Пошук  

   

Рубрики  

   

Рекомендуємо відвідати  

   

   

Увійти/Вийти  

   

У В А Г А  !

Оголошено  конкурс грантів для створення сталого бізнесу на території Донецької області

 

     Соледарська міська рада та Департамент інформаційної та внутрішньої політики облдержадміністрації, керуючись статтею 9 Закону України «Про добровільне об’єднання територіальних громад», доводить до Вашого відома, що Чеська недержавна гуманітарна організація «Людина в біді» (Peopleinneed), з метою створення та розвитку стійких джерел доходу для мешканців Донецької області, проводить конкурс грантів для створення / відновлення та розвитку сталого бізнесу на території Донецької області.

     Участь у проекті можуть взяти люди, які мешкають, на даний момент, в одному з районів Донецької області: Олександрівський, Бахмутський, Великоновосілківський, Добропільський, Костянтинівський, Лиманський, Мар’їнський, Покровський, Слов’янський, Ясинуватський райони, а також міста: Авдіївка, Бахмут, Допропілля, Дружківка, Костянтинівка, Краматорськ, Лиман, Мирноград, Новогродівка, Покровськ, Селидове, Слов’янськ, Торецьк, Вугледар.

Гранти надаються на конкурсній основі. Рішення про надання гранту приймається конкурсною комісією. Головним критерієм відбору заявок є ефективність ваших планів по використанню гранту для досягнення мети проекту, а саме:

наявність ідеї по створенню (розвитку поточного) дрібного бізнесу або самозайнятості;

наявність конкретного плану дій на 6-12 місяців після отримання гранту;

обгрунтованість вашої ідеї та очікуваних показників (наприклад, виручки та витрат).

     Гранти до 35 тис.грн. можуть бути надані всім учасникам. Гранти до 55 тис.грн. можуть бути учасниками, які надішлють найбільш перспективні заявки, та зможуть зробити власний грошовий внесок у реалізацію бізнес-плану в розмірі не менше 30% від суми гранту.

    Заявки приймаються до 31.03.2018 за посиланням: https://sbiz.club/10063/granty-dlya-stvorennya-vidnovlennya-ta-rozvytku-stalogo-biznesu-2018/

    
                                         Натиснiть щоб подати заявку!

 

   

Яндекс.Метрика