Коронавірус

   

Рубрики  

   

   

Пошук  

   

Рекомендуємо відвідати  

Бюджет участі

   

 
   

Увійти/Вийти  

   

 

 

 

Управління освіти Соледарської міської

ради без посередників спроможне

опалювати НВК села Міньківки

  

  Останнім часом дуже багато суперечливої інформації у ЗМІ стосовно теплопостачання навчально-виховного комплексу у селі Міньківка. Коментувати і давати поради з цього питання «фахівців» виявилося дуже багато. Роз’яснення з цього питання  надав начальник Управління житлово-комунального господарства міської ради Сергій Гончаров.

  Міньківською сільською радою  Бахмутського району Донецької області від 30 серпня 2016 року  № 7/17-100 було передано та закріплено комунальне майно (будівля котельної та теплові мережі) за Приватним Підприємством «Міньківське КП» на праві господарського відання. Договір про надання послуг з теплопостачання між Соледарською міською радою та ПП « Міньківське КП»  не укладався.

  Через систему Прозоро з 2016 року проводилися закупки на постачання тепла бюджетними установами (охорони здоров’я та освіти), але з 2019 року дане підприємство надавало послуги тільки НВК с. Міньківка. У опалювальний період 2020-2021 року дане підприємство надавало послуги по одному з найвищих тарифів в області. У лютому 2021 року договір на постачання тепла до НВК с. Міньківка був виконаний і підприємство було проінформовано, що у зв’язку з високою ціною за послугу  Управління освіти Соледарської міської ради відмовляється від послуги теплопостачання в опалювальному періоді 2021-2022 року.

  З 2020 року Соледарською міською радою було прийнято ряд рішень для підвищення енергетичної ефективності об’єктів комунальної власності у зв’язку з чим дана котельня була передана з балансу Соледарської міської ради на баланс Управління освіти ( рішення від 18 червня 2020 року №7/58-1290). На виконання даного рішення ПП «Міньківське КП» необхідно було передати комунальне майно Управлінню освіти. Дане рішення не було виконане через не допуск комісії Управління освіти  до будівлі котельні керівництвом ПП       «Міньківське КП».

  ПП  «Міньківське КП» на протязі 3х місяців звітувало про готовність котельні до опалювального періоду 2021-2022 року, але за різних причин відмовляло у доступі до об’єкта. Під час об’їзду робочої групи з підготовки об’єктів соціальної сфери до опалювального періоду 2021-2022 року з метою підготовки рішення виконавчого комітету 13.09.2021 року було встановлено про не готовність самої будівлі котельні, тому  вирішено винести дане питання на розгляд чергової  сесії.

  У зв’язку з невиконанням рішень, з метою усунення порушень вимог законодавства України у сфері теплопостачання на території Міньківського старостинського округу та скасування окремих рішень міської ради 22.09. 2021 року №8/11-326, депутатами було прийнято рішення припинити право господарського відання для Приватного Підприємства «Міньківське комунальне підприємство» на майно комунальної власності (будівля котельної та теплові мережі) та передати майно Управлінню освіти.

  У зв’язку з тим, що керівництво Приватного Підприємства «Міньківське комунальне підприємство» не надало доступ до котельні 13.10.2021р. та 18.10.2021р., то 25.10.2021 року комісія вимушена була зрізати замки та зайти на територію котельні. Під час роботи комісії було з’ясовано, що демонтовано насосне обладнання та пульт управління котлами. Керівництво Соледарської міської ради звернулося з заявою до поліції. На сьогоднішній день відкрито кримінальне впровадження, до поліції надані правовстановлюючі документи і планується за період канікул провести відновлювальні роботи на котельній.

  За словами Сергія Гончарова, на сьогодні, Управління освіти Соледарської міської ради має на своєму балансі 10 котелень, як газових так і на альтернативному паливі, та спроможне забезпечити опалювання  НВК у  селі Мінькіка власними силами і всі інсинуації  з цього питання не є коректними.

  З 7 листопада 2021року котельна розпочала опалювальний сезон 2021-2022 року і подала тепло до НВК села Міньківки.

   

Яндекс.Метрика