Пошук  

   

Рубрики  

   

Рекомендуємо відвідати  

   

   

Увійти/Вийти  

   

«День вишиванки» в Соледарській громаді

     17 травня 2018 року вся світова спільнота відзначає свято День вишиванки, яке покликане зберегти споконвічні народні традиції створення та носіння етнічного вишитого одягу. Основна мета заходу – це збереження українських цінностей та їх популяризація серед молоді та населення держави загалом.

       Вишиванка – це не тільки національне вбрання українців, а й святиня народу, яка несе в собі духовне багатство, мудрість і традиційний зв’язокбагатьох поколінь. Сьогоднішня українська вишивка – результат унікальної духовно – матеріальної еволюції нашого народу етнічна спадщина та національний бренд, відомий у всьому світі.

    Відзначення Дня вишиванки сприяє консолідації суспільства, формує свідомість нового покоління громадян його самоідентифікації та демонструє цінності, які є пріоритетними для держави.

         Працівники культури, учні та педагоги навчальних закладів Соледарської ОТГ 17 травня

приєдналися до Всеукраїнського свята – Дня вишиванки.

     Соледарська міська бібліотека та сільські бібліотеки громади провели активну роботу з висвітлення питань історії вишиванки, прививаючи у читачів почуття громадськості,підготовлено виставку- інсталяцію «А над світом вишиванка цвіте!» та проведено віршування «Моя поетична вишиванка». Різноманітно відсвяткували цей день і сільські бібліотеки громади. Були проведені : акція «Вдягни вишиванку- зроби цей день яскравим», бібліомікс «Родинний оберіг» , флешмоб «Мама сорочку мені вишивала». До Дня вишиванки оформлені книжкові виставки, виставки- експонати. Оформлені виданння знайомили з історією української вишивки та були представлені вишивані роботи (ікони, картини, рушники, вишиванки) працівників бібліотеки та їх родин під назвою «Світ української вишивки».

         Серед чисельних заходів, які проходили у навчальних закладах громади, цій події, вихованці та викладачі музичної школи присвятили свій концерт присвячений українській вишиванці. Свято об’єднало тих, хто серцем і душею вболіває за свою Батьківщину, пишається та поважає багаті традиції українського народу, прославляє безцінні культурні надбання на теренах нашої країни та далеко за її межами.

   

Яндекс.Метрика