Пошук  

   

Рубрики  

   

Рекомендуємо відвідати  

   

   

Увійти/Вийти  

   

   Соледарська міська рада та Львівська обласна державна адміністрація доводить до Вашого відома, що 19-21 квітня 2018 року у Львові на території Міжнародного аеропорту «Львів» імені Данила Галицького, вул.Любінська, 168 відбудеться VII Міжнародний форум «AGROPORTWestLviv-2018» (далі - Форум), який зорієнтований на розвиток потенціалу дрібних та середніх виробників аграрного сектору, а також промоцію виробничого потенціалу підприємств харчової промисловості Львівської області.

     Соледарська міська рада та Львівська обласна державна адміністрація доводить до Вашого відома, що 19-21 квітня 2018 року у Львові на території Міжнародного аеропорту «Львів» імені Данила Галицького, вул.Любінська, 168 відбудеться VII Міжнародний форум «AGROPORTWestLviv-2018» (далі - Форум), який зорієнтований на розвиток потенціалу дрібних та середніх виробників аграрного сектору, а також промоцію виробничого потенціалу підприємств харчової промисловості Львівської області.

     Головне завдання Форуму – розвиток потенціалу дрібних та середніх виробників аграрного сектору економіки Західної України, розширення ринків збуту, налагодження міжнародних відносин. У цьому році особлива увага приділятиметься просторовому розвитку через кластерність агровиробництва та сільських територій, розвитку органічного землеробства, а також адаптації господарства до змін клімату.

     Протягом трьох днів у заході планують взяти участь представники дипломатичного корпусу, іноземні делегації, працівники агропромислового комплексу регіонів – партнерів, а також провідні представники ділових кіл Львівщини.

     Враховуючи зазначене, з метою налагодження і розширення партнерства між аграріями запрошуємо делегації від області відвідати VII Міжнародний форум «AGROPORTWestLviv-2018».

     Більш детальну інформацію щодо роботи Форуму можна знайти на сайті www.agroport.ua.
     Реєстрація учасників делегації за тел. (032) 235-56-23, e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

   

Яндекс.Метрика