Коронавірус

   

Рубрики  

   

   

Пошук  

   

Рекомендуємо відвідати  

Бюджет участі

   

 
   

Увійти/Вийти  

   

 

 

 

З Днем працівника

соціальної сфери України!
 

 


 

 

  05 листопада 2021 року відбулося урочисте привітання з Днем працівника соціальної сфери України. Усіх присутніх зі святом, від імені міського голови Євгена Пластуна, привітала секретар міської ради Гелена Гребеник та нагородила грамотами Соледарської міської ради  за високий професіоналізм, відповідальність, почуття обов’язку, вміння працювати з людьми різного віку, різних категорій, самовіддане служіння обраній справі та з нагоди професійного свята – Дня працівника соціальної сфери. 

  З вітальним словом виступила заступник міського голови з гуманітарних питань та соціальної політики Світлана Редченко та побажала всімвід себе в першу чергу, родинного затишку і благополуччя, сил і натхнення у виконання важкої, але такої необхідної праці.

  Святковим подарунком стали солодощі для всього колективу Управління праці та соціального захисту населення Соледарської міської ради, КУ «Центр надання соціальних послуг».

  Велика подяка усім хто долучився до організації заходу.  Бажаємо міцного здоров'я, сили і твердості духу, енергії та оптимізму, благополуччя і миру.

  Захід пройшов з дотриманням  протиепідемічних карантинних обмежень.

      

      

      

   

Яндекс.Метрика