Пошук  

   

Рубрики  

   

Рекомендуємо відвідати  

   

   

Увійти/Вийти  

   

ОГОЛОШЕННЯ КОНКУРСУ

 

Відділ культури та з питань діяльності засобів масової інформації Соледарської  міської ради оголошує конкурс на заміщення вакантної посади спеціаліста-бухгалтера І категорії відділу культури та з питань діяльності засобів масової інформації Соледарської міської ради.

Вимоги до кандидатів:    

базова вища освіта відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем бакалавра; без вимог до стажу роботи; 

знання державної мови;

обов’язкове знання основних програм роботи на комп’ютері.

На участь у конкурсі мають право тільки громадяни України.

Термін прийняття документів– 30 календарних днів з дня опублікування оголошення. Документи на участь у конкурсі приймаються за адресою: м. Соледар, вул. Паркова, 3-А.

 

Додаткова інформація щодо основних функціональних обов’язків, розміру та умов оплати праці надається начальником відділу  або за тел. (050)146-59-95.

 

 

 

ОГОЛОШЕННЯ КОНКУРСУ 

Соледарська міська рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади начальника відділу з питань агропромислового комплексу та розвитку сільських територій.

Вимоги до кандидатів:    

повна вища освіта відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста;

стаж роботиза фахом в ОМС на керівних посадах не менше 3 років, в інших сферах не менше 5 років;

знання державної мови;

обов’язкове знання основних програм роботи на комп’ютері.

На участь у конкурсі мають право тільки громадяни України.

Термін прийняття документів– 30 календарних днів з дня опублікування оголошення (11 липня 2018 року по 09 серпня 2018 року). Документи на участь у конкурсі приймаються за адресою: м. Соледар, вул. Паркова, 3-А, каб. 19.

Додаткова інформація щодо основних функціональних обов’язків, розміру та умов оплати праці надається головним спеціалістом з кадрової роботи або за тел. 44-20-65.

Конкурс буде проведено у сесійній залі 10 серпня 2018 року о 08 годині 15 хвилин. 

   

Яндекс.Метрика