу громадянину ХХХХХХ ХХХХХ ХХХ на зміну договору найму на житлове приміщення в м. Соледарі

 

Враховуючи витяг з протоколу № 12 від 24.11.2021 року засідання комісії з житлових питань при Соледарській міській раді, керуючись статтями 63, 103, 104, 106, 107 Житлового кодексу Української РСР, статтями 30, 52 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» виконавчий комітет міської ради

 

ВИРІШИВ:

 

1. Надати дозвіл громадянину ХХХХХ ХХХХ ХХХ на зміну договору найму на житлове приміщення в м. Соледарі на квартиру № ХХ у будинку Х по        вул. ХХХХХХ, у зв’язку зі смертю основного квартиронаймача.

 

2. Організаційне виконання цього рішення покласти на начальника відділу з управління комунальною власністю Чуйко Оксану.

 

 

 

Міський голова

Євген ПЛАСТУН

 

ПРОЕКТ

УКРАЇНА

СОЛЕДАРСЬКА МІСЬКА РАДА

БАХМУТСЬКОГО РАЙОНУ ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ  КОМІТЕТ

 

РІШЕННЯ

 

 

        12.2021 №
м.Соледар

 

Про організацію проведення приписки громадян України 2005 року народження Соледарської міської територіальної громади до призовної дільниці Бахмутського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки

 

         Розглянувши лист від 07.10.2021 року № 05/2513 начальника територіального центру комплектування та соціальної підтримки Бахмутського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки Руслана Шурла щодо організації проведення приписки громадян України 2005 року народження Соледарської міської територіальної громади до призовної дільниці Бахмутського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки, відповідно до  Закону України  «Про військовий обов'язок і військову службу»,  Положення про підготовку і проведення призову громадян України на строкову військову службу та прийняття призовників на військову службу за контрактом, затвердженого   постановою   Кабінету   Міністрів    України  від 21 березня 2002року № 352, керуючись статтями  36, 52 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради

 

ВИРІШИВ:

 

         1.Організувати проведення приписки громадян України 2005 року народження Соледарської міської територіальної громади до призовної дільниці Бахмутського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки у період з 04.01.2022 року по 31.03.2022 року.

 

         2. Затвердити:

 

        1) склад комісії з  питань  приписки громадян України 2005 року народження  Соледарської міської   територіальної  громади   до   призовної   дільниці  Бахмутського районного територіального центру  комплектування  та соціальної     підтримки  (додаток 1);

 

        2) склад резервної комісії з питань приписки громадян України 2005 року народження  Соледарської міської       територіальної   громади     до   призовної   дільниці Бахмутського районного  територіального   центру   комплектування та соціальної підтримки  (додаток 2).

 

        3. Відділу  охорони   здоров'я (Безкровний), відділу з питань цивільного захисту, мобілізаційної та оборонної роботи (Шикарева) сприяти організації медичного огляду громадян 2005 року народження Соледарської міської   територіальної  громади, які підлягають приписці до призовної дільниці Бахмутського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки  у період з 04.01.2022 року по 31.03.2022 року .

 

        4. Управлінню  освіти Соледарської міської ради (Гузенко), державному навчальному закладу    Бахмутського   центру   професійно- технічної   освіти (Баранов) забезпечити прибуттягромадян України 2005 року народження   навчальних закладів до призовної дільниці Бахмутського   районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки  відповідно до графику проходження медичної комісії.

 

        5. Бахмутському районному територіальному центру комплектування та соціальної підтримки (Шурло) у десятиденний термін після проведення приписки проінформувати виконавчий комітет Соледарської міської ради Бахмутського району Донецької області про її результати.

 

         6. Зняти з контролю рішення виконавчого комітету Соледарської міської ради від 15.01.2021 № 16 «Про організацію проведення приписки громадян України 2004 року народження Соледарської міської територіальної громади  до призовної дільниці Бахмутського об'єднаного міського територіального центру комплектування та соціальної підтримки», як виконане.

 

 

Міський голова                                                                           Євген ПЛАСТУН       

 

 

 ЗАТВЕРДЖЕНО

 

                                                                                   Рішеннявиконавчого

                                                                                   комітету

                                                                                   міської ради

 

                 2021 №                                         

     Додаток 1

                                                                  СКЛАД

комісії з питань приписки громадян України 2005 року народження Соледарської міської територіальної громади

до призовної дільниці

Бахмутського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки

Шурло Руслан              

Григорович                        -     начальник територіального центру

                                                  комплектування  та соціальної підтримки

                                                  Бахмутського  районного територіального

                                                  центру   комплектування та соціальної

                                                  підтримки, полковник, голова комісії,

                                                  (за згодою); 

   Кожевнікова Ганна

   Іванівна

   

-     медична сестра, комунального некомерційного

      підприємства «Багатопрофільна лікарня

      інтенсивного лікування м.Бахмут», секретар

      комісії (за згодою).

                                                                                                  

Члени комісії:

 

   Гузенко Наталя

   Вікторівна                   

 

 

-     в.о.начальника Управління освіти

      Соледарської міської ради;

 

   Скіба Зоя

   Леонідівна 

   

   

  Толмачов Денис

  Васильович

-     лікар- терапевт некомерційного підприємства

     «Багатопрофільна лікарня інтенсивного

      лікування м.Бахмут», старший лікар (за

      згодою);

-     поліцейський офіцер громади сектору взаємодії

       з громадами Бахмутського

       РВП ГУ НП в Донецькій області, капітан

       поліції  (за згодою);

 

  Трубачова Катерина

   Михайлівна

 

    

  -    директор комунального закладу « Інклюзивно-

       ресурсний центр Соледарської міської ради

       Бахмутського району  Донецької області»

       (за згодою).

 

 

       

Спеціаліст І категорії  відділу з питань цивільного
захисту, мобілізаційної та оборонної роботи             Наталя ШИКАРЕВА

 

Керуючий справами виконавчого комітету                 Ганна ГАЛАКТІОНОВА

         ЗАТВЕРДЖЕНО

 

         Рішення виконавчого

         комітету

                  міської ради

 

                  2021 №

         Додаток 2

                                                    СКЛАД

резервної комісії з питань приписки громадян України 2005 року народження Соледарської міської територіальної громади

до призовної дільниці Бахмутського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки

  Федько Олександр

  Федорович

- начальник відділення призову Бахмутського

   районного територіального центру

   комплектування та соціальної підтримки,

   майор, голова комісії (за згодою);

  Крамських Ірина

  Вадимівна

 

-  медична сестра комунального некомерційного  

   підприємства «Бахмутська стоматологічна

   поліклініка», секретар резервної комісії (за

   згодою).

                                                Члени комісії:

Борщ Людмила

Анатоліївна                    -         головний спеціаліст з питань 

                                                   позашкільної освіти, молоді, спорту та

                                                   фізкультури Управління освіти

                                                   Соледарської міської ради;

Водважко Світлана            -    лікар- кардіолог загально- поліклінічного 

Володимирівна                        штату некомерційного підприємства

                                                  «Багатопрофільна лікарня інтенсивного

                                                   лікування м.Бахмут», старший лікар

                                                   (за згодою);

   Зайченко Іван

   Геннадійович

 

 

-    поліцейський офіцер громади сектору

     взаємодії  з громадами Бахмутського

     РВП ГУ НП в Донецькій області, майор

     поліції (за згодою);

   Твердохліб Людмила

   Олексіївна                             

-   практичний психолог  комунального закладу

    «Інклюзивно- ресурсний центр Соледарської

     міської ради Бахмутського району

     Донецької області»   (за згодою).

 

 

Спеціаліст І категорії відділу з питань цивільного

захисту, мобілізаційної та оборонної роботи              Наталя ШИКАРЕВА

 

 

Керуючий справами виконавчого комітету                 Ганна ГАЛАКТІОНОВА

 

 

ПРОЕКТ

УКРАЇНА

СОЛЕДАРСЬКА МІСЬКА РАДА

БАХМУТСЬКОГО РАЙОНУ ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ  КОМІТЕТ

 

РІШЕННЯ

 

   12.2021  №

м. Соледар

 

Про підсумки підготовки підприємств житлово-комунального господарства Соледарської міської територіальної громади до роботи в осінньо-зимовий період 2021-2022 років

 

Заслухавши інформацію начальника Управління житлово-комунального господарства Соледарської міської ради Бахмутського району Донецької області Гончарова Сергія про підсумки підготовки підприємств житлово-комунального господарства Соледарської міської територіальної громади до роботи в осінньо-зимовий період 2021-2022 років, керуючись статтями 30,52 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради 

 

ВИРІШИВ:

 

1.     Інформацію начальника Управління житлово-комунального господарства Соледарської міської ради Бахмутського району Донецької області Гончарова Сергія про підсумки підготовки підприємств житлово-комунального господарства Соледарської міської територіальної громади до роботи в осінньо-зимовий період  2021-2022 років взяти до відома.

 

2. Визнати рішення виконавчого комітету міської ради від 06.10.2020  № 175 «Про підсумки підготовки  підприємств житлово-комунального господарства Соледарської міської об’єднаної територіальної громади до роботи в осінньо-зимовий період 2019-2020 років» виконаним та зняти з контролю. 

 

 

Міський голова                                                                                Євген ПЛАСТУН

ПРОЕКТ

УКРАЇНА

СОЛЕДАРСЬКА МІСЬКА РАДА

БАХМУТСЬКОГО РАЙОНУ ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ  КОМІТЕТ

РІШЕННЯ

 

 

________2021 № ____

м.Соледар

 

Про внесення змін до облікової справи громадянки ХХХХХХ ХХХХХ ХХХХ

 

Враховуючи витяг з протоколу № 11 від 23.11.2021 року засідання       комісії з житлових питань при Соледарській міській раді, відповідно до статей 34, 36, 38–46 Житлового кодексу Української РСР, пунктів 25, 26, 28, Правил     обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов, і надання їм    житлових приміщень в Українській РСР, затверджених постановою Ради      Міністрів Української РСР і Української республіканської ради професійних спілок від 11 грудня 1984 року № 470, керуючись статтями 30, 52 Закону   України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради

 

ВИРІШИВ:

 

1. Внести зміни до облікової справи громадянки ХХХХХ ХХХХ ХХХХХ, 1996 р.н., включивши до складу родини дочку, ХХХХХ ХХХХ ХХХХХ, 2020 р.н. (облікова справа № 1008), згідно з наданою заявою.

 

2. Організаційне виконання цього рішення покласти на начальника          відділу з управління комунальною власністю Чуйко Оксану.

 

 

Міський  голова                                                                               Євген ПЛАСТУН

 

 

 

 

Перелік питань для розгляду на засіданні виконавчого комітету

Соледарської міської ради  на ЛИСТОПАД 2021 року

 1. Про схвалення звіту про виконання бюджету Соледарської міської територіальної громади за 9 місяців 2021 року.
 2. Про погодження звіту про використання коштів цільового фонду Соледарської міської ради Бахмутського району Донецької області  за 9 місяців 2021 року.
 3. Про взяття на облік громадянина Шеметенка Микиту Сергійовича, який потребує поліпшення житлових умов при Соледарській міській раді.
 4. Про визначення умов, додаткових умов подовження договорів оренди комунального майна Соледарської міської територіальної громади
 5. Про затвердження Регламенту виконавчого комітету Соледарської міської ради Бахмутського району Донецької області.
 6. Про перенесення терміну розгляду питань.
 7. Про зняття з розгляду питання.
 8. Питання служби у справах дітей.
 9. Питання служби у справах дітей.
 10. Питання служби у справах дітей.
 11. Питання служби у справах дітей.
 12. Питання служби у справах дітей.

 

ПРОЕКТ

УКРАЇНА

СОЛЕДАРСЬКА МІСЬКА РАДА

БАХМУТСЬКОГО РАЙОНУ ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ  КОМІТЕТ

РІШЕННЯ

 

   .11.2021  №  

м.Соледар

 

Про визначення умов, додаткових умов подовження договорів оренди комунального майна Соледарської міської територіальної громади

 

З метою раціонального використання майна комунальної власності Соледарської міської територіальної громади та визначення умов, додаткових умов оренди комунального майна, відповідно до Закону України «Про оренду державного та комунального майна», до постанови Кабінету міністрів України від 03 червня 2020 року №483 «Деякі питання оренди державного та комунального майна», рішення Соледарської міської ради Бахмутського району Донецької області від 27.04.2021 року № 8/6-156 «Про визначення умов та додаткових умов оренди потенційних об’єктів оренди комунального майна Соледарської міської територіальної громади», статтею  29 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради

 

ВИРІШИЛ: 

 

1. Визначити умови, додаткові умови подовження договорів оренди комунального майна Соледарської міської територіальної громади:

1) нежитлового вбудованого приміщення загальною площею 76,7 кв.м., розташованого за адресою: Донецька область, Бахмутський район, м. Соледар, вул. Карпинського, 4 (Додаток 1);

2) нежитлового вбудованого приміщення загальною площею 8,55 кв.м., розташованого за адресою: Донецька область, Бахмутський район, м. Соледар, вул. Преображенська, 4 (Додаток 2).

 

2. Доручити відділу з управління комунальною власністю (Чуйко) сформувати та оприлюднити в електронній торговій системі оголошення про подовження договорів оренди індивідуально визначеного майна шляхом проведення аукціону включно з умовами зазначеними  в пункті 1 цього рішення.

 

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на виконавчий комітет Соледарської міської ради Бахмутського району Донецької області.

 

 

Міський голова                                                                              Є.Ю. Пластун                                                                                

 

 

Додаток  1

 

до рішення виконавчого

комітету міської ради

   .11.2021 №

 

Умови, додаткові умови подовження договору оренди комунального майна Соледарської міської територіальної громади: нежитлового вбудованого приміщення загальною площею 76,7 кв.м., розташованого за адресою: Донецька область, Бахмутський район, м. Соледар, вул. Карпинського, 4 

 

Повне найменування об’єкта оренди

Нежитлове вбудоване приміщення загальною площею 76,7кв.м, розташоване за адресою: Донецька обл., Бахмутський р-н, м. Соледар, вул. Карпинського, 4.

Тип переліку

перелік першого типу

 

Умови та додаткові умови оренди

Строк оренди

1 рік/років, 0 місяць/місяців, 0 день/днів

Стартова орендна плата без урахування ПДВ – для електронного аукціону, грн.

2 983,00

Цільове призначення об’єкта орендивідповідно до діючого договору оренди

розміщення магазину-кафітерію

Письмова згода на передачу майна в суборенду відповідно до п.169

ні

Передача майна в суборенду

майно передається в оренду без права передачі в суборенду

Вимоги до орендаря

потенційний орендар повинен відповідати вимогам до особи орендаря, визначеним статтею 4 Закону України «Про оренду державного та комунального майна»

Додаткові умови оренди

- заборона організації та проведення азартних ігор, у тому числі під розміщення грального обладнання (непрацюючого або резервного);

- орендар, визначений за результатами аукціону, зобов’язаний оплатити вартість оцінки об’єкта оренди;

 

 

 

Начальник відділу з управління

комунальною власністю                                                                                                 О.Г.Чуйко

 

Керуючий справами виконавчого комітету                                                     Г.С. Галактіонова

 

 

 

Додаток  2

 

до рішення виконавчого

комітету міської ради

   .11.2021 №

 

Умови, додаткові умови подовження договору оренди комунального майна Соледарської міської територіальної громади: нежитлового вбудованого приміщення загальною площею 8,55 кв.м., розташованого за адресою: Донецька область, Бахмутський район, м. Соледар, вул. Преображенська, 4

 

Повне найменування об’єкта оренди

Нежитлове вбудоване приміщення загальною площею 8,55кв.м, розташоване за адресою: Донецька обл., Бахмутський р-н, м. Соледар, вул. Преображенська, 4.

Тип переліку

перелік першого типу

 

Умови та додаткові умови оренди

Строк оренди

1 рік/років, 0 місяць/місяців, 0 день/днів

Стартова орендна плата без урахування ПДВ – для електронного аукціону, грн.

380,00

Цільове призначення об’єкта оренди

 відповідно до діючого договору оренди

розміщення магазину непродовольчих товарів

Письмова згода на передачу майна в суборенду відповідно до п.169

ні

Передача майна в суборенду

майно передається в оренду без права передачі в суборенду

Вимоги до орендаря

потенційний орендар повинен відповідати вимогам до особи орендаря, визначеним статтею 4 Закону України «Про оренду державного та комунального майна»

Додаткові умови оренди

- заборона організації та проведення азартних ігор, у тому числі під розміщення грального обладнання (непрацюючого або резервного);

- орендар, визначений за результатами аукціону, зобов’язаний оплатити вартість оцінки об’єкта оренди;

 

 

Начальник відділу з управління

комунальною власністю                                                                                                 О.Г.Чуйко

 

Керуючий справами виконавчого комітету                                                     Г.С. Галактіонова

 

 

 

ПРОЕКТ

УКРАЇНА

СОЛЕДАРСЬКА МІСЬКА РАДА

БАХМУТСЬКОГО РАЙОНУ ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ  КОМІТЕТ

РІШЕННЯ

 

___________ № ____

м.Соледар

 

НЕ ПУБЛІЧНА ІНФОРМАЦІЯ

СЛУЖБА У СПРАВАХ ДІТЕЙ

 

 

 

ПРОЕКТ

УКРАЇНА

СОЛЕДАРСЬКА МІСЬКА РАДА

БАХМУТСЬКОГО РАЙОНУ ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ  КОМІТЕТ

РІШЕННЯ

 

___________ № ____

м.Соледар

 

НЕ ПУБЛІЧНА ІНФОРМАЦІЯ

СЛУЖБА У СПРАВАХ ДІТЕЙ

 

 

 

ПРОЕКТ

УКРАЇНА

СОЛЕДАРСЬКА МІСЬКА РАДА

БАХМУТСЬКОГО РАЙОНУ ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ  КОМІТЕТ

РІШЕННЯ

 

___________ № ____

м.Соледар

 

НЕ ПУБЛІЧНА ІНФОРМАЦІЯ

 

СЛУЖБА У СПРАВАХ ДІТЕЙ

 

 

 

ПРОЕКТ

УКРАЇНА

СОЛЕДАРСЬКА МІСЬКА РАДА

БАХМУТСЬКОГО РАЙОНУ ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ  КОМІТЕТ

РІШЕННЯ

 

___________ № ____

м.Соледар

 

НЕ ПУБЛІЧНА ІНФОРМАЦІЯ

 

СЛУЖБА У СПРАВАХ ДІТЕЙ

 

 

 

ПРОЕКТ

УКРАЇНА

СОЛЕДАРСЬКА МІСЬКА РАДА

БАХМУТСЬКОГО РАЙОНУ ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ  КОМІТЕТ

РІШЕННЯ

 

___________ № ____

м.Соледар

 

НЕ ПУБЛІЧНА ІНФОРМАЦІЯ

 

СЛУЖБА У СПРАВАХ ДІТЕЙ

 

 

 

ПРОЕКТ

УКРАЇНА

СОЛЕДАРСЬКА МІСЬКА РАДА

БАХМУТСЬКОГО РАЙОНУ ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ  КОМІТЕТ

 

РІШЕННЯ

 

___________ № ____

м.Соледар

 

Про взяття на облік громадянина        ХХХХХ ХХХХ ХХХХ, який потребує поліпшення житлових умов при Соледарській міській раді

 

Враховуючи витяг з протоколу № 10 від 01.11.2021 року засідання комісії з житлових питань при Соледарській міській раді, відповідно до статей 34, 36, 38–46 Житлового кодексу Української РСР, пунктів 13, 15, 18, 26 Правил       обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов, і надання їм    житлових приміщень в Українській РСР, затверджених постановою Ради      Міністрів Української РСР і Української республіканської ради професійних спілок від 11 грудня 1984 року № 470, керуючись статтями 30, 52 Закону   України від 21 травня 1997 року «Про місцеве самоврядування в Україні»,     виконавчий комітет міської ради

 

ВИРІШИВ:

 

1. Взяти на облік громадянина ХХХХХ ХХХХ ХХХХХХ, який потребує поліпшення житлових умов при Соледарській міській раді, 2004 р.н., складом родини 1 особа, який тимчасово проживає у гуртожитку за адресою:  ХХХХХ, вул. ХХХХХ, буд. ХХ, – на підставі абзацу 5 п 15 Правил обліку  громадян, які потребують поліпшення житлових умов, і надання їм житлових приміщень в Українській РСР, визначивши чергу у загальних списках  Парасковіївського старостинського округу № 7 під № ХХ, надавши обліковій справі № ХХХ, з включенням до списку Парасковіївського старостинського округу № 7 позачергового одержання житла, як дитину - сироту під № Х.

 

 

 

2. Організаційне виконання цього рішення покласти на начальника відділу з управління комунальною власністю Чуйко О.Г.

 

 

 

Міський голова

Є.Ю. Пластун

 

ПРОЕКТ

УКРАЇНА

СОЛЕДАРСЬКА МІСЬКА РАДА

БАХМУТСЬКОГО РАЙОНУ ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ  КОМІТЕТ

РІШЕННЯ

 

                №

м. Соледар

Про зняття з розгляду  питання

 

 Розглянувши   службову  записку від 28.10.2021 року №3012/01-25       начальника Управління житлово-комунального господарства Соледарської міської ради Гончарова С.В. про зняття з розгляду питання «Звіти керівників комунальних підприємств по виконанню умов контрактів»,  включеного  до плану роботи виконавчих органів міської ради на 4 квартал 2021 року,  затвердженого рішенням виконавчого комітету від 17.09.2021 року № 182, керуючись статтями 40, 52 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради       

 ВИРІШИВ:

 

1. Зняти з розгляду питання «Звіти керівників комунальних підприємств по виконанню умов контрактів».

2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на керуючого справами виконавчого комітету Галактіонову Г.С.

 

 

Міський голова                                                                              Є.Ю.Пластун

 

 

ПРОЕКТ

УКРАЇНА

СОЛЕДАРСЬКА МІСЬКА РАДА

БАХМУТСЬКОГО РАЙОНУ ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ  КОМІТЕТ

РІШЕННЯ

 

________11.2021  №_______

  м. Соледар

Про перенесення терміну

розгляду питань

 

                Розглянувши службову записку від 26.10.2021  року № 2999/01-25 керуючого справами виконавчого комітету Галактіонової Г.С. про перенесення терміну розгляду питань «Про затвердження перспективного плану роботи виконавчих органів Соледарської міської ради Бахмутського району Донецької області на 2022 рік» та «Про затвердження плану роботи виконавчих органів Соледарської міської ради Бахмутського району Донецької області на 1 квартал 2022 року», включеного до плану роботи виконавчих органів Соледарської міської ради Бахмутського району Донецької області на 4 квартал  2021 року, затвердженого рішенням виконавчого комітету від 17.09.2021 року № 182; службову записку від     28.10.2021 року №3011/01-25 начальника Управління житлово-комунального господарства Соледарської міської ради Гончарова С.В. про перенесення терміну розгляду питання «Про підсумки підготовки підприємств житлово-комунального господарства Соледарської міської територіальної громади до роботи в осінньо-зимовий період 2021-2022 років», включеного до плану роботи виконавчих органів Соледарської міської ради на 3 квартал  2021 року, затвердженого рішенням виконавчого комітету від 17.09.2021 року № 182, керуючись  статтями 40, 52  Закону  «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради

 

ВИРІШИВ:

 

1.     Перенести термін розгляду питань:

     «Про затвердження перспективного плану роботи виконавчих органів Соледарської міської ради Бахмутського району Донецької області на 2022 рік», «Про затвердження плану роботи виконавчих органів Соледарської міської ради Бахмутського району Донецької області на 1 квартал 2022 року» та «Про підсумки підготовки підприємств житлово-комунального господарства Соледарської міської територіальної громади до роботи в осінньо-зимовий період 2021-2022 років» на грудень 2021 року.

 

2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на керуючого справами виконавчого комітету Галактіонову Г.С.

 

 

Міський голова                                                                                            Є.Ю. Пластун

 

 

ПРОЕКТ

УКРАЇНА

СОЛЕДАРСЬКА МІСЬКА РАДА

БАХМУТСЬКОГО РАЙОНУ ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ  КОМІТЕТ

РІШЕННЯ

 

   .11.2021  №

м. Соледар

 

Про схвалення звіту про виконання бюджету Соледарської міської територіальної громади за 9 місяців 2021 року

 

         Заслухавши звіт начальника фінансового управління Жердій Л.Ю. про виконання бюджету Соледарської міської територіальної громади за 9 місяців 2021 року, відповідно до плану роботи виконавчих органів міської ради на ІVквартал 2021 року, затвердженого рішенням виконавчого комітету від 17.09.2021 року №182,відповідно до статті 80 Бюджетного кодексу України, керуючись  статтею 52 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні",  виконавчий комітет міської ради

 

ВИРІШИВ:

 

          1.Схвалити звіт про виконання бюджету Соледарської міської територіальної громади за 9 місяців 2021 року (додається).

 

          2.Фінансовому управлінню (Жердій) винести звіт про виконання бюджету Соледарської міської територіальної громади за 9 місяців 2021 року для розгляду на чергову сесію міської ради.

 

          3.Контроль за виконанням цього рішення покласти на виконавчий комітет Соледарської міської ради Бахмутського району Донецької області.

 

 

Міський голова                                                                                   Є.Ю.Пластун

 

 

ПРОЕКТ

УКРАЇНА

СОЛЕДАРСЬКА МІСЬКА РАДА

БАХМУТСЬКОГО РАЙОНУ ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ  КОМІТЕТ

РІШЕННЯ

 

                    №   

  м. Соледар

Прозатвердження Регламенту виконавчого комітету Соледарської міської

ради Бахмутського району Донецької області 

 

 

            Керуючись статтями 40, 52, 53, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради

 ВИРІШИВ:

         1.Затвердити Регламент виконавчого комітету Соледарської міської ради Бахмутського району Донецької області (додається).

      2. Визнати таким, що втратило чинність рішення виконавчого комітету міської ради від 06.04.2017 року № 63 «Про затвердження Регламенту виконавчих органів Соледарської міської ради».

 

  Міський голова                                                                                       Є.Ю. Пластун

ДОДАТОК

 

 

 

 

ПРОЕКТ

УКРАЇНА

СОЛЕДАРСЬКА МІСЬКА РАДА

БАХМУТСЬКОГО РАЙОНУ ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ  КОМІТЕТ

 

РІШЕННЯ

 

. 11.2021  №  

м. Соледар

 

Про     погодження     звіту     про 

використання   коштів  цільового

фонду     Соледарської        міської

ради       Бахмутського        району  

Донецької   області  за   9   місяців  

2021року

 

         Заслухавши звіт про використання коштів цільового фонду Соледарської міської ради Бахмутського району Донецької області за 9 місяців 2021 року в.о.начальника відділу бухгалтерського обліку та звітності  Єрмакової О.Л., згідно з рішенням міської ради від 22.03.2018 року №7/23-575 «Про затвердження Положення про цільовий фонд Соледарської міської ради та складу Наглядової ради цільового фонду Соледарської міської ради (у новій редакції)», планом роботи виконавчих органів Соледарської міської   ради Бахмутського району Донецької області на ІІІ квартал 2021 року, затвердженого рішенням виконавчого комітету від 03.06.2021 №114, з метою здійснення контролю за витрачанням коштів цільового фонду Соледарської міської ради Бахмутського району Донецької області, відповідно до статті 80 Бюджетного кодексу України від 08 липня 2010 року №2456-VІ із внесеними до нього змінами, керуючись статтею 52 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні" виконавчий комітет міської ради

 

ВИРІШИВ:

          1.Погодити звіт про використання коштів цільового фонду Соледарської міської ради Бахмутського району Донецької області за                         9 місяців 2021 року (додається).

 

           2. В.о.начальнику відділу бухгалтерського обліку та звітності  Єрмаковій О.Л. внести звіт про використання коштів цільового фонду Соледарської міської ради Бахмутського району Донецької області за                   9 місяців 2021 року для розгляду на чергову сесію міської ради.

         

            3. Організаційне виконання цього рішення покласти на в.о.начальника відділу бухгалтерського обліку та звітності міської ради Єрмакову О.Л.

 

 

Міський голова                                                                              Є.Ю.Пластун

 

  

                                                                                          ПОГОДЖЕНО

                                                                                         Рішення виконавчого

                                                                                         комітету міської ради

                                                                                         .11.2021 №

 

Звіт про використання коштів цільового фонду

Соледарської  міської ради Бахмутського району Донецької області за 9 місяців 2021 року

 

№ з/п

 

Найменування

 

Виконано

(грн.)

1

 

Залишок коштів на початок року

 

162956,61

 

2

 

Надійшло коштів

500000,0

 

 

3

 

Використано коштів цільового фонду

 

-

4

Залишок коштів на  01 липня 2021 року

662956,61

 

В.о.начальника відділу бухгалтерського

обліку та звітності                                                                        О.Л.Єрмакова

 

Керуючий справами

виконавчого комітету                                                                  Г.С.Галактіонова

 

 

Перелік питань для розгляду на засіданні виконавчого комітету

Соледарської міської ради  на ЖОВТЕНЬ 2021 року

 1. Про підсумки підготовки підприємств житлово-комунального господарства  Соледарської міської територіальної громади  до роботи в осінньо-зимовий період 2020-2021 років.
 2. Про стан виконання плану роботи виконавчих органів Соледарської міської ради за 3 квартал 2021 року.
 3. Про стан надання адміністративних та інших послуг службою у справах дітей у 2021 році.
 4. Про хід виконання рішення виконавчого комітету від 05.08.2021 №140 «Про стан підготовки закладів освіти до навчального 2021/2022 року.
 5. Про встановлення скоригованих тарифів для споживачів м. Соледар на послугу з постачання теплової енергії (теплову енергію), її виробництво, транспортування та постачання товариством з обмеженою відповідальністю «Бахмут –Енергія» на 2021-2022 роки опалювального сезону.
 6. Про початок опалювального сезону 2021-2022 років на території Соледарської міської територіальної громади.
 7. Про затвердження Плану реагування на надзвичайні ситуації Соледарської міської ради Бахмутського району Донецької області.
 8. Про затвердження Положення та складу місцевої комісії з питань евакуації на території Соледарської міської територіальної громади
 9. .Про перенесення терміну розгляду питання.

 10. Про надання дозволу громадянці Чураковій Вікторії Петрівні на зміну договору найму на житлове приміщення в м.Соледарі.

 11. Не публічна інформація(СЛУЖБА У СПРАВАХ ДІТЕЙ).

 12. Не публічна інформація(СЛУЖБА У СПРАВАХ ДІТЕЙ).

 13. Не публічна інформація(СЛУЖБА У СПРАВАХ ДІТЕЙ).

 14. Не публічна інформація(СЛУЖБА У СПРАВАХ ДІТЕЙ).

 15. Не публічна інформація(СЛУЖБА У СПРАВАХ ДІТЕЙ).

 

 

 

ПРОЕКТ

УКРАЇНА

СОЛЕДАРСЬКА МІСЬКА РАДА

БАХМУТСЬКОГО РАЙОНУ ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ  КОМІТЕТ

РІШЕННЯ

 

 

  .10.2021 № 

м. Соледар

 

Про готовність комунальних підприємств Соледарської міської територіальної громади щодо забезпечення безперебійного руху автотранспорту на території громади у зимовий період 2021-2022 років

 

 Заслухавши інформацію начальника Управління житлово-комунального господарства Соледарської міської ради Гончарова С. В. про готовність комунальних підприємств Соледарської міської територіальної громади щодо забезпечення безперебійного руху автотранспорту на території громади у зимовий період 2021-2022 років, керуючись статтями 30,52 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради

 

ВИРІШИВ:

 

 1. Інформацію начальника Управління житлово-комунального господарства Соледарської міської ради Гончарова С. В. про готовність комунальних підприємств Соледарської міської територіальної громади щодо забезпечення безперебійного руху автотранспорту на території громади у зимовий період 2021-2022 років, взяти до відома.

 

2. Затвердити схему закріплення вулично–дорожньої мережі за комунальними підприємствами Соледарської міської територіальної громади (додається).

 

3. Управлінню житлово-комунального господарства Соледарської міської ради  (Гончаров) вжити вичерпних заходів щодо погодження ділянок доріг по утриманню в зимовий період 2021-2022 років з суб’єктами господарської діяльності інших форм власності, які знаходяться на території Соледарської міської територіальній громади.

4.  Організаційне виконання цього рішення покласти на начальника Управління житлово-комунального господарства Соледарської міської ради Гончарова С. В.

 

 

Міський голова                                                                             Є. Ю. Пластун

 

 

ПРОЕКТ

УКРАЇНА

СОЛЕДАРСЬКА МІСЬКА РАДА

БАХМУТСЬКОГО РАЙОНУ ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ  КОМІТЕТ

 

РІШЕННЯ

 

 

    .10.2021 №

м.Соледар     

 

Про встановлення скоригованих тарифів для споживачів м. Соледар на послугу з постачання теплової енергії (теплову енергію), її виробництво, транспортування та постачаннятовариством з обмеженою відповідальністю «Бахмут–Енергія» на 2021-2022 роки опалювального сезону

 

Розглянувши заяву від 31.08.2021 року № 926/01-36 заступника генерального директора з фінансових питань Логвінова С. В.  щодо встановлення скоригованих тарифів на послугу з постачання теплової енергії (теплову енергію), її виробництво, транспортування та постачання товариством з обмеженою відповідальністю «Бахмут–Енергія» на 2021-2022 роки опалювального сезону, згідно з розрахунками, здійсненими підприємством, відповідно до законів України«Про теплопостачання», «Про ціни і ціноутворення», «Про житлово-комунальні послуги», Постанови Кабінету Міністрів України  від 01.06.2011  № 869 «Про забезпечення єдиного підходу до формування тарифів на житлово-комунальні послуги», Порядку інформування споживачів про намір зміни цін/тарифів на комунальні послуги з обґрунтуванням такої необхідності, затвердженого наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 05.06.2018 № 130,зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 26 червня 2018 р. за № 753/32205,Порядку розгляду органами місцевого самоврядування розрахунків тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання, а також розрахунків тарифів на комунальні послуги, поданих для їх встановлення, затвердженого Наказом Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Українивід 12.09.2018 № 239, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 18 жовтня 2018 р. за № 1172/32624, керуючись статтями 28, 52, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради

 

ВИРІШИВ :

 

1. Встановити скориговані тарифи для споживачів м. Соледар на послугу з постачання теплової енергії (теплову енергію), її виробництво, транспортування та постачання товариством з обмеженою відповідальністю «Бахмут–Енергія» на 2021-2022 роки опалювального сезону,згідно зі структурою тарифів, яка наведена в додатках 1; 2; 3; 4 до цього рішення в розмірі:

тариф на теплову енергію для населення  – 2110,56 грн./Гкал без ПДВ;

тариф на теплову енергію для бюджетних організацій та інших споживачів  – 3171,02  грн./Гкал без ПДВ;

тариф на виробництво теплової енергії  для населення – 1422,52  грн./Гкал без ПДВ;

тариф на виробництво теплової енергії  для бюджетних установ та інших споживачів  – 2482,98  грн./Гкал без ПДВ;

тариф на транспортування теплової енергії – 633,27 грн./Гкал без ПДВ;

тариф на постачання теплової енергії – 54,77 грн./Гкал без ПДВ.

 

2. Тарифи, встановлені цим рішенням, вступають в дію з дня офіційного оприлюднення цього рішення.

 

3. Товариству з обмеженою відповідальністю «Бахмут-Енергія» (Повиленас) забезпечити, у встановленому законодавством порядку, доведення цього рішення до відома споживачів.

 

4. Організаційне виконання рішення покласти на товариство з обмеженою відповідальністю «Бахмут-Енергія» (Повиленас), Управління житлово-комунального господарства  Соледарської міської ради Бахмутського району Донецької області  (Гончаров).

 

 

Міський голова                                                                             Є. Ю. Пластун

 

 

ЗАТВЕРДЖЕНО

 

Рішення виконавчого комітету міської ради

 

.10.2021 №

 

Додаток 1

 

Структура

тарифу на теплову енергію

(без податку на додану вартість)

 

№ з/п

Найменування показника

Одиниці виміру

теплова енергія для потреб населення, бюджетних організацій та інших споживачів

період, що передує базовому (факт 2018)

базовий період (факт 2019)

передбачено чинним тарифом

скориговано на період 2021-2022рр

1

2

3

4

5

6

7

1

Тариф на виробництво теплової енергії, зокрема:

грн/Гкал

1302,82

1607,93

1209,01

1789,76

1.1

повна планована собівартість виробництва теплової енергії

грн/Гкал

1302,82

1607,93

1185,96

1725,98

1.2

витрати на відшкодування втрат

грн/Гкал

0,00

0,00

0

0

1.3

планований прибуток

грн/Гкал

0

0

23,05

63,78

Тариф на виробництво теплової енергії, населення:

грн/Гкал

1316,92

1607,93

1209,01

1422,52

1.1а

повна планована собівартість виробництва теплової енергії

грн/Гкал

1316,92

1607,93

1185,96

1367,20

1.2а

витрати на відшкодування втрат

грн/Гкал

0

0,00

0,00

0,00

1.3а

планований прибуток

грн/Гкал

0

0

23,05

55,32

Тариф на виробництво теплової енергії, бюджетні установи, інші споживачі:

грн/Гкал

1316,92

1607,93

1209,01

2482,98

1.1б

повна планована собівартість виробництва теплової енергії

грн/Гкал

1316,92

1607,93

1185,96

2403,21

1.2б

витрати на відшкодування втрат

грн/Гкал

0

0

0,00

0,00

1.3б

планований прибуток

грн/Гкал

0

0

23,05

79,77

2

Тариф на транспортування теплової енергії, зокрема:

грн/Гкал

144,89

116,23

465,81

633,27

2.1

повна планована собівартість транспортування теплової енергії

грн/Гкал

144,89

116,23

141,66

153,41

2.2

витрати на відшкодування втрат

грн/Гкал

0

0

324,15

479,86

2.3

планований прибуток

грн/Гкал

0

0

0

0

3

Тариф на постачання теплової енергії, зокрема:

грн/Гкал

55,16

30,75

52,85

54,77

3.1

повна планована собівартість постачання теплової енергії

грн/Гкал

55,16

30,75

52,85

54,77

3.2

витрати на відшкодування втрат

грн/Гкал

0

0

0

0

3.3

планований прибуток

грн/Гкал

0

0

0

0

4

Тариф на теплову енергію, зокрема:

грн/Гкал

1502,87

1754,90

1727,67

2477,80

4.1

повна планована собівартість теплової енергії

грн/Гкал

1502,87

1754,90

1380,47

1934,16

4.2

витрати на відшкодування втрат

грн/Гкал

0

0

324,15

479,86

4.3

планований прибуток

грн/Гкал

0

0

23,05

63,78

Тариф на теплову енергію для населення зокрема:

грн/Гкал

1478,50

1754,90

1727,67

2110,56

4.1а

повна планована собівартість теплової енергії

грн/Гкал

1478,50

1754,90

1380,47

1575,38

4.2а

витрати на відшкодування втрат

грн/Гкал

0

0

324,15

479,86

4.3а

планований прибуток

грн/Гкал

0

0

23,05

55,32

Тариф на теплову енергію для бюджетних установ та інших споживачів,зокрема:

грн/Гкал

1478,50

1754,90

1727,67

3171,02

4.1б

повна планована собівартість теплової енергії

грн/Гкал

1478,50

1754,90

1380,47

2611,39

4.2б

витрати на відшкодування втрат

грн/Гкал

0

0

324,15

479,86

4.3б

планований прибуток

грн/Гкал

0

0

23,05

79,77

5

Річні плановані доходи від виробництва, транспортування, постачання теплової енергії, усього, зокрема:

тис. грн

10634,31

11594,62

16139,58

23264,98

5.1

повна планована собівартість виробництва, транспортування, постачання теплової енергії

тис. грн

10634,31

11594,62

13359,87

18854,15

5.2

витрати на відшкодування втрат

тис. грн

0,00

0,00

2549,80

3774,60

5.3

планований прибуток від виробництва, транспортування, постачання теплової енергії

тис. грн

0,00

0,00

229,91

636,22

6

Річні плановані доходи від виробництва, транспортування, постачання теплової енергії без транспортування мережами ліцензіата теплової енергії інших власників, усього, зокрема:

тис. грн

0

0

0

0

6.1

повна планована собівартість виробництва, транспортування, постачання теплової енергії

тис. грн

0

0

0

0

6.2

витрати на відшкодування втрат

тис. грн

0

0

0

0

6.3

планований прибуток від виробництва, транспортування, постачання теплової енергії

тис. грн

0

0

0

0

7

Планований корисний відпуск з мереж ліцензіата теплової енергії власним споживачам та теплової енергії інших власників, зокрема:

Гкал

114598

6607

7866

7866

7.1

корисний відпуск теплової енергії власним споживачам

Гкал

7076

6607

7866

7866

7.2

корисний відпуск теплової енергії інших власників

Гкал

0

0

0

0

8

Рівні рентабельності тарифів:

 

 

 

 

 

8.1

на виробництво теплової енергії

%

0,00%

0,00%

1,94%

3,70%

8.2

на транспортування теплової енергії

%

0,00%

0,00%

0,00%

0,00%

8.3

на постачання теплової енергії

%

0,00%

0,00%

0,00%

0,00%

8.4

на теплову енергію

%

0,00%

0,00%

1,67%

3,30%

 

 

Начальник управління житлово-комунального

господарства  Соледарської міської ради                                   С. В. Гончаров

 

Керуючий справами виконавчого

комітету                                                                                      Г. С. Галактіонова

 

 

ЗАТВЕРДЖЕНО

 

Рішення виконавчого комітету міської ради

 

­    .10.2021 №

 

Додаток 2

 

 

Структура

тарифу на виробництво теплової енергії

(без податку на додану вартість)

 

№ з/п

Показники

Оди

ниці виміру

виробництво теплової енергії для потреб населення, бюджетних організацій та інших споживачів

 
 

період, що передує базовому (факт 2019)

базовий період (факт 2020)

передбачено чинним тарифом

скориговано на період 2021-2022рр

Населення,
планований період 2021-2022рр

бюджетних організацій та інших споживачів, планований період 2021-2022рр

 

1

2

3

4

5

6

7

8

9

 

1

Виробнича собівартість, зокрема:

тис. грн

8480,28

10014,88

11046,19

16416,29

8391,92

8024,38

 

1.1

прямі матеріальні витрати, зокрема:

тис. грн

8084,59

9590,02

10439,75

15783,30

7978,13

7805,17

 

1.1.1

паливо

тис. грн

7039,51

7887,81

8357,51

13469,15

6465,37

7003,78

 

1.1.2

електроенергія

тис. грн

190,46

455,80

355,62

538,27

351,87

186,40

 

1.1.3

покупна теплова енергія*

тис. грн

0,00

0,00

0,00

0,00

0,00

0,00

 

1.1.4

вода для технологічних потреб та водовідведення

тис. грн

17,28

28,86

92,15

92,15

60,24

31,91

 

1.1.5

матеріали, запасні частини та інші матеріальні ресурси

тис. грн

54,16

117,48

95,03

95,03

62,12

32,91

 

1.2

прямі витрати на оплату праці

тис. грн

258,24

241,12

839,46

879,84

575,15

304,69

 

1.3

інші прямі витрати, зокрема:

тис. грн

524,94

403,14

699,98

708,86

463,38

245,48

 

1.3.1

відрахування на соціальні заходи

тис. грн

11,92

49,75

184,68

193,56

126,53

67,03

 

1.3.2

амортизаційні відрахування

тис. грн

187,60

205,52

189,88

189,88

124,12

65,76

 

1.3.3

інші прямі витрати

тис. грн

325,42

147,87

325,42

325,42

212,73

112,69

 

1.4

загальновиробни чі витрати, зокрема:

тис. грн

395,69

424,87

606,44

632,99

413,79

219,21

 

1.4.1

витрати на оплату праці

тис. грн

279,68

306,87

452,43

474,19

309,98

164,21

 

1.4.2

відрахування на соціальні заходи

тис. грн

61,53

64,18

99,53

104,32

68,20

36,13

 

1.4.3

інші витрати

тис. грн

54,48

53,82

54,48

54,48

35,61

18,87

 

2

Адміністративні витрати, зокрема:

тис. грн

407,51

333,71

366,27

382,83

250,26

132,57

 

2.1

витрати на оплату праці

тис. грн

316,02

195,64

282,21

295,79

193,36

102,43

 

2.2

відрахування на соціальні заходи

тис. грн

69,52

61,52

62,09

65,07

42,54

22,53

 

2.3

інші витрати

тис. грн

21,97

76,55

21,97

21,97

14,36

7,61

 

3

Витрати на збут, зокрема:

тис. грн

0,00

0,00

0,00

0,00

0,00

0,00

 

3.1

витрати на оплату праці

тис. грн

0,00

0,00

0,00

0,00

0,00

0,00

 

3.2

відрахування на соціальні заходи

тис. грн

0,00

0,00

0,00

0,00

0,00

0,00

 

3.3

інші витрати

 

0,00

0,00

0,00

0,00

0,00

0,00

 

4

Інші операційні витрати**

тис. грн

0,00

0,00

0,00

0,00

0,00

0,00

 

5

Фінансові витрати, % по кредитам

тис. грн

330,98

274,99

417,48

417,48

272,91

144,57

 

6

Повна собівартість**

тис. грн

9218,77

10623,58

11829,94

17216,60

8915,09

8301,52

 

7

Витрати на відшкодування втрат

тис. грн

0,00

0,00

0,00

0,00

0,00

0,00

 

8

Розрахунковий прибуток,усього**, зокрема:

тис. грн

0,00

0,00

229,91

636,22

360,69

275,53

 

8.1

податок на прибуток

тис. грн

х

х

35,07

97,05

55,02

42,03

 

8.2

компенсація з різниці ціни газу в тарифі

тис. грн

х

х

0,00

344,33

178,30

166,03

 

8.3

резервний фонд (капітал)

тис. грн

х

х

69,78

69,78

45,62

24,16

 

8.4

на розвиток виробництва (виробничі інвестиції)

тис. грн

х

х

0,00

0,00

0,00

0,00

 

8.5

інше використання прибутку(погашення кредиту)

тис. грн

х

х

125,06

125,06

81,75

43,31

 

9

Вартість виробництва теплової енергії за відповідним тарифом

тис. грн

9218,77

10623,58

12059,85

17852,82

9275,78

8577,05

 

10

Тариф на виробництво теплової енергії, зокрема:

грн/

Гкал

1302,82

1607,93

1209,01

1789,76

1422,52

2482,98

 

10.1

паливна складова

грн/

Гкал

994,84

1193,86

837,85

1350,29

991,52

2027,53

 

10.2

решта витрат, крім паливної складової

грн/

Гкал

307,98

414,07

371,16

439,47

431,00

455,45

 

11

Реалізація теплової енергії власним споживачам

Гкал

7076

6607

7866

7866

5142

2724

 

11.1

Реалізація теплової енергії власним споживачам(газ)

Гкал

7076

6607

7866

7866

5142

2724

 

11.2

Реалізація теплової енергії власним споживачам(пелети)

Гкал

0

0

0

0,00

0,00

0,00

 

12

Обсяг покупної теплової енергії

Гкал

0

0

0,00

0,00

0,00

0,00

 

13

Ціна покупної теплової енергії

грн/

Гкал

0

0

0,00

0,00

0,00

0,00

 

14

Відпуск теплової енергії з колекторів власних котелень

Гкал

10820,00

10371,00

9975,00

9975,00

6520,66

3454,34

 

15

Собівартість виробництва теплової енергії власними котельнями

грн/

Гкал

1318,63

1607,93

1185,96

1725,98

1367,20

2403,21

 

 

 

Начальник управління житлово-комунального

господарства   Соледарської міської ради                                  С. В. Гончаров

 

Керуючий справами виконавчого

комітету                                                                                      Г. С. Галактіонова

 

 

ЗАТВЕРДЖЕНО

 

Рішення виконавчого комітету міської ради

 

    .10.2021 №

 

Додаток 3

 

Структура

тарифу на транспортування теплової енергії

(без податку на додану вартість)

 

№ з/п

Показники

Оди

ниці вимі

ру

транспортування теплової енергії для потреб населення, бюджетних організацій та інших споживачів

період, що передує базовому (факт 2019)

базовий період (факт 2020)

передбачено чинним тарифом

скориговано на період 2021-2022рр

1

2

3

4

5

6

7

1

Виробнича собівартість, зокрема:

тис. грн

973,05

728,74

1065,68

1156,99

1.1

прямі матеріальні витрати, зокрема:

тис. грн

899,13

638,14

977,63

1067,07

1.1.1

електроенергія

тис. грн

352,33

300,63

355,62

441,44

1.1.2

транспортування теплової енергії тепловими мережами інших підприємств

тис. грн

0

0

0

0

1.1.3

вода для технологічних потреб та водовідведення

тис. грн

16,99

15,04

0,55

0,55

1.1.4

матеріали, запасні частини та інші матеріальні ресурси

тис. грн

28,41

0,24

62,05

62,05

1.2

прямі витрати на оплату праці

тис. грн

25,36

24,83

73,00

76,51

1.3

інші прямі витрати, зокрема:

тис. грн

476,04

297,40

486,52

486,52

1.3.1

відрахування на соціальні заходи

тис. грн

5,58

5,46

16,06

16,06

1.3.2

амортизаційні відрахування

тис. грн

229,05

240,19

229,05

229,05

1.3.3

інші прямі витрати

тис. грн

241,41

51,75

241,41

241,41

1.4

загальновиробничі витрати, зокрема:

тис. грн

73,92

90,60

88,04

89,92

1.4.1

витрати на оплату праці

тис. грн

27,46

67,81

39,03

40,91

1.4.2

відрахування на соціальні заходи

тис. грн

6,04

14,09

8,59

8,59

1.4.3

інші витрати

тис. грн

40,42

8,70

40,42

40,42

2

Адміністративні витрати, зокрема:

тис. грн

52,16

39,16

48,53

49,75

2.1

витрати на оплату праці

тис. грн

29,39

27,81

25,33

26,55

2.2

відрахування на соціальні заходи

тис. грн

6,47

5,06

5,57

5,57

2.3

інші витрати

тис. грн

16,3

6,30

17,63

17,63

3

Витрати на збут, зокрема:

тис. грн

0

0

0

0

3.1

витрати на оплату праці

тис. грн

0

0

0

0

3.2

відрахування на соціальні заходи

тис. грн

0

0

0

0

3.3

інші витрати*

тис. грн

0

0

0

0

4

Інші операційні витрати*

тис. грн

0

0

0

0

5

Фінансові витрати, % по кредитам

тис. грн

0

0

0

0

6

Повна собівартість*

тис. грн

1025,21

767,90

1114,20

1206,74

7

Витрати на відшкодування втрат

тис. грн

0

0

2549,80

3774,60

8

Розрахунковий прибуток*, усього, зокрема:

тис. грн

0

0

0

0

8.1

податок на прибуток

тис. грн

0

0

0

0

8.2

дивіденди

тис. грн

0

0

0

0

8.3

резервний фонд (капітал)

тис. грн

0

0

0

0

8.4

на розвиток виробництва (виробничі інвестиції)

тис. грн

0

0

0

0

8.5

інше використання прибутку

тис. грн

0

0

0

0

9

Вартість транспортування теплової енергії за відповідними тарифами

тис. грн

1025,21

767,90

3664,00

4981,34

10

Тариф на транспортування теплової енергії

грн/

Гкал

144,89

116,23

465,80

633,27

11

Обсяг надходження теплової енергії до мережі ліцензіата, зокрема:

Гкал

10820

10371

9975

9975

11.1

власної теплової енергії

Гкал

10820

10371

9975

9975

11.2

теплової енергії інших власників для транспортування мережами ліцензіата

Гкал

0

0

0

0

12

Втрати теплової енергії в мережах ліцензіата, усього, зокрема:

Гкал

3744

3764

2109

2109

12.1

власної теплової енергії

Гкал

3744

3764

2109

2109

12.2

теплової енергії інших власників для транспортування мережами ліцензіата

Гкал

0

0

0

0

13

Корисний відпуск теплової енергії з мереж ліцензіата, усього, зокрема:

Гкал

7076

6607

7866

7866

13.1

господарські потреби ліцензованої діяльності

Гкал

0

0

0

0

13.2

корисний відпуск теплової енергії інших власників

Гкал

0

0

0

0

13.3

корисний відпуск теплової енергії власним споживачам, зокрема на потреби:

Гкал

7076

6607

7866

7866

13.3.1

населення

Гкал

4705

4644

5142

5142

13.3.2

релігійних організацій

Гкал

0

0

0

0

13.3.3

бюджетних установ та організацій

Гкал

2030

1640

2313

2313

13.3.4

інших споживачів

Гкал

341

323

411

411

14

Обсяг транспортування теплової енергії ліцензіата мережами іншого(их) транспортувальника(ів)

Гкал

0

0

0

0

15

Тариф(и) іншого(их) транспортувальника(ів) на транспортування теплової енергії

грн/Гкал

0

0

0

0

 

 

Начальник управління житлово-комунального

господарства  Соледарської міської ради                                             С. В. Гончаров

 

Керуючий справами виконавчого

комітету                                                                                        Г. С. Галактіонова

 

ЗАТВЕРДЖЕНО

 

Рішення виконавчого комітету міської ради

 

   .10.2021 №

 

Додаток 4

 

 

Структура

тарифу на постачання теплової енергії

(без податку на додану вартість)

 

№ з/п

Показники

Оди

ниці вимі

ру

постачання  теплової енергії для потреб населення, бюджетних організацій та інших споживачів

період, що передує базовому (факт 2019)

базовий період (факт 2020)

передбачено чинним тарифом

скориговано на період 2021-2022рр

1

2

3

4

5

6

7

1

Виробнича собівартість, зокрема:

тис. грн

362,51

189,88

344,11

356,01

1.1

витрати на електроенергію

тис. грн

1,99

1,55

0,77

0,88

1.2

вода для технічних потреб та водовідведення

тис. грн

0,14

0,099

0,07

0,07

1.3

прямі матеріальні витрати

тис. грн

27,27

3,35

2,5

2,5

1.4

прямі витрати на оплату праці

тис. грн

93,81

83,44

115,13

120,66

1.5

інші прямі витрати, зокрема:

тис. грн

101,94

100,19

107,40

108,62

1.5.1

відрахування на соціальні заходи

тис. грн

20,64

17,05

25,33

26,55

1.5.2

амортизаційні відрахування

тис. грн

1,2

3,46

1,97

1,97

1.5.3

інші прямі витрати

тис. грн

80,1

79,68

80,1

80,1

1.6

загальновиробничі витрати, зокрема:

тис. грн

137,36

1,25

118,24

123,28

1.6.1

витрати на оплату праці

тис. грн

101,60

0,87

85,93

90,06

1.6.2

відрахування на соціальні заходи

тис. грн

22,35

0,18

18,90

19,81

1.6.3

інші витрати

тис. грн

13,41

0,20

13,41

13,41

2

Адміністративні витрати, зокрема:

тис. грн

27,82

13,27

71,63

74,81

2.1

витрати на оплату праці

тис. грн

18,37

9,42

54,27

56,88

2.2

відрахування на соціальні заходи

тис. грн

4,04

1,71

11,94

12,51

2.3

інші витрати

тис. грн

5,41

2,13

5,41

5,41

3

Витрати на збут, зокрема:

тис. грн

0

0

0

0

3.1

витрати на оплату праці

тис. грн

0

0

0

0

3.2

відрахування на соціальні заходи

тис. грн

0

0

0

0

3.3

інші витрати*

тис. грн

0

0

0

0

4

Інші операційні витрати*

тис. грн

0

0

0

0

5

Фінансові витрати

тис. грн

0

0

0

0

6

Повна собівартість*

тис. грн

390,33

203,14

415,73

430,81

7

Витрати на відшкодування втрат

тис. грн

0

0

0

0

8

Розрахунковий прибуток, усього, зокрема:

тис. грн

0

0

0

0

8.1

податок на прибуток

тис. грн

х

х

0

0

8.2

дивіденди

тис. грн

х

х

0

0

8.3

резервний фонд (капітал)

тис. грн

х

х

0

0

8.4

на розвиток виробництва (виробничі інвестиції)

тис. грн

х

х

0

0

8.5

інше використання прибутку

тис. грн

х

х

0

0

9

Вартість постачання теплової енергії за відповідними тарифами

тис. грн

390,33

203,14

415,73

430,81

10

Тариф на постачання теплової енергії

грн/

Гкал

55,16

30,75

52,85

54,77

11

Обсяг реалізованої теплової енергії власним споживачам, зокрема на потреби:

Гкал

7076

6607

7866

7866

11.1

населення

Гкал

4705

4644

5142

5142

11.2

релігійних організацій

Гкал

0

0

0

0

11.3

бюджетних установ та організацій

Гкал

2030

1640

2313

2313

11.4

інших споживачів

Гкал

341

323

411

411

 

* Без урахування списання безнадійної дебіторської заборгованості та нарахування резерву сумнівнихборгів.

 

Начальник управління житлово-комунального

господарства  Соледарської міської ради                                              С. В. Гончаров

 

Керуючий справами виконавчого комітету                                                                                        Г. С. Галактіонова

 

ПРОЕКТ

УКРАЇНА

СОЛЕДАРСЬКА МІСЬКА РАДА

БАХМУТСЬКОГО РАЙОНУ ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ  КОМІТЕТ

РІШЕННЯ

 

07.10.2021 № 

м. Соледар

 

Про початок опалювального сезону 2021-2022 років на території Соледарської міської  територіальної громади

 

Розглянувши службову записку від 24.09.2021 року № _____ начальника Управління житлово-комунального господарства Соледарської міської ради Гончарова С.В., щодо початку опалювального сезону 2021 – 2022 років на території Соледарської міської територіальної громади, відповідно до пункту 5 Правил надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення та типового договору про надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 21 липня 2005 року № 630 зі змінами, керуючись Законом України   «Про місцеве  самоврядування в України», зі змінами, виконавчий комітет міської ради

 

ВИРІШИВ:

 

1. Розпочати опалювальний сезон 2021-2022 років на території Соледарської міської  територіальної громади:

1) з 01.10.2021 року в індивідуальному житловому секторі згідно з укладеними договорами;

2) з 15.10.2021 року для всіх інших споживачів за умови, якщо середньо добова температура зовнішнього повітря впродовж трьох діб буде складати +8С і нижче.

 

2. ТОВ «Бахмут - Енергія» (Повиленас), Управлінню освіти (Черняєва), відділу охорони здоров'я (Безкровний), відділу культури та з питань діяльності засобів масової інформації (Кучер), СКВРЖП «Ремонтник» (Коліно), СКП «Водоканал» (Чуйко), ДП «Артемсіль» (Луценко), старостам та спеціалістам з загальних питань  Бахмутського старостинського округу №1 (Рубан), Берестівського старостинського округу №2 (Федорова), Васюківського старостинського округу №3 (Мороз), Володимирівського старостинського округу №4 (Патрикеєва), Міньківського старостинського округу №5 (Ряпасова), Никифорівського старостинського округу №6 (Лященко), Парасковіївського старостинського округу №7 (Сташкевич ), Роздолівського старостинського округу №8 (Прихідний), та Яківлівського старостинського округу №9 (Катасонова), забезпечити початок опалювального сезону в межах своїх повноважень та згідно з діючим законодавством.

 

3. Начальнику Управління житлово – комунального господарства Соледарської міської ради Гончарову С.В. довести до відома керівників ТОВ «Бахмут - Енергія» Повиленаса Валдеса, ДП «Артемсіль»  Луценко В. І.., СКВРЖП «Ремонтник» Коліно Р. В., СКП «Водоканал» Чуйко К. В., Управління освіти Черняєвій Н. П., відділу охорони здоров'я Безкровного В. І., відділу культури та з питань діяльності засобів масової інформації Кучера О. О старостам та спеціалістам з загальних питань  Бахмутського старостинського округу №1 Рубан О. М., Берестівського старостинського округу №2 Федоровій І. М., Васюківського старостинського округу №3 Морозу Ю. М., Володимирівського старостинського округу №4 Патрикеєвій О. І., Міньківського старостинського округу №5 Ряпасовій Н. О., Никифорівського старостинського округу №6 Лященко А. О., Парасковіївського старостинського округу №7 Сташкевич М. М ., Роздолівського старостинського округу №8 Прихідному Є. П., та Яківлівського старостинського округу №9 Катасоновій А. С., дане рішення.

 

4. Організаційне виконання рішення покласти на Управління житлово-комунального господарства (Гончаров).

 

 

Міський голова                                                                            Є. Ю. Пластун

ПРОЕКТ

УКРАЇНА

СОЛЕДАРСЬКА МІСЬКА РАДА

БАХМУТСЬКОГО РАЙОНУ ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ  КОМІТЕТ

 

РІШЕННЯ

 

 

07.10.2021№

м. Соледар  

Про стан надання адміністративних та інших послуг службою у справах дітей у 2021  році

 

   Заслухавши інформацію  начальника служби усправах дітей Моісєєнко К.О.  про стан надання адміністративних та інших послуг службою  у справах дітей у 2021 році, відповідно до Положення про службу у справах дітей Соледарської міської ради, затвердженого рішенням міської ради від 20.07.2017  № 7/12-280 та Плану роботи виконавчих органів Соледарської     міської    ради     Бахмутського   району Донецької області на 

4   квартал   2021 року,   затвердженого   рішенням   виконкому від 17.09.2021

№ 182, Закону України «Про адміністративні послуги», Закону України «Про органи і служби у справах дітей та спеціальні установи для дітей», постанови Кабінету Міністрів України від 24 вересня 2008 року № 866 «Питання діяльності органів опіки та піклування, пов'язаної із захистом прав дитини»,  керуючись статтями 32, 34, 38, 52  Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  виконавчий комітет міської ради                 

 

ВИРІШИВ:

 

1. Інформацію  начальника служби у справах дітей Моісєєнко К.О. про стан надання адміністративних та інших послуг службою  у справах дітей у 2021році  взяти до відома.

 

2. Визнати стан роботи служби у справах дітей щодо надання адміністративних та інших послуг у 2021році   задовільним.

 

 

Міський голова                                                                            Є.Ю. Пластун

ІНФОРМАЦІЯ

Про стан надання адміністративних та інших послуг службою у справах дітей у 2021році

 

Назва послуги

Кількість наданих послуг

124.

Влаштування дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, під опіку/ піклування, в прийомні сім'ї, дитячі будинки сімейного типу

 

125.

Надання дозволу на здійснення правочинів, щодо   рухомого і нерухомого майна право користування або право  власності, яким володіють діти

6

126.

Надання висновку про доцільність позбавлення батьківських прав

 

127.

Встановлення порядку побачень з дитиною того з батьків, який проживає окремо

 

128.

Визначення місця проживання дитини

 

 

Всього:

6

 

 

Начальник служби у справах дітей                                                    К.О. Моісєєнко

 

 

ПРОЕКТ

УКРАЇНА

СОЛЕДАРСЬКА МІСЬКА РАДА

БАХМУТСЬКОГО РАЙОНУ ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ  КОМІТЕТ

РІШЕННЯ

 

   .10.2021   №  

м. Соледар

 

Про хід виконання рішення

виконавчого комітету від 05.08.2021

№ 140 «Про стан підготовки закладів освіти до навчального 2021/2022 року

 

         Заслухавши інформацію в.о. начальника Управління освіти Черняєвої Н.П. про хід виконання  рішення виконавчого комітету від 05.08.2021 року № 140 «Про  стан підготовки  закладів  освіти  до  навчального 2021/2022 року», згідно з планом роботи  виконавчих органів Соледарської  міської ради на ІVквартал 2021 року, затвердженого рішенням виконавчого комітету від 17.09.2021 року    № 182,відповідно до Законів  України «Про освіту», «Про дошкільну освіту», «Про повну загальну середню освіту», «Про позашкільну освіту»,керуючись статтями 32,52 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради

 

ВИРІШИВ:

 

1.  Інформацію в.о.начальника Управління освіти Черняєвої Н.П. про хід виконання  рішення виконавчого комітету від 05.08.2021 № 140 «Про  стан підготовки  закладів  освіти  до  навчального 2021/2022 року» взяти до відома.

 

2.  Стан підготовки закладів освіти до навчального 2021/2022 року визнати задовільним.

 

3. Зняти з контролю  рішення виконавчого комітету від 05.08.2021 № 140 «Про  стан підготовки  закладів  освіти  до  навчального 2021/2022 року»  як виконане.

 

Міський голова                                                                              Є.Ю. Пластун 

 

Інформація про хід виконання  рішення виконавчого комітету від

05.08.2021 № 140 «Про  стан підготовки  закладів  освіти  до  навчального 2021/2022 року»

 

         На виконання рішення виконавчого комітету від  05.08.2021 № 140 «Про  стан підготовки  закладів  освіти  до  навчального 2021/2022 року» фахівцями Управління освіти Соледарської міської ради був проведений ряд заходів.

Проведено моніторинг готовності  матеріально-технічної  бази закладів освіти, проведення поточних ремонтів будівель освітніх закладів, своєчасний ремонт шкільних автобусів, забезпечення закладів необхідними матеріалами та засобами для їх ефективної роботи.

В результаті підписання Меморандуму про взаємодію з Представництвом Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в будівлі, в якій розташовані ЦДЮ та школа мистецтв, виконано капітальний ремонт системи опалення всієї будівлі та приміщень Інклюзивно-ресурсного центру для започаткування інтегрованих соціальних послуг комунальною установою «Центр надання соціальних послуг».

Для  якісної підготовки закладів до нового навчального року виконані роботи по закладам освіти: 

-         виконано роботу з реалізації проєкту «Безпечне освітнє середовище» стосовно монтажу системи пожежної сигналізації з системою керування 3 типу на об’єкті: «Яковлівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів» Соледарської міської ради Донецької області на загальну  суму 370 007,85 грн. (грантовий внесок щодо фінансування становить 343 600,00 грн, дофінансування решти з місцевого бюджету становить 29 935,05 грн;

-         за підтримки Європейського інвестиційного банку на виконання Надзвичайної кредитної програми для відновлення України триває реконструкція опорного закладу громади за проєктом «Реконструкція Соледарської ЗОШ №13 І-ІІІ ступенів по вул.60 років Жовтня, 10 м. Соледар Донецької області» (коригування). На сьогодні це 40 % готовність;

-          проведено поточні ремонти будівель освітніх закладів на загальну суму 111 814,79 грн.;

-         до 01 вересня першокласникам було придбано святкові подарунки ( 155 комплектів першокласника) на суму 25 762,75 грн.;

      - проведено технічний огляд та здійснено поточний ремонт 4 шкільних автобусів - Васюківської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів, Володимирівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів та Соледарської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 13;

        В рамках програми «Нова українська школа»  для забезпечення якісного навчання першокласників на оснащення була виділена субвенція з державного  бюджету 627,1 тис. грн.,  з місцевого бюджету    виділено   69,7 тис. грн: на придбання комп'ютерного обладнання -  342,5 тис. грн.;  шкільної меблі – 135,5 тис. грн., дидактику 149,1 тис. грн. На сьогодні  всі кошти субвенції освоєні.

 

         З початку навчального року на маршрут  Соледарської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів № 13вийшов новий шкільний автобус, який було придбано за рахунок державного бюджету  (1 387,5 тис. грн) та співфінансування з місцевого (462,5 тис. грн).

          З метою збільшення відсотку охоплення дітей гарячим харчуванням, Управлінням освіти Соледарської міської ради  проведено ряд заходів щодо переведення шкіл громади з 01.09.2021 року на самостійну організацію харчування,  а саме: заклади забезпеченні необхідним посудом, інвентарем та обладнанням; проведена процедура закупівель на продукти харчування; упорядкуване питання щодо надання закладами освіти платних послуг з харчування учнів 5-11 класів та працівників закладів – затвердження  «Положення про порядок надання платних послуг з організації харчування в закладах загальної середньої освіти Соледарської міської територіальної громади».У кожній школі та дитячому садочку розроблене чотирьохтижневе меню та  оновлено асортимент продуктів, згідно постанови КМУ від 24.03.2021 № 305 «Про затвердження норм та Порядку організації харчування у закладах освіти та дитячих закладах оздоровлення та відпочинку»

         З метою контролю за створенням безпечних умов у закладах освіти  наприкінці серпня був проведений моніторинг стану готовності навчальних закладів громади до початку 2021/2022 навчального року комісією, склад якої затверджений  рішенням виконавчого комітету від 05.08.2021  №  143 «Про затвердження складу комісії з контролю за підготовкою закладів загальної середньої освіти до організованого початку  2021-2022 навчального року та роботи в осінньо-зимовий період». За результатами моніторингу були підписані акти прийому готовності всіх закладів загальної середньої та позашкільної освіти до нового навчального року.

         Питання щодо підведення підсумків огляду з підготовки закладів освіти до нового 2021/2022 навчального року було розглянуто на  нараді керівників закладів освіти  25.08.2021 року.

 

 

В.о. начальника Управління освіти                                                                             Н.П. Черняєва

ПРОЕКТ

УКРАЇНА

СОЛЕДАРСЬКА МІСЬКА РАДА

БАХМУТСЬКОГО РАЙОНУ ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ  КОМІТЕТ

РІШЕННЯ

 

_______ 2021 № ___

м.Соледар

 

Про надання дозволугромадянці ХХХХХХХХХХХХХХХ на зміну договору найму на житлове приміщення в м. Соледарі

 

Враховуючи витяг з протоколу № 9 від 28.09.2021 року засідання комісії з житлових питань при Соледарській міській раді, керуючись статтями 63, 103, 104, 106, 107 Житлового кодексу Української РСР, статтями 30, 52 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» виконавчий комітет міської ради

 

ВИРІШИВ:

 

1. Надати дозвіл громадянці ХХХХХХХХХ на зміну договору найму на житлове приміщення в м. Соледарі на квартиру № ХХ у будинку ХХ по        вул. ХХХХХХХ, у зв’язку зі смертю наймача.

 

2. Організаційне виконання цього рішення покласти на начальника відділу з управління комунальною власністю Чуйко О.Г.

 

 

Міський голова                                                                                       Є.Ю.Пластун

 

ДОВІДКА-ВИСНОВОК

про надання дозволу громадянці ХХХХХХХ на зміну договору найму на житлове приміщення в м. Соледарі

 

Розглянувши заяву та інші документи громадянки про зміну договору найму на житлове приміщення в м. Соледарі, на підставі статей 63, 104, 106, 107 Житлового Кодексу Української РСР, з’ясовано:

квартиронаймач ХХХХХХХХХ, яка мешкала в упорядкованій квартирі № ХХ по вул. ХХХХХХХ в будинку № ХХ, померла (свідоцтво про смерть Серія II-НО № 175933 від 02 серпня 2021 року).

В квартирі залишилася зареєстровані: ХХХХХХХХХ, 1978 р.н., ХХХХХХХ, 2017 р.н., ХХХХХХХ, 1999 р.н, ХХХХХХХХ, 2017 р.н. (фактично проживають).

 

 

Начальник відділу з управління

комунальною власністю                                                                             О.Г. Чуйко

 

ПРОЕКТ

УКРАЇНА

СОЛЕДАРСЬКА МІСЬКА РАДА

БАХМУТСЬКОГО РАЙОНУ ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ  КОМІТЕТ

РІШЕННЯ

 

          10.2021 №

м. Соледар

Про затвердження Плану реагування на надзвичайні ситуації Соледарської міської ради Бахмутського району Донецької області

 

              Відповіднодо статті130 Кодексу цивільного захисту України, Постанови Кабінету Міністрів України від 09 серпня 2017 року № 626 « Про затвердження Порядку розроблення планів діяльності єдиної державної системи цивільного захисту»,  на виконання листа від 11 серпня 2021 року № 08/10/2890 начальника ДПРЗ-8 ГУ ДСНС України у Донецькій області Нікулеска Д.щодорозроблення Плану реагування на можливі надзвичайні ситуації, керуючись статтею 36, 52 Закону України « Про місцеве самоврядування в Україні» з внесеними до нього змінами:

1.     Затвердити:

1)    План реагування на надзвичайні ситуаціїСоледарської міської ради Бахмутського району Донецької області ( додаток 1);

2)    послідовність     дій     керівника      робіт     з    ліквідації наслідків надзвичайної ситуації( додаток 2).

           2. Організаційне      виконання       цього       рішення    покласти         на відділ    з     питань       цивільного     захисту,     мобілізаційної   та  оборонної роботи ( Толстих), ( Шикарева).

           3. Контроль  завиконанням  цього  рішення залишаю за собою.

 

Міський голова                                                                                Є.Ю.Пластун

 

ЗАТВЕРДЖЕНО

 

                                                                                                              Рішення

 виконавчого комітету

 міської ради

 

           2021 року №

 

Додаток 1

 

 

    План реагування на надзвичайні ситуації Соледарської міської ради

Бахмутського району Донецької області

 

                                             Загальні положення

                1. План реагування на надзвичайні ситуації Соледарської міської ради Бахмутського району Донецької області (далі – План реагування) розроблено для впорядкування та координації дій органів управління та сил цивільного захисту, суб’єктів господарювання, спрямованих на ліквідацію наслідків та надання допомоги постраждалим, у разі загрози виникнення або виникнення надзвичайної ситуації (далі - НС).

               2. План реагування призначений для:

               1) оперативного реагування органів управління та сил цивільного захисту, запобігання загибелі людей, зменшення матеріальних втрат та організації першочергового життєзабезпечення постраждалих;

               2) організації управління, взаємодії та інформування органів управління та сил цивільного захисту, суб’єктів господарювання, які залучаються до ліквідації наслідків НС;

                3) визначення послідовності та обсягів організаційних і практичних заходів із реагування на НС та ліквідацію її наслідків, строків виконання, відповідальних виконавців та необхідних для цього ресурсів.

               3. План реагування реалізується шляхом:

               1) інформування та оповіщення про загрозу виникнення або виникнення НС;

               2) переведення органів управління та сил цивільного захисту в режим підвищеної готовності та режим надзвичайної ситуації;

               3) дії органів управління та сил цивільного захисту в режимі підвищеної готовності та режимі НС;

               4) управління під час ліквідації наслідків НС;

               5) залучення сил цивільного захисту і проведення аварійно-рятувальних та інших невідкладних робіт;

               6) взаємодії органів управління та сил цивільного захисту;

               7) організації основних видів забезпечення під час проведення аварійно- рятувальних та інших невідкладних робіт і ліквідації наслідків НС.

                 4. План реагування вводиться в дію у разі загрози виникнення або виникнення НС згідно з Порядком класифікації надзвичайних ситуацій за їх рівнями, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 24 березня 2004 р. № 368.

 

Інформування та оповіщення про загрозу виникнення або виникнення надзвичайної ситуації

 

               5. Інформація про загрозу або виникнення НС та її можливі наслідки подається до оперативно-чергової служби 8 ДПРЗ Головного Управління ДСНС України у Донецькій області та відділу з питань цивільного захисту, мобілізаційної та оборонної роботи Соледарської міської ради Бахмутського району Донецької області через оперативно-чергові ( чергові, диспетчерські) служби органів управління  Соледарської місцевої ланки територіальної громади, територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту(далі – територіальна підсистема ЄДСЦЗ) Донецької області по вертикалі управління- від об'єктового до місцевого і регіонального рівнів.

            6. Час проходження інформації з району загрози виникнення або виникнення надзвичайної ситуації до оперативно-чергової служби 8 ДПРЗ Головного Управління ДСНС України у Донецькій області та відділу з питань цивільного захисту, мобілізаційної та оборонної роботи Соледарської міської ради Бахмутського району Донецької області в усній формі становить 5 хвилин після отримання інформації про загрозу виникнення або виникнення НС з подальшим поданням письмового підтвердження протягом години за допомогою технічних засобів зв’язку та передачі даних.

         7. Оповіщення населення про загрозу виникнення або виникнення НС здійснюється структурними підрозділами міської ради через технічні засоби оповіщення та інформування населення шляхом передачі через засоби масової інформації повідомлень про обстановку, що склалася.

         8. Організація оповіщення  суб’єктів господарювання  і населення про загрозу виникнення або виникнення НС здійснюється відповідно до Положення про організацію оповіщення про загрозу виникнення або виникнення надзвичайних ситуацій та зв'язку у сфері цивільного захисту, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 27 вересня 2017 р. № 733.

 

Переведення органів управління та сил цивільного захисту в режим підвищеної готовності та режим надзвичайної ситуації

 

          9. Органи управління та сили цивільного захисту переводяться з режиму повсякденного функціонування в режим підвищеної готовності та режим НС у разі переведення єдиної державної системи цивільного захисту у відповідні режими функціонування.

         10. Переведення Соледарської місцевої ланки територіальної підсистеми ЄДСЦЗ в режим підвищеної готовності та надзвичайної ситуації здійснюється за розпорядженням міського голови у разі загрози виникнення або виникнення НС.

 

Дії органів управління та сил цивільного захисту

В режимі підвищеної готовності

 

         11. Оперативно-чергові ( чергові, диспетчерські) служби органів управління місцевої ланки територіальної підсистеми ЄДСЦЗ  у разі отримання інформації про загрозу виникнення НС негайно здійснюють оповіщення органів управління та сил цивільного захисту про загрозу виникнення НС, посилюють спостереження та контроль за обстановкою на території ( об'єкті), де існує загроза виникнення НС.

         12. Невідкладно організовується проведення засідання місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуаційСоледарської міської   територіальної громади.

         13. Керівники органів управління та сил цивільного захисту:

          1) приводятьу готовність до дій за призначенням та уточнюютьзавдання підпорядкованим органам управління та силам цивільного захисту;

          2) формуютьта організовуютьроботу оперативних груп;

           3) приймають рішення щодо приведення в готовність системи зв'язку, оповіщення і обміну інформацією;

          4) коригують плани реагування на надзвичайні ситуації, здійснюють заходи із запобігання їх виникненню.         

          14. Відділ з питань цивільного захисту, мобілізаційної та оборонної роботи  міської ради:

           1) організовує інформування населення про дії в можливій зоні НС;

           2) коригує плани реагування на НС;

           3) організовує збір інформації про виконання заходів із запобігання виникненню НС, або ліквідації наслідків НС;

           4) доводить рішення міського голови, місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Соледарської міської   територіальної громади – до виконавців;

           5) організовує, разом с керівниками суб'єктів господарювання,і здійснює заходи щодо приведення в готовність захисних споруд цивільного захисту, споруд подвійного призначення та найпростіших укриттів.

            Керівники міських спеціалізованих служб цивільного захисту:

            1) проводять заходи із запобігання виникнення НС, або ліквідації їх наслідків;

            2) здійснюють заходи із захисту населення і територій від можливих НС;

             3) інформують про виконання заходів із запобігання виникненню НС, та проведення аварійно відновлювальних робіт під час ліквідації наслідків НС.

           15. Керівники суб'єктів господарювання Соледарської місцевої ланки територіальної підсистеми ЄДСЦЗ:

           1) організовують інформування працюючого   персоналу про дії в можливій зоні НС;

           2) здійснюють заходи із захисту населення і територій від можливих НС; 

          16. Керівниками установ та закладів охорони здоров'я системи екстреної медичної допомоги, їх структурних підрозділів здійснюються заходи щодо приведення в готовність сил і засобів до надання екстреної медичної допомоги під час виникнення НС та ліквідації її наслідків.

 

                                В режимі надзвичайної ситуації

 

         17. Відділ з питань цивільного захисту, мобілізаційної та оборонної роботи міської ради, оперативно- чергові (диспетчерські) служби органів управління  місцевої ланки територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту у разі отримання інформації про виникнення НС:

         1) інформують органи управління та сили цивільного захисту про виникнення НС;

         2) залучають чергові сили і засоби та у разі потреби приводять в готовність додаткові сили цивільного захисту;

          3) здійснюють постійний моніторинг обстановки у зоні НС і прилеглої до неї території (об’єктів).

          18. Для координації робіт з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації, у разі потреби, утворюється спеціальна комісія з ліквідації наслідків НС, діяльність якої проводиться відповідно до Положення про таку комісію.

          19. Для безпосереднього управління під час ліквідації наслідків НС розпорядженням   міського голови призначається керівник робіт з ліквідації наслідків НС.  Послідовність дій керівника робіт з ліквідації наслідків НС визначено у додатку 2.

           20. Місцева комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Соледарської міської   територіальної громади здійснює заходи, визначені Положенням про місцеву комісію з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій  міської ради рішенням виконавчого комітету Соледарської міської ради від  03 червня 2021 року № 113.

            21. Керівники органів управління та сил цивільного захистуСоледарської місцевоїланки територіальної підсистеми ЄДСЦЗ:

          1) організовуютьоповіщення органів управління та сил цивільного захисту, суб’єктів господарювання,а також населення про виникнення НС та дії в умовах такої ситуації;

          2) направляютьдо зони НС мобільні оперативні групи;

           3) залучаютьпідпорядковані сили цивільного захисту для проведення аварійно-рятувальних та інших невідкладних робіт в зоні НС відповідно до планів реагування на НС;

           4) організовуютьвиконання заходів з першочергового життєзабезпечення постраждалих або їх евакуацію в місця постійного чи тимчасового проживання;

           5) вживаютьзаходи з медичного захисту населення та ліквідації медико- санітарних наслідків НС;

           6) організовують здійснення заходів, визначених відповідними планами реагування на НС, та інших заходів з локалізації та ліквідації наслідків НС;

            7) виконуютькомплекс заходів режиму підвищеної готовності, якщо вони не були виконані попередньо.

 

            Управління під час ліквідації наслідків надзвичайної ситуації

 

            22. До прибуття керівника робіт з ліквідації наслідків НС його обов’язки виконує керівник підрозділу (служби, формування) сил цивільного захисту, який прибув до зони НС першим, у разі виникнення НС на потенційно небезпечному об’єкті або об’єкті підвищеної небезпеки - диспетчер об’єкта або особа старшого інженерно-технічного персоналу, яка перебуває на зміні.

             23. На час ліквідації наслідків НС у підпорядкування керівника робіт з ліквідації наслідків НС переходять усі аварійно-рятувальні служби, що залучаються до ліквідації таких наслідків.

            24. Для безпосередньої організації і координації аварійно-рятувальних та інших невідкладних робіт з ліквідації наслідків НС, оцінки характеру і наслідків НС, підготовки пропозицій для прийняття рішення щодо її локалізації або ліквідації, управління силами цивільного захисту керівником робіт з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації утворюється штаб з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації ( далі- штаб) та призначається його начальник.

           25. До складу Штабу з НС входять представники структурного підрозділу Головного Управління ДСНС України в Донецькій області, керівники аварійно- рятувальних служб, що беруть участь у ліквідації наслідків НС, а також представники Соледарської міської ради Бахмутського району Донецької області, установ та організацій (за погодженням з їх керівниками).

          26. Порядок діяльності, завдання та функції Штабу з НС визначено Положенням про штаб з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації.

          27. Для управління в режимі повсякденного функціонування суб’єктами забезпечення цивільного захисту, координації дій органів управління та сил цивільного захисту, здійснення цілодобового чергування та забезпечення функціонування системи збирання, обробки, узагальнення та аналізу інформації про обстановку в районах НС можуть утворюватись робочі групи, які у разі виникнення НС взаємодіють із штабом і забезпечують його роботу.

 

Залучення сил цивільного захисту і проведення аварійно-рятувальних та інших невідкладних робіт

 

          28. До робіт з ліквідації наслідків НС залучаються сили цивільного захисту Соледарської місцевої ланки територіальної підсистеми ЄДС ЦЗ.

           29. Сили цивільного захисту залучаються для ліквідації наслідків НС і проведення аварійно-рятувальних та інших невідкладних робіт відповідно до планів реагування на надзвичайні ситуації та планів локалізації і ліквідації наслідків аварії. Рішення про залучення сил цивільного захисту приймають органи управління  місцевої ланки територіальної підсистеми ЄДСЦЗ на підставі звернень органів державної влади, органів місцевого самоврядування, суб’єктів господарювання, на території яких виникла НС, або керівника робіт з ліквідації наслідків НС.

          30. Основну частину робіт, пов’язаних з реагуванням на НС або усуненням загрози її виникнення, виконують сили цивільного захисту підприємства, установи чи організації, де виникла така ситуація, з наданням їм необхідної допомоги силами цивільного захисту адміністративно- територіальної одиниці, на території якої розташоване таке підприємство, установа чи організація, а також відповідними формуваннями оперативно- рятувальної служби Управління ДСНС України в області, територіальної спеціалізованої медичної служби.

           Додаткові сили цивільного захисту залучаються до ліквідації наслідків НС за рішенням керівника робіт з ліквідації наслідків НС. До заходів з ліквідації наслідків НС згідно з відповідними планами взаємодії можуть залучатися підрозділи Збройних Сил України, інші військові формування та правоохоронні органи спеціального призначення відповідно до законодавства.

           31. З метою оперативного вжиття заходів з ліквідації наслідків НС, проведення аварійно-рятувальних та інших невідкладних робіт силами цивільного захисту утворюється угруповання сил цивільного захисту, залучення яких здійснюється поетапно.

            До складу сил першого етапу відносяться сили цивільного захисту, які перебувають на цілодобовому чергуванні, із строком готовності до 40 хвилин, у зоні відповідальності яких виникла НС.

           До складу сил другого етапу відносяться сили цивільного захисту, строк готовності до дій за призначенням яких перевищує 2 години. Нарощування угруповання сил і засобів цивільного захисту в зоні НС здійснюється керівником робіт з ліквідації наслідків НС через Штаб з НС.

             32. У разі виникнення НС на території об'єкта, який підлягає постійному та обов’язковому аварійно-рятувальному обслуговуванню, проведення аварійно-рятувальних та інших невідкладних робіт першочергово здійснюють аварійно-рятувальні служби, що обслуговують зазначений об’єкт (територію).

 

             Взаємодія органів управління і сил цивільного захисту

 

             33. Для своєчасного запобігання виникненню НС і ефективного реагування на них, узгодження спільних дій органів управління, служб і формувань організовується взаємодія органів управління і сил цивільного захисту.

             34. Взаємодія органів управління і сил цивільного захисту, що залучаються для запобігання виникненню НС або ліквідації їх наслідків, здійснюється згідно з Положенням проСоледарську місцеву ланкуоб'єднаної територіальної громади, територіальноїпідсистемиєдиної державної системи цивільного захистуу Донецькій області, затвердженим рішенням виконавчого комітету міської ради від 07червня2018року № 100.

             35. У разі виникнення НС місцева комісія з питань техногенно- екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій при  міській раді взаємодіє з органами управління та силами цивільного захисту через керівника робіт з ліквідації наслідків НС.

             36. Органи управління цивільного захисту відповідно до своїх повноважень взаємодіють на підставі завчасно розроблених планів реагування на надзвичайні ситуації.

             37. Органи управління цивільного захисту зобов’язані:

               1) визначити взаємодіючі органи управління і сил цивільного захисту;

               2) забезпечити взаємний обмін інформацією про обстановку, що склалася, і подальші дії;

               3) визначити порядок всебічного забезпечення спільних заходів та взаємного надання допомоги транспортними, інженерними, матеріальними, технічними та іншими засобами;

              4) довести до підлеглих та взаємодіючих органів управління і сил цивільного захисту  міської  ланки територіальної підсистеми ЄДСЦЗ вимоги щодо порядку оповіщення, управління, зв'язку та обміну інформацією;

              5) вжити всіх можливих заходів для підтримання безперервної взаємодії з підпорядкованими і взаємодіючими органами управління і силами цивільного захисту, негайно відновлювати взаємодію в разі її порушення.

             У разі змін обстановки і необхідності виконання нових завдань порядок взаємодії уточнюється.

 

Організація основних видів забезпечення під час проведення аварійно- рятувальних та інших невідкладних робіт і ліквідації наслідків надзвичайної ситуації

 

               38. З метою підвищення ефективності дій та створення умов для успішного виконання поставлених завдань силами цивільного захисту, що беруть участь у заходах з ліквідації наслідків НС, організовується їх всебічне забезпечення.

                39. Основними видами забезпечення під час ліквідації наслідків НС є розвідка, інженерне, радіаційне, хімічне, біологічне, гідрометеорологічне, матеріально-технічне, транспортне, медичне, інформаційне забезпечення та охорона публічного (громадського) порядку, які здійснюються силами відповідних спеціалізованих служб цивільного захисту та суб’єктів господарювання за рішенням керівника робіт з ліквідації наслідків НС.

                40. Забезпечення аварійно-рятувальних та інших невідкладних робіт під час ліквідації наслідків НС здійснюється відповідно до статутів та інших нормативних документів щодо дій у НС.

                41. Джерела і порядок фінансування заходів, виділення необхідних трудових і матеріально-технічних ресурсів визначаються згідно із законодавством.

                42. Використання матеріальних резервів під час ліквідації наслідків НС місцевого рівня здійснюється згідно із законодавством.

 

Спеціаліст 1 категорії  відділу з питань цивільного
захисту, мобілізаційної та оборонної
роботи                                                                                      А.В.Толстих

 

 

Спеціаліст 1 категорії  відділу з питань цивільного
захисту, мобілізаційної та оборонної роботи                      Н.Г.Шикарева

 

 

Керуючий справами виконавчого комітету                              Г.С.Галактіонова

 

 

  ЗАТВЕРДЖЕНО

 

                                                                                                                  Рішення

 виконавчого комітету

 міської ради

 

           2021 року №

 

 Додаток 2

 

 

Послідовність дій керівника робіт з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації

               1. Виїжджає на місце виникнення НС та здійснює безпосереднє керівництво організацією та проведенням робіт у зоні НС.

                2. Розгортає Штаб з НС та організовує його роботу, дає вказівки та розпорядження щодо проведення аварійно-рятувальних та інших невідкладних робіт.

               3. Уточнює завдання суб’єктам господарювання, задіяним до ліквідації наслідків НС.

               4. Організовує зв’язок з мобільними оперативними групами, які залучаються до реагування на НС.

               5. Утворює угруповання сил і засобів реагування на НС та організовує залучення сил цивільного захисту до ліквідації наслідків НС.

               6. Організовує через Штаб з НС виконання таких заходів:

               1) визначення зони ураження надзвичайної ситуації, кількості і місць перебування в ній людей, організовує їх рятування та надання медичної допомоги;

              2) збирання даних про обстановку в зоні НС, їх аналіз та узагальнення;

               3) визначення головного напряму ліквідації наслідків НС, прийняття рішення щодо проведення аварійно-рятувальних робіт, захисту населення і території від наслідків НС та забезпечення життєдіяльності постраждалих;

               4) розроблення плану заходів з ліквідації НС, зосередження в районі НС необхідних сил і технічних засобів та своєчасне введення їх у дію;

              5) визначення кількості і складу аварійно-рятувальних формувань, необхідних для ліквідації наслідків НС, порядку і строків їх залучення згідно з планами реагування на НС і планами взаємодії;

               6) організація взаємодії аварійно-рятувальних служб та формувань спеціалізованих служб цивільного захисту, залучених до ліквідації наслідків НС, з метою ефективного використання їх потенціалу;

              7) здійснення керівництва роботами з ліквідації наслідків НС;

               8) ведення обліку робіт, що були проведені аварійно-рятувальними службами та формуваннями під час ліквідації наслідків НС;

              9) ведення обліку загиблих та постраждалих унаслідок НС;

             10) інформування населення про наслідки та прогноз розвитку НС, ліквідацію наслідків та правила поведінки в зоні НС;

             11) проведення евакуаційних заходів, крім загальної або часткової евакуації населення;

             12) зупинення діяльності об’єктів, що розташовані в зоні НС, незалежно від форми власності і підпорядкування, введення обмеженого доступу на територію цієї зони;

             13) залучення в установленому порядку до проведення робіт аварійно- рятувальних формувань, громадських організацій та окремих громадян за їх згодою, необхідних транспортних та інших технічних засобів підприємств, установ та організацій незалежно від форми власності та підпорядкування, які перебувають в зоні НС;

             14) зупинення аварійно-рятувальних робіт у разі підвищення рівня загрози життю рятувальників та інших осіб, які беруть участь у ліквідації наслідків НС.

              7. Організовує взаємодію органів управління і сил цивільного захисту Соледарської місцевої ланки територіальної підсистеми ЄДСЦЗ, суб’єктів господарювання, що залучаються до ліквідації наслідків НС.

              8. Організовує першочергове життєзабезпечення постраждалих та контроль за виконанням усіх видів забезпечення під час дій у зоні НС.

              9. Організовує забезпечення, контроль та координацію робіт, пов'язаних із здійсненням заходів безпеки під час проведення аварійно-рятувальних та інших невідкладних робіт.

             10. Подає міському головізвіт щодо прийнятих рішень і стану справ під час ліквідації наслідків надзвичайної ситуації.

 

 

Спеціаліст 1 категорії  відділу з питань цивільного
захисту, мобілізаційної та оборонної
роботи                                                                                       А.В.Толстих

 

 

Спеціаліст 1 категорії  відділу з питань цивільного
захисту, мобілізаційної та оборонної роботи                       Н.Г.Шикарева

 

 

Керуючий справами виконавчого комітету                              Г.С.Галактіонова

 

ПРОЕКТ

УКРАЇНА

СОЛЕДАРСЬКА МІСЬКА РАДА

БАХМУТСЬКОГО РАЙОНУ ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ  КОМІТЕТ

РІШЕННЯ

 

           10.2021  № 

м.Соледар                 

 

Про затвердження  Положення та складу місцевої комісії з  питань евакуації на території Соледарської міської
територіальної громади

 

             У зв’язку із  змінами у структурі  виконавчих органів  та кадровими змінами у керівництві підприємств, та установ розташованих на території Соледарської міської територіальної громади відповідно до статті 33 Кодексу цивільного захисту України,  Порядку проведення евакуації у разі загрози виникнення або виникнення надзвичайних ситуацій, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 30 жовтня 2013 року № 841,   керуючись статтею  52 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконком Соледарської  міської ради Бахмутського району Донецької області

 

ВИРІШИВ:

 

1.     Затвердити:

 

1)    Положення  про місцеву комісію з питань евакуації       на території Соледарської міської територіальної громади згідно з додатком 1;

                    2) склад місцевої комісії з питань евакуації  на території Соледарської міської територіальної громади згідно з додатком 2.

 

                     2.  Вважати таким, що втратило чинність, рішення виконавчого комітету Соледарської міської ради від 04.01.2018 № 8 «Про затвердження  Положення  та складу комісії з питань евакуації населення Соледарської міської об'єднаної територіальної громади ».

              

3.     Організаційне  виконання рішення покласти       на       спеціаліста І

категорії відділу з питань цивільного захисту, мобілізаційної та оборонної роботи  Толстих А.В., Шикарева Н.Г..

 

4.     Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського

голови з гуманітарних питань  та соціальної політики Редченко С.М.   

 

 

Міський голова                                                                          Є.Ю.Пластун

 

 

                                                                                              ЗАТВЕРДЖЕНО

 

Рішення виконавчого комітету

міської ради

          10. 2021 №

Додаток 1

 

                                          I. Загальні положення

 

         1. Місцева комісія з питань евакуації (далі – Комісія)  на території Соледарської міської  територіальної громади (далі - громада) утворюється як тимчасовий орган і відповідає за планування евакуації  на території  громади підготовку населення до здійснення заходів з евакуації, підготовку органів з евакуації до виконання завдань, здійснення контролю за підготовкою проведення евакуації, приймання і розміщення евакуйованого населення, матеріальних і культурних цінностей у відповідності до  Кодексу цивільного захисту України, Порядку проведення евакуації у разі загрози виникнення або виникнення надзвичайних ситуацій, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 30.10.2013 № 841.                              

         Комісія з питань евакуації  створюється рішенням виконавчого комітету міськоїради і підпорядковується міськомуголові.

          2. Комісії підпорядковуються всі евакуаційні органи, що утворюються на  території громади для організації і проведення евакуації населення, матеріальних і культурних цінностей.         

          3. Комісія у своїй діяльності керується Конституцією України, законами України, Кодексом цивільного захисту України, актами Президента України і постановами Кабінету Міністрів України, рішеннями Соледарської міської ради Бахмутського району Донецької області та її виконавчого комітету, розпорядженнями міського голови, цим Положенням та іншими нормативно-правовими актами України.

        

                                      II. Основні завдання  Комісії 

 

         4.Основними завданнями є:

          1) планування, підготовка і проведення евакуації населення, матеріальних і культурних цінностей у разі загрози або виникнення надзвичайних ситуацій у мирний та воєнний час;

           2) планування, приймання та розміщення евакуйованого населення, матеріальних і культурних цінностей на території  громади  або інших населених пунктів;

           3)  організація підготовки населення до здійснення заходів з евакуації;

          4)  підготовка підпорядкованих Комісії евакуаційних органів (об’єктових комісій з питань евакуації, збірних евакуаційних пунктів, приймальних евакуаційних пунктів та інших евакуаційних органів) до виконання покладених на них завдань;

           5)  організація оповіщення населення про виникнення надзвичайних ситуацій та проведення евакуаційних заходів;

           6)  контроль за підготовкою та проведенням евакуації;

           7) контроль за підготовкою та розподілом усіх видів транспортних засобів для забезпечення евакуаційних перевезень;

           8) визначення станцій, пунктів для посадки (висадки) евакуйованого населення;

           9) визначення маршрутів руху евакуйованого населення транспортними засобами  і пішки;

          10)  залучення до проведення заходів з евакуації населення, матеріальних і культурних цінностей органів управління підприємств, організацій і закладів, розташованих на території  громади, сил і засобів міських спеціалізованих служб цивільного захисту;

           11)  визначення та контроль за підготовкою безпечних місць (пунктів) розміщення евакуйованого населення і подання  пропозицій міському голові   про їх закріплення за організаціями та закладами;

          12)  взаємодія з іншими органами управління і силами цивільного захисту щодо організації та проведення евакуаційних заходів;

          13) здійснення інших функцій, що пов’язані з покладеними на неї завданнями.

                         III. Основні обов»язки Комісії

          5. Комісія відповідно до покладених на неї завдань розробляє План евакуації населення на території громади,який підписується її головою, затверджується міським головою та погоджується з органом на території якого планується розміщення евакуйованого населення.

            У разі розміщення евакуйованого населення на території Соледарської міської територіальної громади Комісія розробляє план його приймання і розміщення у безпечних районах з розробленою картою (схемою).

6.     Планування евакуації проводиться для населення,    яке проживає у

зонах можливого катастрофічного затоплення, хімічного зараження, районах виникнення стихійного лиха,  зсувів, паводків, підтоплень та інших геофізичних і гідрометеорологічних явищ з тяжкими наслідками, великих аварій і катастроф (якщо виникає безпосередня загроза життю та заподіяння шкоди здоров'ю людей), районах можливих бойових дій.

            План приймання і розміщення евакуйованого населення, карта (схема) підписується головою Комісії та затверджується міським головою.

           7. Організовує та підтримує взаємодію з органами виконавчої влади, самоорганізації населення, об'єктовими комісіями з питань евакуації, з питань розроблення та виконання евакуаційних заходів.

 

           8. Здійснює методичне керівництво і контроль за роботою об'єктових  комісій з питань евакуації та за їх підготовкою до проведення евакуаційних заходів.

         9. Приймає участь у комплексних і командно-штабних навчаннях цивільного захисту з метою практичного відпрацювання питань проведення евакуаційних заходів.

         10. Здійснює контроль за підготовкою та розподілом усіх видів транспортних засобів для забезпечення евакуаційних перевезень. 

          11. Після отримання розпорядження на проведення евакуації здійснює наступні заходи:      

           1) доводить до місцевих виконавчих органів міської ради, органів самоорганізації населення, об'єктових комісій з питань евакуації, розпорядження про початок евакуації і порядок її проведення;

           2) веде контроль за здійсненням оповіщення населення про початок евакуації;

           3) уточнює розподіл обов'язків та завдання начальникам груп щодо підготовки і проведення евакуації;

            4) уточнює План евакуації населення громади, розрахунки на евакуацію населення і вивезення матеріальних цінностей;

           5) встановлює та підтримує зв'язок з об'єктовими комісіями з питань евакуації, забезпечує координацію, організацію робіт та їх взаємодію;

 6) контролює відправку оперативних груп в райони, де
здійснюється евакуація населення;

             7) доповідає міському голові про початок та хід евакуації;

 8) проводить визначення безпечних місць (пунктів) розміщення евакуйованого населення і подає пропозиції міському голові  про їх закріплення за організаціями та об’єктами;

 9) організовує підготовкубезпечних місць (пунктів) для розміщення евакуйованого населення.

 

                                     IV. Права комісії

 

           12. Комісія має право:

1)  організовувати приведення в готовність всіх евакуаційних органів, необхідні сили і засоби з евакуації населення, матеріальних і культурних цінностей та керувати їх діями;

2)  залучати для проведення евакуаційних заходів органи управління, сили і засоби суб’єктів господарювання (підприємств, установ, організацій) незалежно від форми власності;

3)   доводити, в межах своєї компетенції, начальникам міських спеціалізованих служб цивільного захисту, підприємствам, установам, організаціям, незалежно від форм власності і підпорядкування, завдання з виконання евакуаційних заходів та здійснювати контроль за їх виконанням;

4)  безкоштовно одержувати від виконавчих органів Соледарської міської ради Бахмутського району Донецької області, підприємств, установ, організацій, незалежно від форм власності і підпорядкування матеріали і документи необхідні для планування та організації евакуаційних заходів;

5)  відпрацьовувати та надавати міському голові  пропозиції щодо матеріально-технічного та інших видів забезпечення проведення евакуаційних заходів;

6)  заслуховувати  керівників та посадових осіб органів управління об’єктів суб’єктів господарювання про хід виконання завдань щодо проведення і забезпечення евакуаційних заходів на території громади;

7) проводити перевірку стану готовності підпорядкованих евакуаційних органів і служб забезпечення до дій за призначенням.

             

                             V.Організація роботи Комісії   

              

              13.Організаційною формою роботи Комісії є засідання, які
проводяться в міру необхідності. Засідання Комісії є правомочними, якщо на ньому  присутні більше половини її членів. Рішення Комісії приймаються відкритим голосуванням більшістю голосів з числа присутніх її членів і оформляються протоколом, який підписується головою та секретарем Комісії. У разі рівного розподілу голосів вирішальним є голос головуючого на засіданні. Рішення Комісії, прийняті у межах її повноважень, є обов'язковими для виконання місцевими органами виконавчої влади, органами самоорганізації населення, підприємствами, організаціями та установами, розташованими на території громади, незалежно від форм власності.

             14. Робота Комісії здійснюється відповідно до затвердженого головою Комісії плану роботи на рік, у якому визначається перелік заходів та зміст питань для проведення засідань.

            15. Контроль за станом підготовки матеріалів до засідання Комісії, в тому числі за якістю і термінами їх підготовки, здійснює секретар Комісії. Керівники підприємств, організацій, місцевих органів виконавчої влади, органів самоорганізації населення, які здійснюють підготовку матеріалів до засідань Комісії, несуть персональну відповідальність за їх своєчасність, зміст та якість.

              16.  Порядок проведення засідання Комісії:

1) засідання Комісії веде голова Комісії, а у разі його відсутності –  заступник голови комісії;

            2) члени Комісії беруть участь у засіданнях Комісії особисто. До участі у роботі Комісії можуть залучатися у встановленому порядку спеціалісти різного фаху, виходячи з характеру та складності вирішуваних питань (за погодженням з їх керівниками);

            3) особи, запрошені на засідання Комісії для розгляду окремих питань порядку денного, можуть бути присутні під час розгляду інших питань з дозволу голови Комісії;

            4) члени Комісії та особи, запрошені для розгляду питань, беруть участь в обговоренні питань порядку денного засідань Комісії, вносять пропозиції, надають необхідні довідки. Обговорення питання припиняється за пропозицією голови та членів Комісії;

 5) після засідання Комісії відповідальні за підготовку розглянутих
питань, у разі необхідності, доопрацьовують протягом 5 робочих днів
проекти протокольних рішень з урахуванням зауважень та пропозицій,
висловлених і схвалених учасниками засідання Комісії під час обговорення питань    порядку    денного,    погоджують    з    керівниками    зацікавлених

організацій, підприємств, виконавчих органів Соледарської міської ради Бахмутського району Донецької області, членами Комісії, іншими особами і подають їх секретарю Комісії;

 6) посадові особи, на яких покладено контроль за виконанням протокольних рішень Комісії, інформують про виконання (хід виконання) попередніх засідань Комісії на черговому засіданні та надають інформацію секретарю Комісії.

          17. Персональний склад Комісії затверджується рішенням виконавчого комітету Соледарської міської ради Бахмутського району Донецької області. Роботою Комісії керує її голова, а у разі його відсутності,  заступник голови комісії.

         18. Головою Комісії призначається один із заступників міського голови. Голова Комісії відповідає за планування, організацію, проведення евакуації, приймання і розміщення  населення, розробляє функціональні обов’язки членів Комісії, здійснює керівництво діяльністю Комісії, несе персональну відповідальність за виконання покладених на Комісію завдань та прийняті нею рішення. Голова Комісії має право делегувати на період проведення евакуації населення свої повноваження заступнику голови комісії.

19.  Заступник голови комісії відповідає за своєчасність розроблення плану евакуації населення громади на випадок можливих надзвичайних ситуацій і коригування його щороку. Він координує діяльність груп, що входять до її складу, організує чергування членів Комісії. Під час відсутності голови Комісії він виконує його обов’язки. 

20. Секретарем Комісії призначається спеціаліст І категорії відділу з питань цивільного захисту, мобілізаційної та оборонної роботи Соледарської міської ради, який забезпечує підготовку до проведення засідань Комісії, а також контроль за виконанням її рішень, відповідає за своєчасне доведення до виконавців рішень комісії, збір і узагальнення інформації що надходить, облік отриманих комісією та відданих нею рішень. Оформлення та реєстрацію документів Комісії.

          21. Голова, його заступник та члени Комісії беруть участь у її роботі на громадських засадах.

22. З метою виконання покладених завдань з евакуації в Комісії утворюються групи ( пункти) за наступними напрямками діяльності:

1)Збірні пункти евакуації з обліку евакуаційного населення, призначених для збору і реєстрації евакуйованого населення та організації його вивезення (виведення) у безпечні райони, збирання і узагальнення даних про хід евакуації.

У невідкладних випадках функції збірних пунктів евакуації за рішенням керівника комісії з питань евакуації покладаються на оперативні групи.

2)     Проміжні пункти евакуації розміщуються на зовнішньому   кордоні

зони надзвичайної ситуації, пов’язаної з радіоактивним (хімічним) забрудненням, для пересадки населення з транспорту, що працював у зоні надзвичайної ситуації, на дезактивовані транспортні засоби, які здійснюють перевезення на незабруднені (незаражені) території.

3)    Приймальні   пункти евакуації    розгортаються    для     приймання,

ведення обліку евакуйованого населення, матеріальних і культурних цінностей та відправлення їх до місць постійного (тимчасового) розміщення (збереження) у безпечних районах.

4)    Транспортного забезпечення.

Завдання групи – планування і організація перевезень   евакуаційного

населення залізничним, автомобільним транспортом. Ведення обліку автомобільної техніки на підприємствах і організаціях, розташованих на території громади, незалежно від форм власності, а також особистого транспорту мешканців громади, який може бути використаний для евакуації населення.

5) З медичного забезпечення. 

Завдання групи – організація медичного забезпечення населення під час проведення евакуаційних заходів, контроль за санітарно-епідеміологічним станом міста перед початком евакуації населення та під час її проведення.

6) З охорони громадського порядку і безпеки дорожнього руху.

Завдання групи – підтримка громадського порядку під час проведення евакуаційних заходів, організація регулювання дорожнього руху на міських і позаміських маршрутах евакуації населення, охорона матеріальних і культурних цінностей під час проведення евакуації, супроводження автомобільних колон.

          23. У складі Комісії можуть створюватися групи іншого призначення в залежності від особливих умов евакуації.

          Склад груп визначається на засіданні Комісії за погодженням з керівниками установ та організацій, розташованих на території громади.

          Основними завданнями кожної групи забезпечення евакуаційних заходів є: розроблення розділу Плану евакуації населення з питань забезпечення та підготовки та проведення евакуації населення за своїми напрямками і щорічне їх коригування . Визначення сил і засобів необхідних для забезпечення евакуаційних заходів за напрямками та подачу заявок на поповнення матеріальних засобів.

 

 

          24. У разі виникнення потреби в екстреному проведенні евакуації у
складі Комісії утворюється оперативна група, яка розпочинає роботу з
моменту прийняття рішення про проведення евакуації населення.

 

 

Спеціаліст 1 категорії  відділу з питань цивільного
захисту, мобілізаційної та оборонної
роботи                                                                                    А.В.Толстих

 

Спеціаліст 1 категорії  відділу з питань цивільного
захисту, мобілізаційної та оборонної
роботи                                                                                    Н.Г.Шикарева

 

Керуючий справами виконавчого
комітету                                                                                      Г.С.Галактіонова           

 

 

 

ЗАТВЕРДЖЕНО

Рішення виконавчого комітету

міської ради

         10.2021 №

                                                                           Додаток 2

                                                

                                                       Склад

місцевої   комісії з питань евакуації

на території Соледарської міської
територіальної громади

 

Редченко Світлана

Миколаївна                                       -заступник міського голови з

                                                            гуманітарних питань та соціальної

                                                            політики , голова комісії;

                          

Толстих Артем Вадимович           - спеціаліст І категоріївідділу з питань

                                                             цивільногозахисту, мобілізаційної та

                                                             оборонної роботи, заступник голови

                                                              комісії;

Шикарева

Наталя Геннадіївна                         - спеціаліст І категоріївідділу з питань

                                                              цивільногозахисту, мобілізаційної та

                                                              оборонної роботи, секретар комісії.

        

Члени   комісії 

 

Безкровний Віктор Іванович           -  начальник відділу охорони здоров’я;

 

Гончаров Сергій Володимирови     - начальник Управління житлово-

                                                                 комунального господарства;

 

Кохан Сергій Олександрович

- інженер з пожежної безпеки 1 категорії відділу з питань ЦЗ, ОНС, ТБ та МР Державного підприємства «Артемсіль» (за узгодженням);

 

Малашин Костянтин Дмитрович

 

- заступник генерального директора з охорони праці ТОВ «Кнауф Гіпс Донбас» (за узгодженням);

 

 

 Толмачов Денис Васильович           -  поліцейський офіцер громади сектору

                                                                 взаємодії з громадами Бахмутського

                                                                 РВП ГУ НП в Донецькій області                                                                    

                                                                 (за узгодженням);

 

Філічкін Денис Михайлович             - заступник начальника станції Сіль,

                                                                структурного підрозділу « Станція

                                                                Лиман» регіональної філії « Донецька

                                                                залізниця» АТ « Укрзалізниця»

                                                                (за узгодженням);

 

Ушаков Олександр Сергійович        - заступник начальника ДПРЧ-88 8 ДПРЗ

                                                                ГУ ДСНС у Донецькій області                    

                                                                (за узгодженням).

 

 

Спеціаліст 1 категорії  відділу з питань цивільного
захисту, мобілізаційної та оборонної
роботи                                                                                    А.В.Толстих

 

Спеціаліст 1 категорії  відділу з питань цивільного
захисту, мобілізаційної та оборонної
роботи                                                                                    Н.Г.Шикарева

 

Керуючий справами виконавчого
комітету                                                                                      Г.С.Галактіонова

 

ПРОЕКТ

УКРАЇНА

СОЛЕДАРСЬКА МІСЬКА РАДА

БАХМУТСЬКОГО РАЙОНУ ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ  КОМІТЕТ

РІШЕННЯ

 

                    №   

  м. Соледар

Простан виконання плану роботи виконавчих органів Соледарської міської  ради Бахмутського району Донецької  області на 3 квартал 2021 року 

 

 

            Заслухавши інформацію керуючого справами виконавчого комітету Галактіонової Г.С. про стан виконання плану роботи виконавчих органів Соледарської міської ради Бахмутського району Донецької області на 3 квартал 2021 року, керуючись статтями 40, 52 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради

 ВИРІШИВ:

 

                                                                                                               1. Інформацію керуючого справами виконавчого комітету Галактіонової Г.С. про виконання плану роботи виконавчих органів Соледарської міської радиБахмутського району Донецької  областіна 3 квартал 2021 року взяти до відома.

 

                                                                                                          2. Зняти з контролю рішення виконавчого комітету від 03.06.2021 року № 114 «Про затвердження плану роботи виконавчих органів Соледарської міської ради Бахмутського району Донецької області на 3 квартал 2021 року» як виконане.

 

 

  Міський голова                                                                                       Є.Ю. Пластун 

 

 

Інформація

про стан  виконання плану  роботи виконавчих  органів Соледарської міської  ради Бахмутського району Донецької області на 3 квартал  2021 року

 

 Відповідно до плану роботи виконавчих органів Соледарської міської ради Бахмутського району Донецької області на 3 квартал 2021 року, затвердженого рішенням виконавчого комітету від 03.06.2021 року № 114 «Про затвердження плану роботи виконавчих органів Соледарської міської ради Бахмутського району Донецької області на 3 квартал 2021 року»на засіданнях виконавчого комітету розглянуто  й прийнято 23 планових рішення. Фактично за звітній період було розглянуто й прийнято 64 рішення.

Особисті прийоми міського голови, секретаря міської ради, заступників міського голови не проводилися у зв’язку з встановленням на всій території України карантину.

План роботи виконавчих органів Соледарської міської ради Бахмутського району Донецької області на 3 квартал 2021 року, затверджений рішенням виконавчого комітету від 03.06.2021 року  № 114 «Про затвердження плану роботи виконавчих органів Соледарської міської ради Бахмутського району Донецької області на 3 квартал 2021 року» виконано.

    

 

Керуючий справами виконавчого

комітету                                                                                            Г.С.Галактіонова

 

ПРОЕКТ

УКРАЇНА

СОЛЕДАРСЬКА МІСЬКА РАДА

БАХМУТСЬКОГО РАЙОНУ ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ  КОМІТЕТ

РІШЕННЯ

 

_______2021  №____

  м. Соледар

Про перенесення терміну

розгляду питання

 

                Розглянувши службову записку від 04.10.2021 року №2871/01-25 начальника Управління житлово-комунального господарства Соледарської міської ради Гончарова С.В. про перенесення терміну розгляду питання «Про підсумки підготовки підприємств житлово-комунального господарства Соледарської міської територіальної громади до роботи в осінньо-зимовий період 2021-2022 років», включеного до плану роботи виконавчих органів Соледарської міської ради на 3 квартал  2021 року, затвердженого рішенням виконавчого комітету від 17.09.2021 року № 182, керуючись  статтями 40, 52  Закону  «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради

 

ВИРІШИВ:

 

1. Перенести термін розгляду питання: «Про підсумки підготовки підприємств житлово-комунального господарства Соледарської міської територіальної громади до роботи в осінньо-зимовий період 2021-2022 років»  на грудень 2021 року.

 

2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на керуючого справами виконавчого комітету Галактіонову Г.С.

 

 

Міський голова                                                                                           Є.Ю. Пластун

   

Яндекс.Метрика