Пошук  

   

Рубрики  

   

Рекомендуємо відвідати  

   

   

Увійти/Вийти  

   

       Перелік питань для розгляду на засіданні виконавчого комітетуСоледарської міської ради  03.10.2019

 

1.Про підсумки підготовки підприємств житлово-комунального господарства Соледарської міської об’єднаної територіальної громади до роботи в осінньо-зимовий період 2019-2020 років.

2. Про готовність комунальних підприємств Соледарської міської об’єднаної територіальної громади щодо забезпечення безперебійного руху автотранспорту на території громади у зимовий період 2019-2020 років.  

3.Про  стан виконання плану роботи виконавчих органів Соледарської міської ради за 3 квартал 2019 року.  

4.Про стан надання адміністративних та інших послуг службою у справах дітей у 2019 році.

5. Про стан підготовки комунальних закладів спорту Соледарської міської ради до роботи в осінньо-зимовий період 2019-2020 років.

6. Про затвердження проекту будівництва «Капітальний ремонт покрівлі будинку №4 по вул. Шкільній в с. Парасковіївка».

7. Про надання матеріальної допомоги.

8. Про підсумки роботи щодо організації відпочинку, оздоровлення дітей та учнівської молоді влітку 2019 року.

9. Про стан підготовки комунальних закладів охорони здоров’я Соледарської міської ради до роботи в осінньо-зимовий період 2019-2020 років.

10. Про взяття на облік громадянку Учитель Тетяну Андріївну, яка потребує поліпшення житлових умов при Соледарській міській раді.

11. про зняття громадянки Пальцон Варвару Федорівну з обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов при Соледарській міській раді.

12. Про внесення змін до облікової справи громадянина Задоркіна Анатолія Івановича.       

 

 

ПРОЕКТ

УКРАЇНА

СОЛЕДАРСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ  КОМІТЕТ

РІШЕННЯ

 

03.10.2019  № 

 м. Соледар

Про готовність комунальних підприємств Соледарської міської об’єднаної територіальної громади щодо забезпечення безперебійного руху автотранспорту на території  громади у зимовий період 2019-2020 років

Заслухавши інформацію начальника відділу житлово-комунального господарства, благоустрою, охорони навколишнього природного середовища та інфраструктури  Рудченка М.В.   про готовність комунальних підприємств  Соледарської міської об’єднаної територіальної громади щодо забезпечення безперебійного руху автотранспорту на території громади у зимовий період 2019-2020років, відповідно до плану роботи виконавчих органів на 4 квартал 2019року, затвердженого рішенням виконавчого комітету 05.09.2019№ 177,керуючись статтями 30,52 Закону України від 21 травня 1997 року №280/97-ВР «Про місцеве самоврядування в Україні» з внесеними до нього змінами, виконком міської ради

 

ВИРІШИВ:

 

1.Інформацію начальника відділу житлово-комунального господарства, благоустрою, охорони навколишнього природного середовища та інфраструктури  Рудченка М.В.   про готовність комунальних підприємств  Соледарської міської об’єднаної територіальної громади щодо забезпечення безперебійного руху автотранспорту на території громадиу зимовий період 2019-2020років взяти до відома.

2. Затвердити склад штабу оперативного реагування щодо забезпечення безперебійного руху автотранспорту по Соледарській міській об’єднаній територіальній громаді згідно з додатком 1;

3. Затвердити схему закріплення вулично–дорожньої мережі за підприємствами усіх форм власності Соледарської міської об’єднаної територіальній громади згідно з додатком 2.

4. Керівникам підприємств усіх форм власності забезпечити розчищення від снігових заметів, посипку протиожеледним матеріалом закріплених ділянок протягом зимового періоду 2019-2020 років.

5. Організаційне виконання рішення покласти на начальника відділу житлово-комунального господарства, благоустрою, охорони навколишнього природного середовища та інфраструктури  Рудченка М.В.

6. Контроль за виконанням даного рішення покласти на  заступника міського голови з питань житлово-комунального господарства Черняєва А.О.

 

Міський голова                                                                        О.М.Степаненко

 

ПРОЕКТ

УКРАЇНА

СОЛЕДАРСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ  КОМІТЕТ

РІШЕННЯ

 

 

03.10.2019 №

м.Соледар     

Про підсумки підготовки підприємств житлово-комунального господарства Соледарської міської об’єднаної територіальної громади до роботи в осінньо-зимовий період 2019-2020 років

 

            Заслухавши інформацію начальника відділу житлово-комунального господарства, благоустрою, охорони навколишнього природного середовища та інфраструктури  Рудченка М.В. пропідсумки підготовки підприємств житлово-комунального господарства Соледарської міської об’єднаної територіальної громади до роботи в осінньо-зимовий період 2019-2020 років, відповідно до плану роботи виконавчих органів Соледарської міської ради на 4 квартал 2019 року, затвердженого рішенням виконкому від 05.09.2019р. № 177, керуючись статтями 30, 52 Закону України від 21 травня 1997 року №280/97-ВР «Про місцеве самоврядування в Україні» з внесеними до нього змінами, виконком міської ради

 

ВИРІШИВ:

 

         1. Інформацію начальника відділу житлово-комунального господарства, благоустрою, охорони навколишнього природного середовища та інфраструктури  Рудченка М.В.пропідсумки підготовки підприємств житлово-комунального господарства Соледарської міської об’єднаної територіальної громади до роботи в осінньо-зимовий період 2019-2020 років взяти до відома.

 

         2. Визнати стан підготовки підприємств житлово-комунального господарства Соледарської міської об’єднаної територіальної громади до роботи в осінньо-зимовий період 2019 -2020 років задовільним.

 

         3. Затвердити заходи щодо завершення підготовки підприємств житлово-комунального господарства Соледарської міської об’єднаної територіальної громади до роботи в осінньо-зимовий період 2019-2020 років.

  4. Визнати рішення виконкому міської ради від 08.11.2018 № 188«Про підсумки підготовки  підприємств житлово-комунального господарства Соледарської міської об’єднаної територіальної громади до роботи в осінньо-зимовий період 2018-2019 років» виконаним, та зняти з контролю.

 

5. Організаційне виконання цього рішення покласти на начальника відділу житлово-комунального господарства, благоустрою, охорони навколишнього природного середовища та інфраструктури Рудченка М.В.

 

6. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови з питань житлово-комунального господарства Черняєва А.О.

 

 

Міський голова                                                                    О.М.Степаненко

 

ПРОЕКТ

УКРАЇНА

СОЛЕДАРСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ  КОМІТЕТ

РІШЕННЯ

 

 

03.10.2019 №_____

м.Соледар

 

Про затвердження проекту будівництва «Благоустрій території Центру безпеки громадян Соледарської міської об'єднаної територіальної громади по вул. Соледарська, 5-Б в м. Соледар Донецької обл.» (коригування)

 

            Розглянувши службову записку від 18.09.2019 № заступника міського голови з питань житлово-комунального господарства Черняєва А.О. щодо необхідності затвердження проекту будівництва з «Благоустрій території Центру безпеки громадян Соледарської міської об'єднаної територіальної громади по вул. Соледарська, 5-Б в м. Соледар Донецької обл.» (коригування), враховуючи експертний звіт від 26.06.2019 №10-0317-19 Східної філії ДП «НДІПРОЕКТРЕКОНСТРУКЦІЯ» (відповідальний експерт – Шевченко А.А.), відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 11 травня 2011 року №560 «Про затвердження Порядку затвердження проектів будівництва і проведення їх експертизи та визнання такими, що втратили чинність, деяких постанов Кабінету Міністрів України», керуючись статями 28, 31, 52 Закону України від 21 травня 1997 року №280/97-ВР «Про місцеве самоврядування в Україні» з внесеними до нього змінами, виконком міської ради

 

ВИРІШИВ:

 

1. Затвердити проект будівництва «Благоустрій території Центру безпеки громадян Соледарської міської об'єднаної територіальної громади по вул. Соледарська, 5-Б в м. Соледар Донецької обл.» (коригування) згідно з додатком.

 

2. Відділу містобудування, архітектури та капітального будівництва при укладанні договорів на виконання робіт враховувати п.1 цього рішення.

 

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань житлово-комунального господарства Черняєва А.О.

 

 

Міський голова                                                                        О.М. Степаненко

 

 

ЗАТВЕРДЖЕНО

                                                                                 Рішення виконавчого комітету

                                                                                 міської ради

 

                                                                                 03.10.2019 №

Додаток

 

«Благоустрій території Центру безпеки громадян Соледарської міської об'єднаної територіальної громади по вул. Соледарська, 5-Б в м. Соледар Донецької обл.» (коригування)

 

№ п/п

Найменування об’єкта

Загальна кошторисна

вартість,

тис. грн.

Будівельні роботи,

тис. грн.

Інші витрати,

тис. грн.

1

«Благоустрій території Центру безпеки громадян Соледарської міської об'єднаної територіальної громади по вул. Соледарська, 5-Б в м. Соледар Донецької обл.» (коригування)

1490,154

1183,332

306,822

 

 

Заступник міського голови з питань

житлово-комунального господарства                                                 А.О. Черняєв

 

Керуючий справами виконавчого

комітету                                                                                          Н.Л. Рогаченко

 

 

 

 

ПРОЕКТ

УКРАЇНА

СОЛЕДАРСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ  КОМІТЕТ

РІШЕННЯ

 

03.10.2019  № 

м. Соледар  

 

Про стан надання адміністратив-
них та інших послуг службою у
справах дітей у 2019  році

 

   Заслухавши інформацію начальника служби усправах дітей Вілкової О.О. про стан надання адміністративних та інших послуг службою  у справах дітей у 2019 році, відповідно до Положення про службу у справах дітей Соледарської міської ради, затвердженого рішенням міської ради від 20.07.2017  № 7/12-280,  та плану роботи виконавчих органів на  ІІІ квартал 2019 року, затвердженого рішенням виконкому від 05.09.2019 № 177,  керуючись Законом України від 06 вересня 2012 року № 5203- VІ «Про адміністративні послуги», Законом України від 24 січня 1995 року №20/95 "Про органи і служби у справах дітей та спеціальні установи для дітей", постановою Кабінету Міністрів України від 24 вересня 2008 року № 866 «Питання діяльності органів опіки та піклування, пов'язаної із захистом прав дитини»,  статтями 32,34, 38, 52  Закону України від 21 травня 1997 року №280/97-ВР "Про місцеве самоврядування в Україні" із змінами,  виконком міської ради

 

ВИРІШИВ:

 

  1. Інформацію  начальника служби у справах дітей Вілкової О.О. " Про стан надання адміністративних та інших послуг службою  у справах дітей у 2019 році " взяти до відома.

 

  1. Визнати стан роботи служби у справах дітей щодо надання адміністративних та інших послуг у 2019 році   задовільним.

 

Мііський голова                                                                        О.М. Степаненко

 

 

ПРОЕКТ

УКРАЇНА

СОЛЕДАРСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ  КОМІТЕТ

РІШЕННЯ

 

 

 

 

 

05.10.2019  №

м. Соледар  

 

Про затвердження    нового     складу                                 

комісії     з   питань захисту        прав

дитини при виконкомі Соледарської

міської ради

 

Розглянувши  службову записку від  16.09.2019 № 351начальника служби у справах дітей  Вілкової О.О., відповідно до Закону України від 24 січня 1995 року № 20/95 – ВР «Про органи і служби у справах дітей та спеціальні установи для дітей», постанови Кабінету Міністрів України від 24 вересня 2008 року №866 «Питання діяльності органів опіки та піклування, пов»язаної  із захистом прав дитини»,  керуючись статтями 32, 34, 38, 52 Закону України  від 21травня 1997 року  № 280/97 – ВР « Про місцеве самоврядування в Україні ”, із змінами,  виконком міської ради

 

ВИРІШИВ: 

1.Затвердити новий склад комісії з питань захисту прав дитини при виконкомі Соледарської міської ради (додається).

 

2. Вважати таким¸ що втратило чинність рішення виконкому Соледарської міської ради від 09.03.2017 № 34 «Про затвердження складу комісії з питань захисту прав дитини при виконкомі Соледарської міської ради»;

 

         3. Організаційне виконання цього рішення покласти на начальника служби у справах дітей    Вілкову О.О.

 

 

Міський голова                                                                                                                       О.М. Степаненко

 

 

 

 

 

ПРОЕКТ

УКРАЇНА

СОЛЕДАРСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ  КОМІТЕТ

РІШЕННЯ

 

05.10.2019 №

м.Соледар

 

Про надання матеріальної допомоги 

 

Розглянувши службову записку від _______________  начальника організаційного відділу Кононченко О.С., враховуючи протокол засідання комісії по розгляду заяв громадян про надання матеріальної допомоги від __________, відповідно до Комплексної програми з соціального захисту малозабезпечених верств населення та інших пільгових категорій на 2017-2019 р.р, затвердженої рішенням міської ради від 23.02.2017 № 7/3-88 із внесеними до неї змінами, керуючись статтями 34, 52 Закону України від 21 травня 1997 року № 280/97 - ВР «Про місцеве самоврядування в Україні» із змінами, виконком міської ради

 

ВИРІШИВ:

1.Надати матеріальну допомогу мешканцям Соледарської міської об’єднаної територіальної громади на лікування, згідно зі списком (додаток).

 

2.Організаційне виконання цього рішення покласти на начальника організаційного відділу Кононченко О.С., начальника відділу бухгалтерського обліку та звітності  Жердій Л.Ю.

 

 

Міський голова                                                                                                                                              О.М.Степаненко

 

   

Яндекс.Метрика