Пошук  

   

Рубрики  

   

Рекомендуємо відвідати  

   

   

Увійти/Вийти  

   

Блог Міністра юстиції Павла Петренка права та обов’язки батьків щодо власних дітей.

 

 

 

 Брифінг Міністра юстиції Павла Петренка: законопроекти #ЧужихДітейНеБуває №8294, 8295, 8296

 

 

Відеоблог Міністра юстиції Павла Петренка про новації другого пакету законів #ЧужихДітейНеБуває

 

Відеоблог Міністра юстиції Павла Петренка про Закон #ЧужихДітейНеБуває

 

 

 

25.06.2018 року на інформаційному стенді Соледарської міської ради було розміщено інформаційний банер правопросвітницького проекту Міністерства юстицій України «Я маю право!», спрямований на інформування громадян щодо можливості реалізації права на стягнення аліментів.      

 

 

 

22.06.2018 року в приміщенні Соледарської міської ради на інформаційному стенді було розміщено інформаційні матеріали з наступних тем: відповідальність за несплату аліментів, захист від насильства у сім’ї та інші.

 

 

 

 

 

 

 

 

Відео-ролік проекту "Я маю право!" - Про проект

 

 

 

 

Відео-ролік проекту "Я маю право!" - Корупція в ВНЗ

 

 

 

 

   

Відео-ролік проекту "Я маю право!" - Антирейдерство

 

 

В цілях підвищення правової обізнаності населення в громаді триває реалізація правопросвітницького проекту Міністерства юстиції України «Я маю право!». 19.04.2018 року в приміщенні відділення Ощадбанку та у відділку поліції м. Соледар на інформаційних стендах було розміщено інформаційні матеріали, які спрямовані на інформування громадян щодо можливості реалізації їх прав у різних сферах.

 

 

    На виконання регіонального плану заходів з реалізації правопросвітницького проекту Міністерства юстиції України «Я маю право!» з метою правового виховання та стимулювання правомірної поведінки громадян 20.03.2018 року на інформаційному стенді Соледарської міської ради було розміщено інформаційні матеріали з питань виконання судових рішень, захисту майна, стягнення аліментів, ходу реалізації в Україні відповідного проекту.

 

 

 

   З метою реалізації правопросвітницького проекту Міністерства юстиції та підвищення правової обізнаності мешканців громади 26.02.2018 року в приміщенні Соледарської міської ради на інформаційному стенді було розміщено інформаційні матеріали, які спрямовані на інформування громадян в сфері реалізації їх прав на оформлення оренди земельної ділянки, оформлення субсидії та  стягнення аліментів.

 

 

     07.02.2018 року в приміщенні Соледарської міської лікарні було розміщено інформаційні матеріали з наступних тем: відповідальність за несплату аліментів, захист від хабарництва при навчанні, порядок оформлення субсидії та інші.

   

Яндекс.Метрика