Пошук  

   

Рубрики  

   

Рекомендуємо відвідати  

       У 2012 році в міській раді
         запроваджено систему
           управління якістю

   

Увійти/Вийти  

   

Перелік питань для розгляду на засіданні виконавчого комітетуСоледарської міської ради  02.11.2017

 

1.  Про погодження звіту про виконання бюджету міста за 9 місяців 2017 року.

2. Про погодження звіту про використання коштів цільового фонду Соледарської міської ради за 9 місяців 2017 року.

3. Простан виконання договорів оренди землекористувачами на території Соледарської міської ради у 2017 році.

4. Про стан надання адміністративних та інших послуг відділом з управління комунальною власністю у 2017 році.

5. Про стан надання адміністративних та інших послуг відділом житлово-комунального господарства, благоустрою, охорони навколишнього середовища та інфраструктури у 2017 році.

6. Про взяття на облік громадян, які потребують поліпшення житлових умов при Соледарській міській раді.

7. Про внесення змін до облікової справи громадянки Холод  К.М.

8. Про затвердження Положення та складу міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій у Соледарській міській об’єднаній територіальній громаді.

9. Про стан роботи комунальних підприємств щодо благоустрою території Соледарської міської об’єднаної територіальної громади.

10. Про стан забезпечення належного утримання, рівня і якості обслуговування житлових будинків та надання послуг населенню СКВРЖП «Ремонтник» .

11. Про затвердження актів міської комісії виконавчого комітету по обстеженню зелених насаджень, що підлягають видаленню на території Соледарської міської об’єднаної територіальної громади.  

13. Про надання матеріальної допомоги.

 

ПРОЕКТ

 

УКРАЇНА

СОЛЕДАРСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ  КОМІТЕТ

РІШЕННЯ

02.11.2017 №

м.Соледар

 

Про взяття на облік громадян, які потребують поліпшення житлових умов при Соледарській міській раді

 

Розглянувши службову записку від 10.10.2017№2538/01-46 начальника відділу з управління комунальною власністю Чуйко О.Г., враховуючи витяг з протоколу №11 від 09.10.2017 засідання комісії з житлових питань при Соледарській міській раді, відповідно до статей 34, 36, 38–46 Житлового кодексу  Української РСР, пунктів 13, 15, 18, 26 Правил обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов, і надання їм житлових приміщень в Українській РСР, затверджених постановою Ради Міністрів Української РСР і Української республіканської ради професійних спілок від 11 грудня 1984 року №470 з внесеними до них змінами та доповненнями, керуючись статтями 30, 52 Закону України від 21 травня 1997 року № 280/97 – ВР «Про місцеве самоврядування в Україні» з внесеними до нього змінами, виконком міської ради

 

ВИРІШИВ:

 

1. Взяти на облік громадян, які потребують поліпшення житлових умов при Соледарській міській раді:

1) Зубарєву Маргариту Михайлівну,ХХХХ р.н., складом родини 3 особи( вона, донька Новодранова Єлизавета Олександрівна,ХХХХ р.н., та чоловік Новодранов Олександр Вікторович, ХХХХ р.н.  ), яка мешкає за адресою: м.Соледар, вул. Кірова, буд.ХХ жилою площею ХХХ кв.м., загальна площа ХХХХ кв.м., який належить батькові Зубарєву Михайлу Борисовичу на підставі договору обміну на квартиру зареєстрованого у реєстрі за №ХХХ від Х жовтня ХХХХ р.– на підставі пп 11 п 44 Правил обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов, і надання їм житлових приміщень в Українській РСР, визначивши чергу у загальних списках м.Соледара під №ХХ, надавши обліковій справі №ХХХХ, з включенням до списків першочергового одержання житла, на підставі відсутності встановленої норми №ХХХ.

 

2. Організаційне виконання цього рішення покласти на начальника відділу з управління комунальною власністю  Чуйко О.Г.

 

 

Міський голова                                                                             О.М. Степаненко

 

ПРОЕКТ

 

УКРАЇНА

СОЛЕДАРСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ  КОМІТЕТ

РІШЕННЯ

02.11.2017  №

м.Соледар

 

Про внесення змін до облікової справи громадянки Холод К.І.

 

Розглянувши службову записку від 10.10.2017 №2539/01-46 начальника відділу з управління комунальною власністю Чуйко О.Г., враховуючи витяг з протоколу №11 засідання комісії з житлових питань при Соледарській міській раді від 09.10.2017, відповідно до п.25, 26, 28 Правилобліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов, і надання їм житлових приміщень в Українській РСР, затверджених постановою Ради Міністрів Української РСР та Української республіканської ради професійних спілок від 11 грудня 1984 року №470 із внесеними до них змінами та доповненнями,  керуючись ст. 40 Житлового Кодексу Української РСР,  ст.ст. 30, 52 Закону України від 21 травня 1997 року №280/97- ВР «Про місцеве самоврядування в Україні» із внесеними до нього змінами, виконком міської ради

 

 ВИРІШИВ:

 

1. Внести зміни до облікової справи громадянки Холод Карини Ігорівни, включивши  до складу її родини сина, Холод Родіона Артемовича, ХХХХ р.н., доньку Давидову Евеліну Юріївну, ХХХХ р.н., та чоловіка Холод Артема Вікторовича, ХХХХ р.н., (облікова справа № ХХХ), згідно з наданими заявою та копіями документів.

 

2. Організаційне виконання цього рішення покласти на начальника відділу з управління комунальною власністю  Чуйко О.Г.

 

 

Міський  голова                                                                      О.М.Степаненко

   

Яндекс.Метрика