Пошук  

   

Рубрики  

   

Рекомендуємо відвідати  

   

   

Увійти/Вийти  

   

 

Соледарська міська рада повідомляє результати конкурсного відбору суб’єктів оціночної діяльності для здійснення незалежної оцінки об’єкта приватизації  міської комунальної власності: нежитлова будівля  загальною площею 283,6 кв.м., розташована за адресою: м. Соледар, вул. Носова, 20А, -  договір на виконання незалежної оцінки  буде укладено з переможцем конкурсу - приватним підприємством « Юридична фірма «Деменкова і Партнери».  

 

Соледарська міська рада оголошує продаж за конкурсом об’єкта приватизації права комунальної власності територіальної громади м. Соледара, що знаходиться на балансі СКПРЖП  «Ремонтник»: нежитлова    будівля загальною площею 283,6 кв.м..  

Об’єкт знаходиться в центральній частині міста, розташований за адресою: м. Соледар, вул. Носова, 20А.

            Початкова вартість продажу: 67 090,00 грн.

            Сума застави – 6 709,00 грн. (10% від початкової вартості об’єкта).

            Умови приватизації  об’єкта:

Спеціалізація об’єкта: подальше використання об’єкта визначає покупець із дотриманням вимог безпеки, санітарно-епідеміологічних та протипожежних норм.

Загальні умови:

- продаж об’єкта приватизації юридичним та фізичним особам здійснюється за грошові кошти;

- виконання санітарно-екологічних вимог утримання об’єкта, приведення  об’єкта та прилеглої території у належний санітарно-технічний стан за узгодженням з відділом архітектури та містобудування Соледарської міської ради;

- протягом одного місяця з моменту придбання об’єкта подати відповідні заяви щодо оформлення договорів з експлуатаційними організаціями на обслуговування та оплату послуг та  земельних відносин згідно з діючим законодавством;

- здійснення державної реєстрації об’єкта;

- зміна власника об’єкта протягом терміну дії зобов’язань за договором купівлі-продажу можлива після виконання всіх умов договору купівлі-продажу з обов’язковим попереднім узгодженням з Соледарською міською радою;

- покупець сплачує всі затрати пов’язані з приватизацією об’єкта;

- виконання зобов’язань згідно з планом експлуатації об’єкта.

            Конкурс відбудеться через 30 календарних днів від дня опублікування цієї інформації, прийняття заяв на участь у конкурсі закінчується за 7 днів до проведення конкурсу (дата, час і місце проведення конкурсу будуть повідомлені додатково кожному учаснику).

Плата за реєстрацію заявив сумі 17 грн. вноситься на розрахунковий рахунок 31514905700016 в ГУДКСУ в Донецькій області, МФО 834016, код ЗКПО 37868870, отримувач – Артемівське УК /м. Соледар/ 31030000, призначення платежу: за реєстраційний внесок за подання заяви про приватизацію.

            Сума застави вноситься на розрахунковий рахунок 37322083002134 в ГУДКСУ в Донецькій області,  МФО 834016, код ЗКПО 04052873, отримувач – Соледарська міська рада.

            Ознайомлення з об’єктом приватизації проводиться в робочі дні за участю представника відділу з управління комунальною власністю.

            Служба з організації та проведення конкурсу – відділ з управління комунальною власністю Соледарської міської ради: м. Соледар, вул. Паркова, 3А, каб. 14, тел.44-30-06, 44-20-68. 

 

Соледарська міська радапо відомляє про приватизацію об’єкта права комунальної   власності   територіальної громади м. Соледара: нежитлова будівля загальною площею 283,6 кв.м.,   розташована за адресою: м.Соледар, вул. Носова, 20а, - спосіб приватизації – конкурс.   

 

Соледарська міська рада оголошує конкурсний відбір суб’єктів оціночної діяльності для здійснення незалежної оцінки об’єкта приватизації  міської комунальної власності: нежитлова будівля  загальною площею 283,6 кв.м. за адресою: м. Соледар, вул. Носова, 20а. 

Мета проведення незалежної оцінки:  визначення початкової вартості об’єкта приватизації. 

Конкурсний відбір буде здійснюватися на підставі Положення про конкурсний відбір суб’єктів оціночної діяльності, затвердженого наказом Фонду державного майна України від 31 грудня 2015 року № 2075 та наказу Фонду державного майна України від 5 серпня 2015 року № 1109 «Щодо Примірних показників звичайної ціни послуг на виконання послуг з оцінки майна, земельних ділянок та об’єктів аукціону»

            Для участі у конкурсі претенденти подають конкурсну документацію в запечатаному конверті з описом підтверджуючих документів, а саме: заяву на участь у конкурсі; копію установчого документа претендента; копії кваліфікаційних документів оцінювачів, які працюють у штатному складі та яких буде залучено до проведення оцінки та підписання звіту про оцінку майна; копію сертифіката суб’єкта оціночної діяльності, виданого претенденту Фондом державного майна України; інформаційну довідку про претендента (документ, який містить відомості про претендента щодо його досвіду роботи, кваліфікації та особистого досвіду роботи оцінювачів, які працюють у його штатному складі та додатково залучаються ним, з незалежної оцінки майна, у тому числі подібного майна тощо).

            Конкурсна пропозиція претендента подається у запечатаному конверті і має містити пропозицію щодо вартості та строку виконання робіт (визначити в календарних днях), калькуляції витрат, пов’язаних з виконанням робіт.

            Оплата послуг оцінювача здійснюється покупцем до моменту нотаріального посвідчення договору купівлі-продажу об’єкта приватизації.

            Конкурс відбудеться через 20 календарних днів від дня опублікування цієї інформації (дата, час і місце проведення конкурсу будуть повідомлені додатково кожному учаснику).

            Прийом конкурсної документації припиняється за три робочих дні до дати проведення конкурсу (включно) за адресою: 84545 Донецька область, м. Соледар, вул. Паркова, 3а, каб. 14, тел.. 44-30-06, 44-20-68.

 

Соледарська міська рада оголошує продаж за конкурсом об’єктів приватизації права комунальної власності територіальної громади м. Соледара, що знаходяться  за адресою: м. Соледар, вул. Карпинського, 10а:

- нежитлова будівля погрібу загальною площею 25,8 кв.м., початкова вартість продажу: 7 964,00 грн., сума застави – 796,40 грн. (10% від початкової вартості об’єкта);

- нежитлова будівля сараю загальною площею 40,5 кв.м., початкова вартість продажу: 12500,00 грн., сума застави – 1 250,00 грн. (10% від початкової вартості об’єкта).

            Умови приватизації  об’єктів:

            - продаж об’єктів приватизації здійснюється за грошові кошти;

- подальше використання об’єктів визначає покупець із дотриманням вимог безпе-ки, санітарно-епідеміологічних та протипожежних норм;

- здійснення державної реєстрації об’єктів;

- зміна власників об’єктів протягом терміну дії зобов’язань за договором купівлі-продажу можлива після виконання всіх умов договору купівлі-продажу з обов’язковим попереднім узгодженням з Соледарською міською радою;

- покупець сплачує всі затрати пов’язані з приватизацією об’єкта;

- виконання зобов’язань згідно з планом експлуатації об’єкта.

            Конкурс відбудеться через 30 календарних днів від дня опублікування цієї інформації, прийняття заяв на участь у конкурсі закінчується за 3 дні до проведення конкурсу (дата, час і місце проведення конкурсу будуть повідомлені додатково кожному учаснику).

            Плата за реєстрацію заяви в сумі 17 грн. вноситься на розрахунковий рахунок 31514905700016 в ГУДКСУ в Донецькій області, МФО 834016, код ЗКПО 37868870, отримувач – Артемівське УК /м. Соледар/ 31030000, призначення платежу: за реєстраційний внесок за подання заяви про приватизацію.

            Сума застави вноситься на розрахунковий рахунок 37322083002134 в ГУДКСУ в Донецькій області,  МФО 834016, код ЗКПО 04052873, отримувач – Соледарська міська рада.

            Ознайомлення з об’єктом приватизації проводиться в робочі дні за участю представника відділу з управління комунальною власністю.

            Служба з організації та проведення конкурсу – відділ з управління комунальною власністю Соледарської міської ради: м. Соледар, вул. Паркова, 3А, каб. 14, тел.44-30-06, 44-20-68. 

 

 

Соледарська міська рада повідомляє результати конкурсного відбору суб’єктів оціночної діяльності для здійснення незалежної оцінки об’єктів приватизації  міської комунальної власності, розташованих за адресою: м. Соледар, вул. Карпінського, 10а, -  сарай   загальною площею: 51,0 кв.м.; підвал  загальною  площею 21,66 кв.м., - договір на виконання незалежної оцінки  буде укладено з переможцем конкурсу - приватним підприємством « Фірма «Інженер».            

 

  Соледарська міська радаповідомляє про приватизацію об’єктів права комунальної   власності   територіальної громади м. Соледара -нежитлові     приміщення, розташовані за адресою: м. Соледар, вул. Карпінського, 10а, - сарай   загальною площею: 51,0 кв.м.; підвал  загальною  площею 21,66 кв.м., спосіб приватизації – конкурс.

           

         

 

   

Яндекс.Метрика