Пошук  

   

Рубрики  

   

Рекомендуємо відвідати  

   

   

Увійти/Вийти  

   

Перелік питань для розгляду на засіданні виконавчого комітетуСоледарської міської ради  06.06.2019

 

1. Про стан висвітлення в засобах масової інформації діяльності виконавчих органів Соледарської міської ради.

2. Про стан роботи по запобіганню дитячій бездоглядності на території Соледарської об'єднаної територіальної громади.  

3.Про  затвердження плану роботи виконавчих органів Соледарської міської ради на 3 квартал 2019 року.  

4.Про стан кадрової роботи та з питань дотримання законодавства про службу в органах місцевого самоврядування посадовими особами виконавчих органів міської ради.

5. Про стан ведення договорної роботи виконавчими  органами Соледарської міської ради.

6. Про виконання Програми економічного і соціального розвитку Соледарської міської об’єднаної територіальної громади на 2019 рік та основні напрямки розвитку на 2020 і 2021 роки за 1 квартал 2019 року.

 

 

 

ПРОЕКТ

УКРАЇНА

СОЛЕДАРСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ  КОМІТЕТ

РІШЕННЯ 

 

 

6.06.2019 № _____

м.Соледар     

Про виконання «Програми економічного і соціального розвитку Соледарської міської об'єднаної територіальної громади на 2019 рік та основні напрямки розвитку на 2020 і 2021 роки» за І квартал 2019 року

 

         Заслухавши інформацію  начальника відділу економічного розвитку, торгівлі та інвестицій Рудченко І.І. про виконання Програми економічного і соціального розвитку Соледарської міської об’єднаної територіальної громади на 2019 рік та основні напрямки розвитку на 2020 і 2021роки зі змінами за І квартал 2019 року, керуючись Законом України від 23 березня 2000 року № 1602-ІІІ «Про державне прогнозування та розроблення програм економічного і соціального розвитку України», статтею 26 Закону України від 21 травня 1997 року № 280/97-ВР “Про місцеве самоврядування в Україні» з внесеними до нього змінами, міська рада

 

ВИРІШИЛА:

 

1. Інформацію начальника відділу економічного розвитку, торгівлі та інвестицій Рудченко І.І. про виконання Програми економічного і соціального розвитку Соледарської міської об’єднаної територіальної громади на 2019 рік та основні напрямки розвитку на 2020 і 2021 роки за І квартал 2019 року взяти до відома.

 

2. Виконавчим органам міської ради:

1)  вжити вичерпних заходів щодо забезпечення виконання завдань Програми за напрямками;

2) посилити  роботу щодо залучення додаткових ресурсів до бюджету Соледарської міської об'єднаної територіальної громади.

 

3. Керівникам комунальних підприємств (СКВРЖП «Ремонтник», СКП «Водоканал», КПРДЛК «Ялинка»), які за підсумками роботи у І кварталі мають збиток, надати перелік заходів спрямованих на врегулювання фінансового стану  підприємств у термін до 01.07.2019 року.

 

4. Організаційне виконання цього рішення покласти на відділ економічного розвитку, торгівлі та інвестицій (Рудченко), фінансове управління (Глущенко), заступника міського голови з питань економічного розвитку та інвестицій Танімову Н.В.

 

5. Координаційне забезпечення цього рішення покласти на постійну комісію  міської ради з питань економічної політики, бюджету і фінансів (Боровик), секретаря міської ради Редченко С.М..

 

 

Міський голова                                                                             О.М. Степаненко

 

 

ПРОЕКТ

УКРАЇНА

СОЛЕДАРСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ  КОМІТЕТ

РІШЕННЯ 

 

16.05.2019№ _____

м.Соледар     

Про  стан кадрової роботи та з питань дотримання законодавства про службу в органах місцевого самоврядування посадовими особами виконавчих органів міської ради

 

Заслухавши інформацію головного спеціаліста з кадрової роботи Іщенко І.О. про стан кадрової роботи та з питань дотримання законодавства про службу в органах місцевого самоврядування посадовими особами виконавчих органів міської ради, згідно з планом роботи виконавчих органів Соледарської міської ради на ІІ квартал 2019 року, затвердженого рішенням виконавчого комітету міської ради від 07.03.2019 року № 62, керуючись статтями 40, 52 Закону України від 21 травня 1997 року № 280/97-ВР «Про місцеве самоврядування в Україні» із внесеними до нього змінами, виконком міської ради

 

ВИРІШИВ:

 

  1. Інформацію головного спеціаліста з кадрової роботи Іщенко І.О.про стан кадрової роботи та з питань дотримання законодавства про службу в органах місцевого самоврядування посадовими особами виконавчих органів міської ради взяти до відома.

 

   2. Стан кадрової роботи та з питань дотримання законодавства про службу в органах місцевого самоврядування посадовими особами виконавчих органів міської ради визнати задовільним.

 

               

Міський голова                                                                                    О.М.Степаненко

 

   

Яндекс.Метрика