Пошук  

   

Рубрики  

   

Рекомендуємо відвідати  

   

   

Увійти/Вийти  

   

16 березня, в залі засідань Соледарської міської ради відбувся урочистий захід, призначений до Дня працівників житлово-комунального господарства
і побутового обслуговування населення.

 

    19 березня 2017 року, в Україні відзначається День працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення -  професійне свято, яке присвячене усім працівникам житлово-комунальних господарств, що виконують вкрай необхідну справу – забезпечення життєдіяльності населених пунктів та їх благоустрою, надання різних послуг.

       Саме з цієї нагоди в п’ятницю, 16 березня, в залі засідань Соледарської міської ради відбувся урочистий захід, на якому поздоровили працівників КП «Ремонтник», КП «Розсадник декоративних і лісових культур «Ялинка»», КП «Комунальник», КП «Водоконал», КП «Яковлівське» з професійним святом. Працівники цієї галузі роблять все можливе для того, щоб життя кожного було комфортним, зручним та безпечним. Під час урочистостей Соледарський міський голова О. М. Степаненко вручив грамоти обласного та міського рівня. людям, які своєю працею, мудрістю і оперативністю забезпечують тепло і світло у наших оселях, охайність вулиць і комфортні умови життя і праці в населених пунктах Соледарської громади. Завдяки саме цим людям добре функціонують школи, дитячі садки, заклади охорони здоров’я і всіх без винятку інших закладів усіх сфер і галузей господарювання. По закінченню урочистої частини заходу свої прекрасні виступи подарували учасники художньої самодіяльності Соледарської ОТГ.

 

 

   

Яндекс.Метрика