Пошук  

   

Рубрики  

   

Рекомендуємо відвідати  

   

   

Увійти/Вийти  

   

ЕКОЛОГІЧНИЙ УРОК У БІБЛІОТЕЦІ

   Щорічно 15 квітня в багатьох країнах світу відзначається День екологічних знань . Основна мета сьогоднішнього свята – просування екологічних знань та формування екологічної культури населення , інформування громадськості про стан справ в області екологічної безпеки та про стан навколишнього середовища, а також виховання і підготовка громадянина, який вміє мислити екологічно. 

  «Природа вчить та виховує!» - під таким гаслом пройшлаекологічна бесідау Соледарській міській бібліотеці, яка відбулася напередодні   ВсесвітньогоДняекологічних знань. Ми хотіли донести до маленьких читачів думку, що саме від людини залежить доля нашої планети. На бесіду  прийшли вихованці  дитячого садочка «Червона квіточка» групи «Барвінок».  

   У читальній залі  працівники бібліотеки ознайомили дошкільнят із літературою про навколишній світ, природу рідного краю, розповіли, як не шкодити довкіллю.  Маленькі читачі переглянули також мультфільм на екологічну тему «Збережімо нашу планету» і прослухали еко- казку «Сонячні краплинки».  Завдяки їй діти дізналися про квіти , які  ростутьу нашій місцевості та про користь, яку вони приносять довкіллю.  У кінці заходу діти прийшли до висновку, що  природу треба оберігати, а вона   віддячить нам чистим повітрям, прозорою водою водойм, прохолодою тінистих парків та   чарівним співом птахів.Діти залишилися у захваті від заходу та солодощів,  отриманих від бібліотечних працівників.

     

   

Яндекс.Метрика