Пошук  

   

Рубрики  

   

Рекомендуємо відвідати  

   

   

Увійти/Вийти  

   


Бахмутське міське відділення управління виконавчої дирекції
Фонду соціального страхування України в Донецькій області інформує! 

 

«Шановні страхувальники !

     Нагадуємо,  що прийняття звітів страхувальників за формою Ф4-ФСС з ТВП за 1 квартал 2018 року здійснюється відповідно до Порядку формування та подання страхувальниками звітності по коштах загальнообов'язкового державного соціального страхування у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності та витратами, зумовленими похованням, затвердженого постановою правління ФСС з ТВП від 18.01.2011 № 4  з 2 по 20 квітня 2018 року, за адресою: м. Бахмут, вул. Горбатова, 4.


          Звіт за формою Ф4-ФСС з ТВП подається страхувальником або відповідальною особою страхувальника у разі здійснення у звітному кварталі нарахування матеріального забезпечення застрахованим особам за рахунок коштів Фонду, подання заяви-розрахунку та отримання фінансування або перерахування зобов’язань перед Фондом.

   Звіт за формою Ф4-ФСС з ТВП не подається у разі:

       - відсутності у страхувальника зобов’язання перед Фондом по субрахунках, на яких ведеться облік розрахунків з Фондом соціального страхування на початок кожного звітного кварталу та оборотів по субрахунках у звітному кварталі;

       - наявності зобов’язання Фонду перед страхувальником на початок року та відсутності оборотів по субрахунках, на яких ведеться облік розрахунків з Фондом соціального страхування у звітному кварталі.

 

Звертаємо увагу, що страхувальники зобов’язані формувати та подавати до органів Фонду звітність щодо коштів загальнообов’язкового державного соціального страхування у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності та витратами, зумовленими похованням, не пізніше 20 числа наступного за звітним періодом місяця.

За несвоєчасного подання або неподання встановленої звітності по коштах Фонду, подання недостовірної звітності щодо використання страхових коштів на посадових осіб підприємств, установ, організацій, фізичних осіб, які використовують найману працю, накладається штраф в розмірі та порядку, передбаченими чинним законодавством. 

 

Телефон для довідок :   (0627) 44-53-01

                                                      

Бахмутське міське відділення управління виконавчої

дирекції Фонду соціального страхування України

         в Донецькій області»

 

   

Яндекс.Метрика