Коронавірус

   

Рубрики  

   

   

Пошук  

   

Рекомендуємо відвідати  

Бюджет участі

   

 
   

Увійти/Вийти  

   

Перелік питань для розгляду на засіданні виконавчого комітету

Соледарської міської ради  03.12.2020

 

 

ПРОЕКТ

УКРАЇНА

СОЛЕДАРСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ  КОМІТЕТ

 РІШЕННЯ

 

03.12.2020 № __

м.Соледар

 

Про виконання Програми економічного і соціального розвитку Соледарської міської об'єднаної територіальної громади за 9 місяців 2020 року

          

           Заслухавши інформацію в.о начальника відділу економічного розвитку, торгівлі та інвестицій Бурдун Л.О. про виконання Програми економічного і соціального розвитку Соледарської міської об’єднаної територіальної громади за 9 місяців 2020 року,згідно з планом роботи виконавчих органів Соледарської міської ради на 4 квартал 2020 року, затвердженим  рішенням виконкому від 03.09.2020 №167, відповідно до Закону України від 23 березня 2000 року № 1602-ІІІ «Про державне прогнозування та розроблення програм економічного і соціального розвитку України», керуючись статтями 27-35,40,52 Закону України від 21 травня 1997 року  № 280/97-ВР  “Про місцеве самоврядування в Україні ” з внесеними до нього змінами, виконком  міської ради

 

ВИРІШИВ:

 

1. Інформацію в.о. начальника відділу економічного розвитку, торгівлі та інвестицій Бурдун Л.О. про виконання Програми економічного і соціального розвитку Соледарської міської об’єднаної територіальної громади за 9 місяців  2020 рокувзяти до відома.

 

2. Заступнику міського голови з гуманітарних питань та соціальної політики Рагозі О.О., заступнику міського голови з питань економічного розвитку та інвестицій Іванушкіній М.С., виконавчим органам міської ради вжити вичерпних заходів щодо забезпечення виконання Програми за відповідними напрямами.

 

 

3. Організаційне виконання цього рішення покласти на в.о. начальника відділу економічного розвитку, торгівлі та інвестицій Бурдун Л.О.

 

4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови з питань економічного розвитку та інвестицій Іванушкіну М.С.

Міський голова                                                                         Є.Ю. Пластун

 

   

Яндекс.Метрика