Коронавірус

   

Рубрики  

   

   

Пошук  

   

Рекомендуємо відвідати  

Бюджет участі

   

 
   

Увійти/Вийти  

   

 


Співбесіда членів міждисциплінарної

команди з кандидатом у патронатні

вихователі та її помічником 

 Одним із пріоритетних завдань держави є соціальний захист дітей, створення сприятливих умов для їхнього фізичного, інтелектуального та духовного розвитку, забезпечення права кожної дитини на сім’ю. Особливо актуальною формою виховання дітей, які в силу життєвих обставин залишились без батьківського піклування є – сім’я патронатного вихователя.

 20 жовтня 2021 року відбулась співбесіда кандидата у патронатні вихователі Шатіловою Наталею, її добровільним помічником Шатіловим Олександром з членами міждисциплінарної команди та старшим фахівцем соціальної роботи МБО «Партнерство «Кожній дитині» Ларисою Стригою.

 Шатілови Наталя та Олександр є успішними кандидатами та претендентами на створення першої у Соледарській міській територіальній громаді патронатної сім'ї. Для її створення виконавчими органами міської ради проведена велика робота, до якої були залучені представники громадськості, медичних закладів, поліції, старостинських округів.

 Дякуємо нашим кандидатам за готовність поділитися сімейним теплом з дітьми, які мають ризик залишитись без батьківського піклування. І всім тим, хто допомагає боротися із соціальним сирітством у Соледарській громаді.

      

   

Яндекс.Метрика