Пошук  

   

Рубрики  

   

Рекомендуємо відвідати  

   

   

Увійти/Вийти  

   

Урочиста педагогічна рада,
присвячена святу випускників дев’ятих класів!

    Школа – це великий світ, у якому є два центри – Вчитель і Учень. Саме учні і вчителі перетворюють звичайну будівлю у вируючий, гомінкий, але сповнений доброти, дім, де з кожним роком одні стають розумнішими, інші-мудрішими, а всі разом-близькими та рідними.

       8 червня 2018 року в Соледарській загальноосвітній школі І – ІІІ ступенів № 13 з поглибленим вивченням англійської мови відбулася урочиста педагогічна рада, присвячена святу випускників дев’ятих класів, якапідсумовує багаторічну навчальну і виховну роботу педагогічного колективу, учнів.

    На свято до випускників завітали секретар міської ради Світлана Редченко,  начальник Управління освіти Тетяна Замараєва, головний спеціаліст з питань загальної середної освіти Вікторія Фоменко,завідувач міського методичного кабінету Аліна Лозиняк, голова профспілки ДП «Артемсіль» Андрій Попов та батьків учнів.

      До випусників від імені міського голови Степаненка Олександра Миколайовича з вітальним словом  звернулася секретар міської ради Світлана Редченко, яка побажала дітям натхнення у навчанні та наснаги у майбутньому. До слова було запрошено директора школи Галину Смагу, яка звернулася до учнів та батьків зі словами вітання та вручила свідоцтва та грамоти дев’ятикласникам та подяки їх батькам.

       Випускний вечір чи не найважливіше свято в житті кожного дев’ятикласника. Вечірня сукня, зачіска і макіяж для дівчат чи костюм, сорочка та туфлі для хлопців — головні атрибути святкового образу. Цьогоріч діти дев’ятих класів відзначилися креативністю: свято було продуманим, яскравим, емоційно насиченим, відрізнялося вдало підібраними музичними номерами, масовими танцювальними композиціями: флешмоб, дефіле, вальс, танці « Голованці» для вчителів. Випускники також не забули своїх батьків – підготували яскраві музичні вітання та теплі слова, а батьки зі свого боку порадували дітей своїми талантами.

     Час змінює все, що оточує нас. Довга життєва дорога нелегка і мінлива. Та всім неодмінно світитиме далеким вогником, оповитим солодким, стискаючим серце спогадом – дитинство і юність. 

  

  

   

Яндекс.Метрика