Пошук  

   

Рубрики  

   

Рекомендуємо відвідати  

   

   

Увійти/Вийти  

   

Шановні працівники будівельної галузі
Соледарської міської об’єднаної територіальної громади !

Прийміть щирі вітання із професіональним святом – Днем будівельника!

Це свято має давню традицію, щорічно це свято відзначають з 1955 року.

        Професія будівельника здавна була овіяна народною шаною та великою позитивною силою. Будівельник це професія державної ваги, яка вимагає від фахівців масу різних знань, навичок і майстерності, адже ті хто будує житло, лікарні, школи, дитячі майданчики, мости, дороги, дарують людям домашній затишок і  комфортні умови життя. Але найголовніше в професії будівельника – це вкладена в будівництво любов і щира повага до своєї справи.

           Сучасне будівництво не можливе без сучасних будівельних матеріалів.

        Фахівці ТОВ «Кнауф Гіпс Донбас» постійно розробляють нові зразки будівельних матеріалів, які відповідають найсучаснішим зразкам світової будівельної індустрії, а часто перевершують їх. Продукція цього підприємства відома далеко за межами нашої держави, чим прославляє наш край і фахівців Соледарської міської об’єднаної територіальної громади.

     Бажаю вам зростання професійного рівня, щоб ваша майстерність удосконалювалася, хай невтомними будуть ваші руки, хай не полишає вас натхнення у роботі, миру вам і злагоди у кожну домівку, міцного здоров’я і терпіння, віри в краще, надії і любові, успіхів  у  великих і малих справах.

 

                         З повагою 
                         Соледарський міський голова                                          О.М.Степаненко

   

Яндекс.Метрика