Пошук  

   

Рубрики  

   

Рекомендуємо відвідати  

   

   

Увійти/Вийти  

   

Перелік питань для розгляду на засіданні виконавчого комітету Соледарської міської ради  06.02.2020

1. Про погодження звіту про виконання бюджету об’єднаної територіальної громади за 2019 рік.

2.Про затвердження заходів з ушанування ветеранів Другої світової війни у Соледарській міській об’єднаній територіальній громаді на 2020 рік.

3.Про використання Соледарським комунальним виробничим ремонтно-житловим підприємством «Ремонтник» коштів, отриманих у вигляді трансфертів з бюджету об’єднаної територіальної громади у 2019 році. 

4. Провикористання Соледарським комунальним підприємством «Комунальник» коштів, отриманих у вигляді трансфертів з бюджету об’єднаної територіальної громади у 2019 році. 

5. Про погодження звіту про використання коштів цільового фонду Соледарської міської ради за 2019 рік.

6.Про надання адміністративних послуг відділом з реєстрації місця проживання у 2019 році.

7. Про організацію робіт щодо підготовки Соледарської міської об’єднаної територіальної громади до весняно-літнього періоду 2020 року.

8. Про стан надання адміністративних та інших послуг організаційним відділом у 2019 році.

9.Про використання Соледарським комунальним підприємством «Яковлівське» коштів, отриманих у вигляді трансфертів з бюджету об’єднаної територіальної громади у 2019 році.

10. Про використання Соледарським комунальним підприємством «Водоканал» коштів, отриманих у вигляді трансфертів з бюджету об’єднаної територіальної громади у 2019 році.

11. Про стан виконання плану роботи виконавчих органів Соледарської міської ради за 4 квартал 2019 року.

12. Про підсумки роботи адміністративної комісії при виконкомі Соледарської міської ради у 2019 році.

13. Про надання матеріальної допомоги.

14. Про затвердження інформаційної та технологічної картки адміністративної послуги №106, щодо підтвердження спільного проживання з померлим на день його смерті та перебування на його утриманні на території Соледарської міської об’єднаної територіальної громади, що  надається організаційним відділом Соледарської міської ради.

 

15. Про внесення змін до облікової справи громадянки Трубнікова Ю.В.

 

16. Про надання дозволу громадянину Лук’яненку Д.В. на зміну договору найму на житлове приміщення в м. Соледарі.

 

17. Про організацію відбування покарання у виді громадських робіт на території Соледарської міської об’єднаної територіальної громади у 2020 році.

 

 

18. Про організацію суспільно корисних робіт на території Соледарської міської об’єднаної територіальної громади у 2020 році.

 

 

ПРОЄКТ

 

УКРАЇНА

СОЛЕДАРСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ  КОМІТЕТ

 РІШЕННЯ

 

 06.02.2020  №

м. Соледар

 

Про   організацію суспільно-корисних робіт на території  Соледарської міської об’єднаної  територіальної громади  у 2020 році

 

                Розглянувши службову записку від 17.01.2020№   /18-26заступника міського голови з питань житлово-комунального господарства Чєрняєва А. О.,  та заслухавши інформацію начальника відділу житлово-комунального господарства, благоустрою, охорони навколишнього природного середовища та інфраструктури Рудченка М.В. щодо організації суспільно корисних робіт на території  Соледарської міської об’єднаної  територіальної громади  у 2020 році, враховуючи лист від 13.01.2020 р. № 64/18-30  Бахмутського МРВ філії Державної установи «Центр пробації» в Донецькій області, відповідно до статті 36 Кримінально-виконавчого кодексу України, статті 56 Кримінального кодексу України, статей 30-1,  321-3 Кодексу України про адміністративні правопорушення, керуючись статтями 34, 38, 52 Закону України від 21 травня 1997 року №280/97-ВР «Про місцеве самоврядування в Україні» із внесеними до нього змінами, виконком міської ради

 

ВИРІШИВ:

 

1.Організувати суспільно-корисні  роботи на території  Соледарської міської об’єднаної  територіальної громади  у 2020 році,а саме:

 

1) Визначити Перелік підприємств Соледарської міської ОТГ, на об’єктах яких порушники, на яких накладене адміністративне стягнення у вигляді суспільно-корисних робіт, можуть відбувати стягнення у вигляді суспільно-корисних робіт згідно з додатком 1.

 

2) Визначити види суспільно-корисної праці,  які можуть виконувати порушники, на яких накладено адміністративне  стягнення у вигляді суспільно-корисних робіт на об’єктах Соледарської міської ОТГ згідно з додатком 2.

 

3) Керівникам підприємств, визначених у додатку 1 даного рішення, забезпечити контроль за виконанням порушниками, на яких накладено адміністративне  стягнення у вигляді суспільно-корисних робіт, визначених для них видів суспільно-корисної праці.

 

4) Керівникам підприємств, визначених у додатку 1 даного рішення, визначити перелік об’єктів, де порушники, на яких накладено адміністративне  стягнення у вигляді суспільно-корисних робіт будуть виконувати визначені для них у додатку 2 цього рішення види суспільно-корисної праці та погодити з Бахмутським міськрайонним відділом філії Державної установи «Центр пробацій» в Донецькій області (Алфьорова).

 

2. Визнати таким, що втратило чинність, рішення виконкому Соледарської міської ради від  16.05.2019 №84«Про   організацію суспільно корисних робіт на території  Соледарської міської об’єднаної  територіальної громади  у 2019 році».

 

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови з питань житлово-комунального господарства Черняєва А.О.

 

 

Міський голова                                                                                     О. М. Степаненко

                                                                                            

ЗАТВЕРДЖЕНО

 

Рішення  виконавчого комітету міської ради

 

06.02.2020 №     

 

Додаток 1

 

 

Перелік підприємств Соледарської міської ОТГ, на об’єктах яких порушники, на яких накладене адміністративне стягнення у вигляді суспільно-корисних робіт, можуть відбувати покарання у вигляді суспільно-корисних робіт

 

з/п

Підприємство

1

СКП «Комунальник»

2

СКВРЖП «Ремонтник»

3

КП «Яковлівське»

 

 

Начальник відділу житлово-комунального

господарства, благоустрою, охорони

навколишнього природного

середовища та інфраструктури                                                                    М. В. Рудченко 

 

Керуючий справами

виконавчого комітету                                                                                Н. Л. Рогаченко

 

ЗАТВЕРДЖЕНО

 

Рішення  виконавчого комітету міської ради

 

06.02.2020 №     

 

Додаток 2

 

 

Види суспільно-корисної праці,  які можуть виконувати особи, на яких накладено стягнення у вигляді суспільно-корисних робіт на об’єктах Соледарської міської ОТГ

 

1. Висадка дерев.

2. Роботи з вапнування бордюр та дерев (окрім гасіння вапна).

3. Підсобні роботи при будівництві.

4. Виконання підсобних робіт, пов’язаних з вирішенням екологічних проблем, у тому числі знищення карантинних рослин.

5. Косіння трави.

9. Прибирання доріг і пришляхових територій.

10. Посадка і догляд за насадженнями, квітами.

11. Прибирання листя, сміття.

12. Чищення тротуарів від снігу.

13. Посипання тротуарів протиожеледним матеріалом.

14. Перекопка клумб, газонів.

15. Підрізання кущів, дерев.

 

 

Начальник відділу житлово-комунального

господарства, благоустрою, охорони

навколишнього природного

середовища та інфраструктури                                                           М.В. Рудченко

 

Керуючий справами виконавчого комітету                                                                                Н. Л. Рогаченко

 

 

ПРОЄКТ

 

УКРАЇНА

СОЛЕДАРСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ  КОМІТЕТ

 

 РІШЕННЯ

 

 06.02.2020  №

м. Соледар

 

Про організацію відбування покарання у виді громадських робіт на території Соледарської міської об’єднаної  територіальної громади у 2020 році

 

                Розглянувши службову записку від 17.01.2020№   /18-26заступника міського голови з питань житлово-комунального господарства Чєрняєва А. О.,  та заслухавши інформацію начальника відділу житлово-комунального господарства, благоустрою, охорони навколишнього природного середовища та інфраструктури Рудченка М.В. щодо організації відбування покарання у виді громадських робітна території  Соледарської міської об’єднаної  територіальної громади  у 2020році, враховуючи листивід 13.01.2020 р. № 65/18-30та від 13.01.2020 р. № 66/18-30 Бахмутського МРВ філії Державної установи «Центр пробації» в Донецькій області, відповідно до статті 36 Кримінально-виконавчого кодексу України, статті 56 Кримінального кодексу України, статей 30-1,  321-3 Кодексу України про адміністративні правопорушення, керуючись статтями 34, 38, 52 Закону України від 21 травня 1997 року №280/97-ВР «Про місцеве самоврядування в Україні» із внесеними до нього змінами, виконком міської ради

 

ВИРІШИВ:

 

1.Організувати відбування покарання у виді громадських робітна території Соледарської міської об’єднаної  територіальної громади у 2020 році, а саме:

1) Визначити Перелік підприємств Соледарської міської ОТГ, на об’єктах яких порушники та засуджені можуть відбувати покарання у виді громадських робіт згідно з додатком 1.

 

2) Визначити види суспільно-корисної праці,  які можуть виконувати особи, на яких накладено покарання у виді громадських робіт  та стягнення у вигляді громадських робіт на об’єктах Соледарської міської ОТГ згідно з додатком 2.

 

3) Керівникам підприємств, визначених у додатку 1 даного рішення, забезпечити контроль за виконанням засудженими до покарання у виді громадських робіт та порушниками, на яких накладене адміністративне стягнення у вигляді громадських робіт, визначених для них видів суспільно-корисної праці.

 

4) Керівникам підприємств, визначених у додатку 1 даного рішення, визначити перелік об’єктів, де порушники та засуджені до громадських робіт будуть виконувати визначені для них у додатку 2 цього рішення види суспільно-корисної праці та погодити з Бахмутським міськрайонним відділом філії Державної установи «Центр пробацій» в Донецькій області (Алфьорова).

 

5) Затвердити Перелік об’єктів, на яких порушники та засуджені  особи відбувають громадські роботи у 2020 році по території Бахмутського, Берестівського, Васюківського, Володимирівського, Міньківського, Никифорівського, Парасковіївського,  Роздолівського старостинських округів Соледарської міської ОТГ згідно з додатком 3.

 

6) Контроль за виконанням громадських робіт порушниками та засудженими особами, на яких накладене стягнення у вигляді громадських  робіт, визначених для них видів суспільно-корисної праці по території Бахмутського, Берестівського, Васюківського, Володимирівського, Міньківського, Никифорівського, Парасковіївського, Роздолівського старостинських округів Соледарської міської ОТГ покласти на виконуючих обов’язки старост відповідних старостинських округів.

 

7) Організаційне виконання рішення по старостинським округам покласти на відділ житлово-комунального господарства, благоустрою, охорони навколишнього природного середовища та інфраструктури (Рудченко).

 

2. Визнати таким, що втратило чинність, рішення виконкому Соледарської міської ради від  16.05.2019 №83«Про   організацію відбування покарання у виді громадських робіт на території  Соледарської міської об’єднаної  територіальної громади  у 2019 році».

 

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови з питань житлово-комунального господарства Черняєва А.О.

 

 

Міський голова                                                                                     О. М. Степаненко

                                                                                           

 

ЗАТВЕРДЖЕНО

 

Рішення  виконавчого комітету міської ради

 

06.02.2020 №     

 

Додаток 1

 

 

Перелік підприємств Соледарської міської ОТГ, на об’єктах яких порушники та засуджені можуть відбувати покарання у виді громадських робіт

 

з/п

Підприємство

Територія

1

СКП «Комунальник»

Територія м. Соледара

2

СКВРЖП «Ремонтник»

Територія м. Соледара

3

КП «Яковлівське»

Територія Яковлівського старостинського округу

 

Режим роботи згідно з графіком роботи  комунальних підприємств.

 

 

Начальник відділу житлово-комунального

господарства, благоустрою, охорони

навколишнього природного

середовища та інфраструктури                                                                    М. В. Рудченко 

 

Керуючий справами

виконавчого комітету                                                                                Н. Л. Рогаченко

 

ЗАТВЕРДЖЕНО

 

Рішення  виконавчого комітету міської ради

 

06.02.2020 №     

 

Додаток 2

 

 

Види суспільно-корисної праці,  які можуть виконувати особи, на яких накладено покарання у виді громадських робіт  та стягнення у вигляді громадських робіт на об’єктах Соледарської міської ОТГ

 

1. Висадка дерев.

2. Роботи з вапнування бордюр та дерев (окрім гасіння вапна).

3. Підсобні роботи при будівництві.

4. Виконання підсобних робіт, пов’язаних з вирішенням екологічних проблем, у тому числі знищення карантинних рослин.

5. Косіння трави.

9. Прибирання доріг і пришляхових територій, прибудинкових територій

10. Посадка і догляд за насадженнями, квітами.

11. Прибирання листя, сміття.

12. Чищення тротуарів від снігу.

13. Посипання тротуарів протиожеледним матеріалом.

14. Перекопка клумб, газонів.

15. Підрізання кущів, дерев.

 

 

Начальник відділу житлово-комунального

господарства, благоустрою, охорони

навколишнього природного

середовища та інфраструктури                                                           М.В. Рудченко

 

Керуючий справами

виконавчого комітету                                                                                Н. Л. Рогаченко

 

ЗАТВЕРДЖЕНО

 

Рішення  виконавчого комітету міської ради

 

06.02.2020 №     

 

Додаток 3

 

Перелік об’єктів, на яких порушники та засуджені  особи відбувають громадські роботи у 2020 році по території Бахмутського, Берестівського, Васюківського, Володимирівського, Міньківського, Никифорівського, Парасковіївського,  Роздолівського старостинських округів

Соледарської міської ОТГ

 

з/п

Назва округу

Назва об’єктів

Режим роботи

1

Бахмутський, Берестівський, Васюківський, Володимирівський, Міньківський, Никифорівський, Парасковіївський,  Роздолівський старостинські округи

Вулиці

Понеділок - п’ятниця з 8-00 до 17-00 години

Вихідні: субота, неділя 

2

Бахмутський, Берестівський, Васюківський, Володимирівський, Міньківський, Никифорівський, Парасковіївський,  Роздолівський старостинські округи

Кладовища, пам’ятники та меморіальні поховання

Понеділок - п’ятниця з 8-00 до 17-00 години

Вихідні: субота, неділя 

3

Бахмутський, Берестівський, Васюківський, Володимирівський, Міньківський, Никифорівський, Парасковіївський,  Роздолівський старостинські округи

Автобусні зупинки

Понеділок - п’ятниця з 8-00 до 17-00 години

Вихідні: субота, неділя 

4

Бахмутський, Берестівський, Васюківський, Володимирівський, Міньківський, Никифорівський, Парасковіївський,  Роздолівський старостинські округи

Парки, сквери, дитячі та спортивні майданчики

Понеділок - п’ятниця з 8-00 до 17-00 години

Вихідні: субота, неділя 

 

 

Начальник відділу житлово-комунального

господарства, благоустрою, охорони

навколишнього природного

середовища та інфраструктури                                                           М.В. Рудченко

 

Керуючий справами виконавчого комітету                                                                                Н. Л. Рогаченко

 

 

 

ПРОЄКТ

 

УКРАЇНА

СОЛЕДАРСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ  КОМІТЕТ

 

 РІШЕННЯ

 

06.02.2020 №

м.Соледар

 

Про надання матеріальної допомоги 

 

Розглянувши службову записку від 14.01.2020 №90/18-26 начальника організаційного відділу Кононченко О.С.,враховуючи протокол засідання комісії по розгляду заяв громадян про надання матеріальної допомоги від 03.02.2020 № 1, відповідно до Комплексної програми з соціального захисту малозабезпечених верств населення та інших пільгових категорій на 2020р, затвердженої рішенням міської ради від 19.12.2020 № 7/50-1166, керуючись статтями 34, 52 Закону України від 21 травня 1997 року № 280/97 - ВР «Про місцеве самоврядування в Україні» із змінами, виконком міської ради

  

ВИРІШИВ:

1. Надати матеріальну допомогу мешканцям Соледарської міської об’єднаної територіальної громади на лікування, згідно зі списком (додаток 1);

 

2.Організаційне виконання цього рішення покласти на начальника організаційного відділу Кононченко О.С., начальника відділу бухгалтерського обліку та звітності  Жердій Л.Ю.

 

 

Міський голова                                                                              О.М.Степаненко

 

 

ПРОЄКТ

 

УКРАЇНА

СОЛЕДАРСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ  КОМІТЕТ

 РІШЕННЯ

06.02.2020 №

м.Соледар

 

Про затвердження інформаційної та технологічної картки адміністративної послуги №106 що надається організаційним відділом Соледарської міської ради

 

Розглянувши службову записку від 14.01.2020 № 89/18-26 начальника організаційного відділу Кононченко О.С., на виконання Закону України від 06 вересня 2012 року №5203- VІ « Про адміністративні послуги »,постанови Кабінету Міністрів України   від 30.01.2013 року №44 «Про затвердження вимог до підготовки технологічної картки адміністративної послуги із внесеними змінами, Рішення виконавчого комітету від 09.01.2020 №8 «Про затвердження Порядку видачі довідки щодо підтвердження спільного проживання з померлим на день його смерті та перебування на його утриманні на території Соледарської міської об’єднаної територіальної громади», керуючись статтями 40, 52 Закону України від 21 травня 1997 № 280/97 - ВР « Про місцеве самоврядування в Україні » із змінами, виконком міської ради

  

ВИРІШИВ:

 
1.Затвердити:                                                                                              1) інформаційну картку адміністративної послуги №106, що надається організаційним відділом Соледарської міської ради (додатки 1);                   2) технологічну картку адміністративної послуги №106, що надається організаційним відділом Соледарської міської ради (додатки 2).
  1. Організаційне виконання цього рішення покласти на начальника організаційного відділу Кононченко О.С.

 

  1. Контроль за виконанням цього рішення покласти на секретаря міської ради Редченко С.М..

 

 

Міський голова                                                                              О.М.Степаненко

 

ЗАТВЕРДЖЕНО

 

Рішення виконкому

міської ради

 

06.02.2020  №

 

Додаток 3

 

Соледарська міська рада

інформаційнА карткА

адміністративної послуги № 106

Видача довідкищодо підтвердженняспільного проживання з померлим на день його смерті та перебування на його утриманні на території Соледарської міської об’єднаної територіальної громади

(назва адміністративної послуги)

Організаційний відділ  Соледарської міської ради

 (найменування суб’єкта надання адміністративної послуги)

Інформація про центр надання адміністративної послуги

Найменування центру надання адміністративної послуги, в якому здійснюється обслуговування суб’єкта звернення

Центр надання адміністративних послуг

Cоледарської міської ради

1.

Місцезнаходження органу надання адміністративної послуги та суб’єкта надання адміністративної послуги

84545, Україна, Донецька область, Бахмутський район, м. Соледар, вул.Паркова, 3а. (каб.10).

2.

Інформація щодо режиму роботи органу та суб’єкта надання адміністративної послуги

Адміністратор :

понеділок, вівторок, середа четвер    08.00-17.00,

п’ятниця                                                08.00-15.45,

перерва на обід                                       12.00- 12.45.

вихідні дні - субота, неділя, святкові та неробочі дні.

 

Суб’єкт надання адміністративної послуги:

Організаційний відділ Соледарської міської ради:

понеділок, вівторок, середа четвер    08.00-17.00,

п’ятниця                                                08.00-15.45,

перерва на обід                                       12.00- 12.45.

вихідні дні - субота, неділя, святкові та неробочі дні.

3.

Телефон/факс (довідки), адреса електронної відділу надання адміністративної послуги/суб’єкта надання адміністративної послуги (відповідальної особи)

Адміністратор :

E-mail: сЦя електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

Суб’єкт надання адміністративної послуги:

відповідальна особа - начальник організаційного відділу

E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Нормативні акти, якими регламентується надання адміністративної послуги

4.

Закони України

Закон України «Про місцеве самоврядування в Україні» від 21.05.1997 №280/97-ВР із внесеними до нього змінами;

Законів України “Про свободу пересування та вільний вибір місця проживання в Україні” від 11 грудня 2003 року №1382-ІV;

Закон України « Про адміністративні послуги» від 06 вересня 2012 року №5203- VІ;

Закон України « Про захист персональних даних»;

Закон України « Про звернення громадян».

5.

Акти Кабінету Міністрів України

Постанови Кабінету Міністрів України   від 30.01.2013 року №44 «Про затвердження вимог до підготовки технологічної картки адміністративної послуги із внесеними змінами

6.

Акти центральних органів виконавчої влади

__________________

7.

Акти місцевих органів виконавчої влади/ органів місцевого самоврядування

Положення про організаційний відділ Соледарської міської ради, затверджене  рішенням міської ради від  23 лютого 2017 року № 7/3-94

Регламент виконавчих органів Соледарської міської ради, затверджений рішенням виконавчого комітету Соледарської міської ради від 06 квітня 2017 року №63

Інструкція з діловодства у Соледарській міській раді та її виконавчих органах, затверджена розпорядженням міського голови від 15 березня 2012 року №43

Рішення виконавчого комітету від 09.01.2020 №8 «Про затвердження Порядку видачі довідки щодо підтвердження спільного проживання з померлим на день його смерті та перебування на його утриманні на території Соледарської міської об’єднаної територіальної громади»

Умови отримання адміністративної послуги

8.

Підстава для одержання адміністративної послуги

Письмова заява фізичної особи або уповноважена особа, яка діє на підставі нотаріально посвідченої довіреності

9.

Вичерпний перелік документів, необхідних для отримання адміністративної послуги, а також вимоги до них

Перелік документів, необхідних для отримання адміністративної послуги:

1. Заява  (додаток 1);

2.Копія паспорта (перша сторінка та прописка);

3. Акт, щодо підтвердження спільного проживання з померлим на день його смерті та перебування на його утриманні на території Соледарської міської об’єднаної територіальної громади(додаток 2)

- на території старостинських округів - старостою або в.о. старости відповідного старостинського округу;

- на території м.Соледара головою вуличного або будинкового комітету.

10.

Порядок та спосіб подання документів, необхідних для отримання адміністративної послуги

Заявник особисто або уповноважену особу, яка діє на підставі нотаріально посвідченої довіреності

11.

Платність (безоплатність) надання адміністративної послуги

Адміністративна послуга надається безоплатно.

 

11.1

Нормативно-правові акти, на підставі яких стягується плата

-

11.2.

Розмір та порядок внесення плати (адміністративного збору) за платну адміністративну послугу

-

11.3.

Розрахунковий рахунок для внесення плати

-

12.

Строк надання адміністративної послуги

Протягом 15 робочих днів, але не більше 30 днів

13.

Перелік підстав для відмови у наданні адміністративної послуги

1. Особа не подала документів або інформації, необхідних для отримання довідки;

2. Подані документи є недійсними або у них міститься недостовірна інформація.

14.

Результат надання адміністративної послуги

Довідкащодо підтвердження спільного проживання з померлим на день його смерті та перебування на його утриманні на території Соледарської міської об’єднаної територіальної громади

15.

Способи отримання відповіді (результату)

Особисто заявником або уповноваженою особою

16.

Примітка

-

17.

Порядок оскарження у разі відмови надання адміністративної послуги або неякісного надання послуги

Громадянин, який є суб’єктом звернення, має право оскаржити дії (бездіяльність) посадових осіб, на яких покладено функції складання акту та видачі довідки, звернувшись до секретаря міської ради, керуючого справами виконкому абоусудовому порядку.

 

 

*також до інформаційної картки додається форма заяви

 

Інформаційну картку розроблено організаційним відділом Соледарської міської ради.

 

За інформацію, яка наведена в цій картці, несе відповідальність начальник організаційного відділу

 

 

Начальник організаційного відділу                                      О.С.Кононченко

 

 

Керуючий справами виконкому                                              Н.Л.Рогаченко

 

 

 

 

ЗАТВЕРДЖЕНО

 

Рішення виконкому

міської ради

 

06.02.2020   №

 

Додаток 6

 

 

Соледарська міська рада

ТЕХНОЛОГІЧНА КАРТКА

адміністративної послуги № 106

(у разі, якщо послуга надається через відділ центр надання адміністративних послуг)

Видача довідки щодо підтвердження спільного проживання з померлим на день його смерті та перебування на його утриманні на території Соледарської міської об’єднаної територіальної громади

(назва адміністративної послуги)

Організаційний відділ  Соледарської міської ради

 (найменування суб’єкта надання адміністративної послуги)

 

 

з/п

Етапи послуги

Відповідальна посадова особа і структурний підрозділ

Дія*

(В, У, П, З)

Термін виконання (днів)

 

1

Прийом та перевірка повноти пакету документів, реєстрація заяви

Адміністратор відділу надання адміністративних послуг

В

Протягом  1 робочий день

2

Формування справи надання адміністративної послуги, занесення даних  до журналу реєстрації документів

Адміністратор відділу надання адміністративних послуг

В

Протягом  1 робочий день

3

Передача  пакету  документів заявника суб’єкту надання  адміністративної послуги (відповідальній особі) для реєстрації в листку проходження справи

Адміністратор відділу надання адміністративних послуг

 

Протягом  3 робочих дня

4

Вивчення заяви, пакету документів підготовка результату адміністративної послуги або листа щодо відмову у наданні адміністративної послуги

Організаційний відділ

В

Протягом  3 робочих дня

5

Передача документів (результат адміністративної послуги) до відділу надання адміністративних послуг

Організаційний відділ

В

Протягом  1 робочий день

6

Запис у листку проходження справи документу(ів) про факт здійснення адміністративної послуги та повідомлення про це заявника)

Адміністратор відділу надання адміністративних послуг

 

У день оформлення результату надання адміністративної послуги або протягом наступного дня

7

Видача результату адміністративної послуги заявнику/законному представнику/представнику на підставі доручення або мотивованої відмови про її надання

Адміністратор відділу надання адміністративних послуг

 

У день надходження результату адміністративної послуги або протягом наступного робочого дня

Загальна кількість днів надання послуги

15 робочих днів

Загальна кількість днів (передбачена законодавством)

30 робочих днів

Оскарження

Громадянин, який є суб’єктом звернення, має право оскаржити дії (бездіяльність) посадових осіб, на яких покладено функції складання акту та видачі довідки, звернувшись до секретаря міської ради, керуючого справами виконкому абоусудовому порядку.

           

 

*Умовні позначки:

В – виконує,У – бере участь,П – погоджує, З – затверджує.

 

Технологічну  картку розроблено організаційним відділом Соледарської міської ради.

 

 

Начальник організаційного відділу                                      О.С.Кононченко

 

 

Керуючий справами виконкому                                              Н.Л.Рогаченко

 

 

ПРОЄКТ

 

УКРАЇНА

СОЛЕДАРСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ  КОМІТЕТ

 РІШЕННЯ

 

 

 

 

06.02.2020 №

м. Соледар  

 

Про стан надання адміністративних

та   інших    послуг  організаційним

відділом у  2019 році

 

Заслухавши інформацію начальника організаційного відділу Кононченко О.С. про стан надання адміністративних та інших послуг організаційним відділом у 2019 році, відповідно до Положення про організаційний відділ Соледарської міської ради, затвердженого рішенням міської ради від 23 лютого 2017 року № 7/3-94, Закону України від 06 вересня 2012 року № 5203- VІ «Про адміністративні послуги» із внесеними до нього змінами, відповідно до плану роботи виконавчих органів Соледарської міської ради на І квартал 2020 року, затвердженого рішенням виконкому міської ради від 05.12.2019 №273, керуючись статтями 27, 52 Закону України від 21 травня 1997 року № 280/97-ВР "Про місцеве самоврядування в Україні" із внесеними до них змінами,  виконком міської ради

 

ВИРІШИВ:

 

  1. Інформацію  начальника організаційного відділу Кононченко О.С. про стан надання адміністративних та інших послуг організаційним відділом у 2019 році взяти до відома.

 

  1. Визнати стан роботи організаційного відділу щодо надання адміністративних та інших  послуг у 2019 році задовільним.

 

 

Міський голова                                                                        О.М.Степаненко

 

 

ПРОЄКТ

 

УКРАЇНА

СОЛЕДАРСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ  КОМІТЕТ

 РІШЕННЯ

 

06.02.2019  №

м.Соледар     

Про організацію робіт щодо підготовки Соледарської міської об’єднаної територіальної громади до весняно-літнього періоду 2020 року     

 

З метою вчасного проведення комплексної підготовки території Соледарської міської об’єднаної  територіальної громади до весняно-літнього періоду 2020 року, відповідно до плану роботи виконавчих органів на І квартал 2020 року, затвердженого рішенням виконавчого комітету міської ради від             №         , Правил благоустрою м. Соледару, затверджених рішенням міської ради від 25 липня 2013 № 6/39-522, статей 10, 20  Закону України від 06 вересня 2005 року № 2807-ІV«Про благоустрій населених пунктів», Указу Президента України від 06 серпня 1998 року № 855/98 «Про День довкілля», керуючись статтями 30, 52 Закону України від 21 травня 1997 року № 280/97-ВР «Про місцеве самоврядування в Україні» з внесеними до нього змінами, виконком міської ради

 

ВИРІШИВ:

 

1.Провести:

1) двомісячник зблагоустрою Соледарської міської об’єднаної територіальної громади у термін з 25.03.2020  по24.05.2020;

         2)  День довкілля –  18 квітня 2020 року.

 

2.Затвердити:

1)план заходів щодо проведення двомісячника зблагоустрою Соледарської міської об’єднаної територіальної громади  згідно з додатком 1;

 

          2) план заходів щодо забезпечення належного санітарно-епідеміологічного стану в весняно-літній період 2020 року місць масового відпочинку Соледарської міської об’єднаної територіальної громади  згідно з додатком 2;

 

         3) перелік  територій, закріплених за підприємствами і організаціями усіх форм власності для виконання робіт щодо благоустрою Соледарської міської об’єднаної територіальної громади  та покосу трави і карантинних рослин на  територіях м.Соледара та сіл об’єднаної громади згідно з додатком 3.

 

5. Залучити підприємства, організації та установи Соледарської міської об’єднаної територіальної громади усіх форм власності, органи самоорганізації населення для проведення комплексу робіт, що підлягають виконанню у День довкілля та в  період підготовки місць масового   відпочинку   до весняно-літнього періоду 2020 року.

 

6. Керівникам підприємств і організацій Соледарської міської об’єднаної територіальної громади усіх форм власності забезпечити виконання робіт щодо благоустрою та покосу трави і карантинних рослин на закріплених територіях.

 

7. Організаційному відділу міської ради (Кононченко), Управлінню освіти (Замараєва), відділу молоді, сторту та туризму (Назаренко)  залучити до участі у заходах, визначених п.1 цього рішення громадськість, учнівську та студентську молодь.

 

8. Організаційне  виконання   цього   рішення   покласти   на начальників відділів міської ради: житлово-комунального  господарства, благоустрою, охорони навколишнього природного середовища та інфраструктури Рудченко М. В.,  архітектури, містобудування та капітального будівництва Соколенко І.М., з управління комунальною власністю Чуйко О.Г., організаційного відділу Кононченко О.С., Управління освіти  Замараєву Т.О., відділу молоді, спорту та туризму Назаренко Н.С.

 

9. Контроль за виконанням цього рішення покласти на  заступника міського голови з питань житлово-комунального господарства Черняєва А.О., заступника міського голови з гуманітарних питань та соціальної політики  Рагозу О.О., заступника міського голови з питань економічного розвитку та інвестицій Іванушкіну М. С.

 

 

Міський голова                                                                                      О. М. Степаненко

 

 

 

ЗАТВЕРДЖЕНО

                                                                                  Рішення виконкому

міської ради

 

07.02.2019 № 29

 

Додаток 1

 

ПЛАН

заходів щодо проведення двомісячника по благоустрою Соледарської міської об’єднаної територіальної громади

з 25.03.2019 р. по 24.05.2019 р.

 

Перелік заходів

Термін виконання

Виконавець

Відповідальні

1

Проведення загальноміських суботників

 

 

День довкілля

30.03.2019

13.04.2019

04.05.2019

 

 

20.04.2019

Учнівська та студентська молодь, підприємства  та суб’єкти підприємницької діяльності Соледарської ОТГ

Коваленко Г.В.

Рудченко І. І.

Замараєва Т.О.

Керівники комунальних підприємств Соледарської ОТГ

2

Завезення піску на  кладовища Соледарської міської об’єднаної територіальної громади

01.04.2019-

10.05.2019

підприємства Соледарської ОТГ, СКП «Комунальник»,

відділ комунального господарства,КП «Яковлівське»

Коваленко Г.В.,

Агумава Н.В.,

Московка Р.В.,

В.о.старост

Проведення заходів щодо прибирання  кладовищ Соледарської міської об’єднаної територіальної громади

до 26.04.2019

СКП «Комунальник»,

КП «Яковлівське»

Агумава Н.В.

Московка Р.В.

В.о.старост

3

Ліквідація накопичень безхазяйних відходів у зонах озеленення та місцях, вільних від забудови, на територіях підприємств

березень-травень

СКВРЖП «Ремонтник»,

СКП «Комунальник»,

КП «Яковлівське»

Коваленко Г.В.,

Гутковська.Г.О.

Агумава Н.В.,

Московка Р.В.,

В.о.старост

4

Звільнення вулиць, тротуарів та прибудинкових територій від накопиченого за зиму протиожеледного матеріалу, побутового сміття

березень-травень

СКВРЖП «Ремонтник»,

СКП «Комунальник»,

КП «Яковлівське»

Коваленко Г.В.

Гутковська.Г.О.

Агумава Н.В.

Московка Р.В.

В.о.старост

5

Висадка дерев, кущів, квітів на алеях, скверах, прибудинковій території

09.04-31.05.2019

СКВРЖП «Ремонтник»,

СКП «Комунальник»,

суб’єкти підприємницької діяльності,КП» Яковлівське»

Гутковська.Г.О.

Агумава Н.В.

Московка Р.В.

В.о.старост

6

Ліквідація розритих ділянок на теплових магістралях та мережах водопостачання, обладнання оглядових колодязів кришками,  відновлення порушених ділянок газонів

19.03-30.06.2019

 

СКП «Водоканал»

Коваленко Г.В.

Чуйко К.В.

7

Виконання ремонту міських та сільских автошляхів, доріг на маршрутах руху міського пасажирського транспорту.

квітень-серпень

Підрядні організації, СКП «Комунальник»,

КП Яковлівське», філія № 3 м.Бахмут, служби автомобільних доріг України

Коваленко Г.В.,

Агумава Н.В.,

МосковкаР.В.,

 

Відновлення асфальтового покриття на прибудинковій території

квітень-серпень

Підрядні організації, СКП «Комунальник»,

КП Яковлівське»,

Коваленко Г.В.,

Агумава Н.В.,

Московка Р.В.,

 

8

Ремонт малих архітектурних форм та дитячих майданчиків

квітень-травень

СКВРЖП «Ремонтник»,

СКП «Комунальник»,КП «Яковлівське»,

Соколенко І.М.,

Коваленко Г.В.,

Гутковська.Г.О.

Агумава Н.В.,

Московка Р.В.,

В.о.старост

 

9

Ремонт пам’ятників і пам’ятних малих архітектурних форм

 до 01.05.2019

Комунальні підприємства міста,комунальне підприємство «Яковлівське»

Коваленко Г.В.,

Гутковська.Г.О.

Агумава Н.В.

Московка Р.В.

В.о. старост

 

10

Підготовка місць масового відпочинку (парки,сквери,ставки)

до 01.06.2019

 Комунальні підприємства, суб’єкти підприємницької

діяльності

Агумава Н.В.,

Московка Р.В.

В.о.старост

суб’єкти підприємницької діяльності

 

11

Ремонт літньої естради  у міському парку

до 01.05.2019

СКП «Комунальник»

СКВРЖП «Ремонтник»

Коваленко Г,В.,

Агумава Н.В.

Гутковська.Г.О.

 

12

Провести огляд та  профілактику зовнішнього освітлення  у м.Соледар та Соледарської ОТГ

березень – квітень

СКВРЖП «Ремонтник»

Гутковська.Г.О.

 

13

Завезти пісок в дитячі пісочниці на прибудинкових територіях, у дошкільні заклади

березень- квітень

СКВРЖП “Ремонтник”,

Відділ комунального господарства, СКП “Комунальник”,СКП «Яковлівське»

 

Коваленко Г.В.,

Гутковська.Г.О.

Агумава Н.В.,

Московка Р.В.,

В.о.старост

 

14

Привести у належний санітарний стан територію навколо об»єктів торгівлі, побутових послуг та громадського харчування, ринків, навколо ринків та літніх майданчиків, встановити урни біля входу. 

квітень

Адміністрація ринку, керівники підприємств роздрібної торгівлі та громадського харчування усіх форм власності

Керівники підприємств роздрібної торгівлі та громадського харчування усіх форм власності,

Комунальні підприємства Соледарської ОТГ,

В.о.старост

Коваленко Г.В.

Соколенко І.М.

Рудченко І. І.

 

15

Забов»язати власників торгівельних об’єктів  усіх форм власності провести косметичні ремонти фасадів, торговельних залів та підсобних приміщень магазинів і підприємств громадського харчування

квітень

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Керівники підприємств роздрібної торгівлі та громадського харчування усіх форм власності

Соколенко І.М.   Рудченко І. І.

 

 

 

 

Начальник відділу житлово-комунального

господарства, благоустрою, охорони

навколишнього природного

середовища та інфраструктури                                                                    М. В. Рудченко 

 

Керуючий справами

виконавчого комітету                                                                                Н. Л. Рогаченко

                  

 

ЗАТВЕРДЖЕНО

                                                                                      Рішення виконкому

міської ради

 

07.02.2019 № 29

 

Додаток 2

 

ПЛАН

заходів щодо забезпечення належного санітарно- епідеміологічного

стану в весняно- літній період 2019 року місць масового відпочинку Соледарської міської об’єднаної територіальної громади

 

Перелік заходів

Термін виконання

Виконавець

1

Приведення у належний стан територій та місць масового відпочинку

Квітень-травень

СКП «Комунальник”, КП «Яковлівське», суб’єкти підприємницької діяльності,в.о.старост

2

Виготовлення,придбання  та встановлення  малих архітектурних форм

квітень-травень

СКВРЖП «Ремонтник»,

КП»Яковлівське»,СКП «Комунальник», підприємства міста

3

Проведення  покосу трави зеленої зони, прилеглої до місць масового відпочинку

квітень-травень

СКП “Комунальник”,КП «Яковлівське»,

В.о.старост

4

Проведення робіт по знищенню плаваючої водяної рослинності прибережної зони місць масового відпочинку біля водоймищ

квітень- травень

СКП “Комунальник”,

КП «Яковлівське»

 

5

Встановлення контейнерів для сміття біля місць масового відпочинку

квітень

СКП “Комунальник”,

КП «Яковлівське»,

В.о.старост

6

Завезення піску  до міського водоймища

травень

 СКП “Комунальник”

7

Проведення ревізії зовнішнього освітлення на територіях місць масового відпочинку  Соледарської ОТГ

квітень - травень

СКВРЖП «Ремонтник»

 

 

 

Начальник відділу житлово-комунального господарства,

благоустрою, охорони навколишнього природного

середовища та інфраструктури                                                                           М.В.Рудченко 

                      

Керуючий справами

виконавчого комітету                                                                                         Н.Л.Рогаченко

 

 

ЗАТВЕРДЖЕНО                                                                                                    Рішення виконкому

        міської ради

 

        07.02.2019 № 29

 

        Додаток 3

 

П Е Р Е Л І К

 територій, закріплених за підприємствами і організаціями усіх

форм власності для виконання робіт щодо благоустрою Соледарської міської об’єднаної територіальної громадита

покосу трави і карантинних рослин

 

Соледарське комунальне виробниче ремонтно-житлове підприємство

 “РЕМОНТНИК”

Територія підприємства, прибудинкова та навколобудинкова територія.

Територія біля будівель по вул.. Паркова 1,1ата зелена зона до дороги.

Територія навколо пам”ятника воїнам -інтернаціоналістам (Карпінського 7).

Частина міського парку за будинком по вул. Паркова,2.

Тротуари за будинками по вул. Преображенська,18,20,26; за будівлею пошти та два тротуари від вузла зв’язку до будинків по вул. Карпінського 2,3 ,вул. Соледарська,139-151, Залевського,25-39.

Тротуари по вул. Карпінського, Ломоносова, від буд.4 до буд. 24 по вул. Преображенська, Дачна,9, за буд. 3,5 по вул. Носова.

Дорога від будинку Носова,24 до буд. Носова,7; від буд. Носова,9 до буд. Носова,20, від будинку Носова ,2 до будинку Носова,1, від будинку Носова,4 до дошкільного закладу №59.

Ділянка дороги від магазину «Сашенька» до буд. 18 по вул. Преображенська.

Дитячі майданчики по вул. Дачна, Карпінського.

 

Соледарське комунальне підприємство “КОМУНАЛЬНИК”

Територія підприємства, дороги загального користування .

Прилегла територія навколо міських зупинок, територія навколо контейнерних майданчиків в радіусі 15 м.

Територія навколо лазні.

Зелена зона колишнього д/з «Зірочка»

Дорога від перехрестя магазину «Профіль» до буд. Носова,24, стела «Шахтарська слава».

Алея « Шахтарської Слави », спуск на лікарню, від спуску на лікарню до Соборної площі. 

Міський парк(центральна алея, клумба та навколо неї, зелена зона вздовж тротуару до ліцею), міський сквер по вул. Паркова , алея по вул. Карпінського(зелена зона).

Газон вздовж дороги по вул. Паркова, газон по вул. Паркова,3а.

Тротуар від магазину «Каприз» до магазину «Аркадія».

Парк  “Шахтарської Слави”, дитячі майданчики по вул.. Носова, Театральна, Широка, сел. Двуріччя. Клумба біля залізничного вокзалу.

Тротуар за буд. 3,5 по вул. Дачна, алея за буд. 2-4 по вул. Преображенська.

Склон по вул. 52 Стрілкової дивізії та зелена зона 3 БІС.

Території закріплених за підприємством Бахмутського, Парасковіївського, Міньківського, Васюківського старостинський округів.

 

                                                  Комунальне підприємство «Яковлівське»

Територія підприємства, дороги загального користуваннязакріплені за підприємством .

Території закріплених за підприємством Никифорівського, Роздолівського, Володимирівського, Берестівського, Яковлівського  старостинських округів.

 

 

 

Соледарське комунальне підприємство «Водоканал»

Територія навколо підприємства.

Територія навколо насосних станцій та очисних споруд, колодязі.                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                     

Ділянка дороги від вул.52  Стрілкової дивізії до ВНС №1, КНС-1, КНС-2

 

ДП “АРТЕМСІЛЬ”

Територія навколо будівлі управління.

Стоянка автотранспортубіля будівлі управління, територія біля пам”ятника Карпінському, територія навколо спорткомплексу, тротуар та газон від вул.. Чкалова до спорткомплексу.

Навколо бартерного магазину,  архівув радіусі 15 м.

 

РУДНИК №1-3 ДП “АРТЕМСІЛЬ”

Житлова зона навколо будинків№2,3,4,5,6,8,10,12,14,16,18,20,21,22,23 по вул. Паркова, 2 спортивних майданчика.

Житлова зона навколо буд. №23 по вул. Конституції, буд №1,2,3,4,5 по вул. Карпінського, територія за поштою.

Житлова зона навколо буд №1,2,3 по вул. Маяковського, дорога від вул.. Маяковського буд. 3 до магазину «Аркадія», буд №16,20,22,24 по вул. Носова.

Частина шляху, прилеглого до підприємства.

Дорога від магазину  «Аркадія» до вул.Соледарської,  від цеху затарювання до стели «Шахтарська слава».

Стоянка  по вул. Соледарській.

 

РУДНИК №4 ДП “АРТЕМСІЛЬ”

Територія підприємства, житлова зона навколобудинків№6,7,8,9,10,11,12,13   по  вул. Карпінського.

Буд №3,5,9 по вул. Дачна зі спортивним майданчиком, буд №2,4,18,20,22,24,26 по вул. Преображенська зі спортивним майданчиком.

Прилеглий шлях до підприємства, частина дороги від повороту вул.. 52-ої Стрілкової Дивізії до вул. Піонерської, мост через річку.

 

РУДНИК №7 ДП “АРТЕМСІЛЬ”

Територія підприємства, територія від вул. Пушкіна до вул. Піонерської, вул. Піонерська.

Житлова зона навколо будинку №1а по вул. Паризької Комуни.

Житлова зона навколо будинків залізниці, дорога від буд. №1а по вул. Паризької Комуни до рудника №7.

Територія прилегла до Братської могили по вул. Бездворного,

Шлях від Братської могили до моста через р. Бахмутка.

 

РУДНИК ім. ВолодарськогоДП “АРТЕМСІЛЬ”

Територія  с.Парасковіївка закріплена за підприємством.

 

РБУ ДП “АРТЕМСІЛЬ”

Територія зеленої зони від буд. №16, вздовж буд. №20 по вул. Носова до магазину “Щедрий кошик”.

Територія міського парку та алея від вул. Соледарська до пам”ятника Слави загиблим воїнамта навколо пам”ятника до межі території зеленбуду.

Частина дороги та газон від повороту по вул. Соледарській до ДАТЦ.

 

ДАТЦ ДП “АРТЕМСІЛЬ”

Територія ДАТЦ.

Частина дороги та газон по вул. Соледарської прилеглої до підприємства.

 

ТОВ “КНАУФ ГІПС ДОНБАС”

Територія підприємства та навколо.

Промисловий шлях по вул. Володарського, Короленка, Сосюри, територія викуплених будинків.

Територія навколо «Будинку сімейного дозвілля» та паркова зона ,

Дорога до гаражув районі вул. Театральній.

Дорога та тротуар по вул. Широка від перехрестя с вул. Ломоносова до залізничної колії.

 

ВАТ “УКРТЕЛЕКОМ”

Територія в радіусі 15 м від фундаменту адміністративної будівлі по фасаду.

Клумба перед будівлею, колодязі

 

ПРОФЕСІЙНИЙ ЛІЦЕЙ

Територія навколо ліцею та навчальних майстерень по вул. Паркова.

Паркова зона з тротуаром від вул. 52 Стрєлкової дивізії до стели центральної частини парку.

Тротуар від перехрестя вул. Соледарської та вул. 52 Стрєлкової дивізії до автобусної зупинки “Лікарня”.

Зелена зона від ліцею до заправної станції, від СТО до спортивного комплексу.

 

СТ. СІЛЬ

Промислова територія.

Територія прилегла до будинку залізничного вокзалув радіусі 15 м. 

 

КПРДЛК “ЯЛИНКА”

Територія підприємства та навколо в радіусі 15 м.

Територія навколо житлового фонду.

Шлях від переїзду в районі лікарні до підприємства.

 

СОЛЕДАРСЬКА  МІСЬКА ЛІКАРНЯ

Територія міської лікарні.

Під’їзний шлях  до лікарні, стоянка автотранспорту.

 

СОЛЕДАРСЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І-ІІІ СТУПЕНЕЙ  №13

Територія навколо будівлі.

Територія спортивного майданчику та навколо нього.

Дорога та зелена зона від школи до котельні.

Парк Шахтарської слави від магазину «АТБ» по вул. Преображенська до спуску на міську лікарню.

 

СОЛЕДАРСЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І-ІІ СТУПЕНЕЙ №14

Шкільна територія та територія спортивного майданчику.

Паркова зона та територія біля пам’ятника Слави.

Шлях від школи до вул. Залевського.

 

СПЕЛЕОСАНАТОРІЙ «СОЛЯНА СИМФОНІЯ»

Територія навколо спального корпусу, їдальні, адміністративного корпусу відповідно до землевідводу.

Територія навколо госп. под вір»я до дороги по вул. Конституції, Соледарській.

 

КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД «СОЛЕДАРСЬКИЙ ЦЕНТР ДІТЕЙ ТА ЮНАЦТВА»,ПСМНЗ «МУЗИЧНА ШКОЛАМІСТА СОЛЕДАР»

Територія навколо будівлі ЦДЮ та музичної школи.

Спортивний майданчик, фруктовий сад,

Тротуар за буд. № 5 по вул. Карпінського.

Зелена зона від будівлі ЦДЮ до гаражів по вул. Карпінського №5.

Зелена зона міського парку.

 

ІНСТИТУТ ЯДЕРНИХ ДОСЛІДЖЕНЬ

Територія підприємства та прилеглий шлях до підприємства.

 

ТОВ “Бахмут- ЄНЕРГІЯ ”

Територія навколо котельні по вул. Карпінського, 1-10А в радіусі 15 м.

Зона навколо теплотрас: вздовж буд. 8,10 по вул. Карпінського; від буд. 3 по вул. Маяковського до буд. 23 по вул. Конституції.

Зона навколо теплопункту по вул. Преображенська. 7, колодязі.

 

“ДОНБАСЕНЕРГО”

Територія навколо підприємства в радіусі 15 м.

 

СОЛЕДАРСЬКА ДІЛЬНИЦЯ Бахмутського РЕМ

Територія підприємства та територія навколо ТП в радіусі 15 м.

 

СОЛЕДАРСЬКА ДІЛЬНИЦЯ БАХМУТСЬКОГО УГГ

Територія підприємства та територія навколо ГРП в радіусі 15 м.

 

 

                                     Приватне підприємство  ЩЕРБИНИ

Територія та навколо будівлі по вул. Соледарській в радіусі 15 м.

Територія  колишнього  д/з “Зірочка” та зелена зона навколо будівлі в радіусі 15 м.

Територія навколо магазину по вул. Соледарська, 5.

Територія навколо будівлі по вул. Соледарська, 98 в радіусі 15 м.

Автобусна зупинка та територія прилегла до неї по вул. Паркова, 1а в радіусі 15 м.

 

                                            Приватне підприємство ІВАНКОВА

Територія навколо піцерії «Густо» по вул..Преображенська в радіусі 15 м..

 

Приватне підприємство   ЗАБОТНОВА

Територія навколо магазину «Щедрий кошик» в радіусі 15 м, клумба та стоянка автотранспорту.

Перед магазином , шлях від вул.. 52-ої Стрілкової дивізії до ЗШ № 13.

Тротуар вздовж магазину до ЗШ №13.

Територія перед магазином по вул. Карпінського, 3.

 

Приватне підприємство ІВАЩЕНКО

Територія навколо кафе у міському парку в радіусі 15 м.

Два газони та дві алеї перед кафе, урни.

Під»їздна дорога від вул. 52-ої Стрілкової дивізії до кафе.

 

                                                  КАФЕ «КАПРИЗ»

Територія навколо кафе «Каприз» по вул..Паркова в радіусі 15 м..

 

  Приватне підприємство  КОЖУШКО

Станція технічного обслуговування, магазин по вул. 52-ої Стрілкової дивізії та зелена зона за будівлями.

 

МАГАЗИНИ «ПРОФІЛЬ», «БРУСНИЦЯ»

Територія навколомагазинів в радіусі 15 м.

Стоянка автотранспорту від будівлі до дороги.

 

ДОШКІЛЬНІ НАВЧАЛЬНІ ЗАКЛАДИ КОМБІНОВАНОГО ТИПУ,ЯСЛА САДКИ №№59,17 “Червона квіточка”, “Орлятко”

Територія прилегла до будівель.

Алея від церкви до парку “Шахтарської Слави”. (№59)

Проїжджа  частина дороги навколо колишнього дошкільного закладу «Зірочка».(№17)

Територія колишнього  д/з “Зірочка”. (№№17,59)

 

ДОШКІЛЬНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД,ЯСЛА-САДОК №14 “Барвінок”

Територія навколо будівель.

Дорога від будинку №6а по вул. Театральній до буд. №12 по вул.. Театральній.

 

ДОШКІЛЬНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД»№ 23 «СОНЕЧКО»

Шкільна територія та прилегла територія навколо .

 

КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД «СОЛЕДАРСЬКИЙ МІСЬКИЙ ЦЕНТР КУЛЬТУРИ та НАРОДНОЇ ТВОРЧОСТІ

Територія навколо будівлі та зелена зона.

Територія скверу по вул. Паркова (урни, доріжки, майданчик).

 

Філія КЗ СМЦК та НТ

Територія навколо будівлі та зелена зона.

 

КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД «БУДИНОК СІМЕЙНОГО ДОЗВІЛЛЯ м.СОЛЕДАРА»

Територія навколо будівлі та зелена зона.

Дитячий майданчик.

 

Магазин «АТБ»

Територія прилегла до магазину в радіусі  15 м .

Стоянка автотранспорту.

Клумба перед будівлею.

 

Приватне підприємство  «ТОРГОВИЙ КОМПЛЕКС»

Територія навколо ринку шириною 15 м.

Площа колишнього ринку , тротуар та зелена зона від магазину «Профіль» до кіоску « Союздрук ».

 

Комунальний заклад стадіон «Соляник»

Територія стадіону та навколо:

в районі центрального входу в міський парк до алеї;

в районі танцювального майданчику до першого зеленого газону;

дві клумби від спорткомплексу; дитячий майданчик.

 

АПТЕКА по вул. Преображенська, 11

Територія навколо аптеки шириною 15 м.

 

Магазин «ЗОЛУШКА», «ФЕЯ»

Територія навколомагазину в радіусі 15 м.

 

КАФЕ «ТОНУС», «КАПРИЗ»

Територія навколокафе в радіусі 15 м.

 

                                                 КАФЕ «ОКОЛИЦЯ»

Територія навколокафе в радіусі 15 м.

 

Малі архітектурні форми (КІОСКИ)

Територія навколокіосків в радіусі 15 м.

 

ВБУДОВАНІ: магазини, перукарні, кафе, аптека, банки та інші.

Територія прилегла до об’єктів господарювання на відстані 15 м від фундаменту будівлі.

 

         ПРИЛЕГЛІ території окремих будівель шкіл, дитячих садків, ФАПів, бібліотек, також територія біля будівель, які належать фермерськім господарствам, підприємцям, фізичним особам у селах Яковлівка, Берестове, Володимирівка, Бахмутське, Роздолівка, Васюківка, Миньківка, Никіфорівка, Парасковіївка на відстані 15 метрів від фундаменту будівлі.

 

 

 

Начальник відділу житлово-комунального

господарства, благоустрою, охорони

навколишнього природного

середовища та інфраструктури                                                    М.В.Рудченко 

                  

Керуючий справами

 

виконавчого комітету                                                               Н.Л.Рогаченко

 

 

ПРОЄКТ

 

УКРАЇНА

СОЛЕДАРСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ  КОМІТЕТ

 РІШЕННЯ

 

 

06.02.2020  №

м.Соледар

 

Про надання дозволу громадянину Лукяненку Д.В.на змінудоговору найму на житлове приміщення в м.Соледарі

 

Розглянувши службову записку від 14.01.2020 №81/18-26 начальника відділу з управління комунальною власністю Чуйко О.Г., враховуючи витяг з протоколу №2 від 14.01.2020 засідання комісії з житлових питань при Соледарській міській раді,  керуючись статтями 63, 103, 104, 106, 107 Житлового кодексу Української РСР, статтями 30, 52 Закону України від 21 травня 1997 року №280/97 – ВР «Про місцеве самоврядування в Україні» з внесеними до нього змінами,  виконком міської ради

 ВИРІШИВ:

 

1. Надати дозвіл громадянину Лук’яненку Д.В. на зміну договору найму на житлове приміщення в м. Соледарі: на квартиру №ХХХ у будинку ХХХХ по вул. ХХХХХХ, у зв’язку зі смертю основного квартиронаймача. 

 

2. Організаційне виконання цього рішення покласти на начальника відділу з управління комунальною власністю Чуйко О.Г.

 

 

Міський голова                                                                       О.М. Степаненко

 

ПРОЄКТ

 

УКРАЇНА

СОЛЕДАРСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ  КОМІТЕТ

 РІШЕННЯ

 

06.02.2020  №

м.Соледар

 

Про внесення змін до облікової справи громадянина Трубнікова Ю.В.

 

Розглянувши службову записку від 14.01.2020 №82/18-26 начальника відділу з управління комунальною власністю Чуйко О.Г., враховуючи витяг з протоколу №2 засідання комісії з житлових питань при Соледарській міській раді від 14.01.2020, відповідно до пунктів 25, 26, 28 Правилобліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов, і надання їм житлових приміщень в Українській РСР, затверджених постановою Ради Міністрів Української РСР та Української республіканської ради професійних спілок від 11 грудня 1984 року №470 із внесеними до них змінами та доповненнями, керуючись статтею 40 Житлового Кодексу Української РСР, статтями 30, 52 Закону України від 21 травня 1997 року №280/97- ВР «Про місцеве самоврядування в Україні» із внесеними до нього змінами, виконком міської ради

 

ВИРІШИВ:

 

1. Внести зміни до облікової справи громадянина Трубнікова Ю.В., ХХХХХр.н., включивши до складу сім’ї мати, Трубнікову А.М., ХХХХ  р.н., (облікова справа № 990), згідно з наданою заявою.

 

2. Організаційне виконання цього рішення покласти на начальника відділу з управління комунальною власністю Чуйко О.Г.

 

 

 

Міський  голова                                                                            О.М. Степаненко

 

 

ПРОЄКТ

 

УКРАЇНА

СОЛЕДАРСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ  КОМІТЕТ

 РІШЕННЯ

 

 _______№ ____

м.Соледар

 

Про стан надання адміністративних послуг   відділом з реєстрації місця проживання фізичних осіб Соледарської міської ради у 2019році

 

         Заслухавши інформацію начальника відділу з реєстрації місця проживання фізичних осіб Тарасової І.С.  простан надання адміністративних послуг відділом з реєстрації місця проживання фізичних осіб у 2019 році, відповідно до  плану роботи виконавчих органів Соледарської міської ради  на І квартал 2020 року, затвердженого рішенням виконавчого комітету від    05грудня 2019року № 273, керуючись статтями 38, 52 Закону України від 21травня 1997 року № 280/97-ВР «Про місцеве самоврядування в Україні» з внесеними до нього змінами, виконком міської ради

 

ВИРІШИВ:

 

         1. Інформацію начальника  відділу з реєстрації місця проживання фізичних осіб  Тарасової І.С. про стан надання адміністративних послуг   відділом з реєстрації місця проживання фізичних осіб у 2019 році  взяти до уваги.

 

         2.   Визнати стан надання адміністративних послуг відділом з реєстрації місця проживання фізичних осіб Соледарської міської ради у 2019 році задовільним.

 

 

Міський голова                                                                              О.М.Степаненко  

 

 

Інформація

про стан надання адміністративних послуг   відділом з реєстрації місця проживання фізичних осіб Соледарської міської ради у 2019 році

 

             Головною метою відділу є надання своєчасних та якісних адміністративних послуг. За 2019 рік було надано 10571 адміністративних послуг. Здійснено 642 реєстрацій місця проживання, 970 зняття з реєстрації місця проживання. Складено 82 постанов про адміністративні правопорушення згідно з ст.ст.197, 198 Кодексу України про адміністративні правопорушення. До правопорушників було застосовано адміністративне стягнення у вигляді попередження. Надано 8959 довідок, а саме: 2996 за місцем вимоги, 4358 довідок про склад  сім’ї для отримання субсидій, допомоги малозабезпеченим, багатодітнім сім’ям, також  одиноким матерям. Видано 1605 довідки з місця реєстрації для отримання паспорту громадянина  України у вигляді ІDкартки та за місцем вимоги. Постійно ведеться робота зі спеціалістами на віддалених робочих місцях. Працівниками відділу щоденно обробляється  кореспонденція, надаються відповіді на запити районних та обласних судів, правоохоронних органів, органів виконавчої служби та інших організацій та підприємств. Спеціалістом відділу ведеться реєстрація внутрішньо переміщених осіб. Кожного тижня надається звіт до Державної міграційної служби, кожного місяця - звіти до відділу ведення Державного реєстру виборців, Державного управління статистики, всі звіти надаються своєчасно, зауважень не надходило.

 

 

Начальник відділу з реєстрації місця

проживання фізичних осіб                                                                 І.С.Тарасова

 

ПРОЄКТ

 

УКРАЇНА

СОЛЕДАРСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ  КОМІТЕТ

 РІШЕННЯ

 

_____2020  №

м. Соледар

 

Про погодження звіту про вико-

нання бюджету об’єднаної терито-

ріальної громади 2019 рік

 

         Заслухавши звіт в. о. начальника фінансового управління Глущенко Т.І. про виконання бюджету об’єднаної територіальної громади за 2019 рік, відповідно до плану роботи виконавчих органів міської ради на Iквартал 2020 року, затвердженого рішенням виконкому від 05.12.2019 №273,відповідно до статті 80 Бюджетного кодексу України від 08 липня 2010 року №2456-VIіз внесеними змінами, керуючись  статтями 28, 52 Закону України від 21 травня 1997 року №280/97-ВР "Про місцеве самоврядування в Україні" з внесеними до нього змінами,  виконком міської ради

 

ВИРІШИВ:

 

          1.Погодити звіт про виконання бюджету об’єднаної територіальної громади за 2020 рік (додається).

 

          2.Фінансовому управлінню (Глущенко) винести звіт про виконання бюджету об’єднаної територіальної громади за 2019 рік для розгляду на черговій сесії міської ради.

 

          3.Організаційне виконання рішення покласти на в. о. начальника фінансового управління міської ради Глущенко Т.І.

 

Міський голова                                                                          О.М.Степаненко

 

                                   УКРАЇНА                 ПРОЄКТ 

СОЛЕДАРСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ  КОМІТЕТ

                                                     РІШЕННЯ                                                       

  06.02.2020 №  

м. Соледар

Про виконання плану роботи

виконавчих  органів  міської

ради за 4 квартал 2019 року

   Заслухавши інформацію керуючого справами  виконавчого комітету Рогаченко Н.Л. про  виконання  плану роботи виконавчих органів Соледарської міської ради  за 4 квартал 2019 року , виконком міської ради відзначає , що відповідно до плану роботи виконкому на 1 квартал 2020 року, затвердженого рішенням виконкому від 05.12.2019 № 273, на засіданнях виконкому було розглянуто й прийнято 17  планових рішення. Фактично за звітній період було розглянуто та прийнято -99 рішень.Видано 104 розпорядження міського голови з основної діяльності, особистих прийомів міського голови проведено 12 , на них розглянуто 20 питань.  План роботи виконавчих органів міської ради за 4 квартал 2019 року виконано. Враховуючи вищезазначене, керуючись статтями 40,52 Закону України від 21 травня 1997 року № 280/ 97- ВР “ Про місцеве самоврядування в Україні ” із внесеними до нього змінами, виконком міської ради

 ВИРІШИВ:

1.Інформацію керуючого справами  виконавчого комітету  Рогаченко Н.Л. про виконання плану роботи виконавчих органів Соледарської міської ради за 4 квартал 2019 року взяти до відома.

2. Зняти з контролю рішення виконкому Соледарської міської ради від 05.09.2019 №177 „Про затвердження плану роботи виконавчих органів Соледарської міської ради на  4 квартал 2019 року ”  як виконане.

Міський голова                                                                              О.М.Степаненко    

 

   

Яндекс.Метрика