Пошук  

   

Рубрики  

   

Рекомендуємо відвідати  

   

   

Увійти/Вийти  

   


Оголошення чергового конкурсного відбору
проектів суб'єктів малого підприємництва

      Соледарська міська рада та Донецька обласна державна адміністрація Департамент Економіки відповідно до розпорядження голови облдержадміністрації, керівника обласної військово-цивільної адміністрації від 05.05.2017 №466 «Про порядок використання коштів обласного бюджету, передбачених на надання фінансової підтримки суб’єктам малого підприємництва на реалізацію проектів», зареєстрованого в Головному територіальному управлінні юстиції у Донецькій області 05.05.2017 року за №78/2285 (зі змінами), 19.07.2018 оголошено черговий конкурсний відбір проектів суб'єктів малого підприємництва, за якими буде надаватись фінансова підтримка на реалізацію проектів.

      Інформацію для розповсюдження розміщено на сайті облдержадміністрації dn.gov.uaу розділах «Оголошення», «Поточна діяльність» (підрозділи «Український донецький куркуль», «Малий та середній бізнес»).

     Заявки на участь у конкурсному відборі та відповідні документи подаються до 13-00 години 14 серпня 2018 року департаменту економіки облдержадміністрації за адресою: м.Краматорськ, вул.Б.Хмельницького, 6, каб.412. Проведення конкурсного відбору заплановано на 29 серпня 2018 року.

   

Яндекс.Метрика