Пошук  

   

Рубрики  

   

Рекомендуємо відвідати  

   

   

Увійти/Вийти  

   

ОГОЛОШЕННЯ

Соледарська міська рада оголошує конкурсна заміщення вакантних посад провідного спеціаліста відділу містобудування. архітектури та капітального будівництва, спеціаліста  І категорії з загальних питань (місце роботи – село Бахмутське), спеціаліста І категорії з загальних питань на період відпустки для догляду за дитиною (місце роботи – село Міньківка).  

Вимоги до кандидатів:

повна вища освіта для провідного спеціаліста (базова вища – для спеціаліста І категорії) відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста (бакалавра – для спеціаліста І категорії);

стаж роботиза фахом в ОМС на посаді спеціаліста І чи ІІ категорії не менше 1 року, в інших сферах не менше 2 років (для провідного спеціаліста); без вимог до стажу роботи для спеціаліста І категорії; 

знання державної мови; обов’язкове знання основних програм роботи на комп’ютері.  

На участь у конкурсі мають право тільки громадяни України.

Термін прийняття документів –30 календарних днів з дня опублікування оголошення (з 23 жовтня по 21 листопада 2019 року). Документи на участь у конкурсі приймаються за адресою: м. Соледар, вул. Паркова, 3-А, каб. 19. 

Додаткова інформація щодо основних функціональних обов’язків, розміру та умов оплати праці надається головним  спеціалістом з кадрової роботи або за тел. 44-20-68.

 

 

 

 

   

Яндекс.Метрика