Коронавірус

   

Рубрики  

   

   

Пошук  

   

Рекомендуємо відвідати  

Бюджет участі

   

 
   

Увійти/Вийти  

   

 

 


Міжнародна Агропромислова виставка

«AgroExpo-2021»

 

 


 

 

 З 29 вересня по 02 жовтня 2021 року в м. Кропивницький проходитиме Міжнародна агропромислова виставка з польовою демонстрацією техніки та технологій «AgroExpo – 2021».

 Виставка «AgroExpo» має площу 125 тис. кв.м. та є найбільшою агропромисловою виставкою в Україні, входить у ТОП 10 найбільших аграрних виставок Європи. В її експозиціях представлені найновітніші зразки вітчизняної та зарубіжної техніки, обладнання для агропромислового комплексу, засоби захисту рослин, посівний матеріал, а також племінні породи тварин та птиці.

 Головними тематичними розділами Виставки «AgroExpo» є тваринництво, рослинництво, транспорт і спецтехніка, тара і упаковка, будівництво та альтернативна енергетика в агропромисловому комплексі, екологія і переробка відходів, присадибне господарство, лісове господарство.

 У рамках Виставки експонується широка номенклатура продукції відомих світових брендів машинобудування, таких як John Deere, Claas, Case, NewHolland, Lemken, Fendt, Vaderstad, Pottinger, Horsch, Kuhn, JCB, Amazone, MaterMacc, Гомсельмаш, а також продукція, товари та послуги понад 500 провідних виробників України. На окремому полігоні загальною площею 70 тис. кв.м. проводяться демонстраційні покази сільськогосподарської техніки.

 Традиційно під час Виставки «AgroExpo» проходитиме «Покровський ярмарок», у рамках якого відвідувачі матимуть можливість ознайомитись з унікальними експозиціями громад Кіровоградщини, відвідати ярмарок – розпродаж сільськогосподарської продукції та товарів декоративно – ужиткового мистецтва майстрів у сіх куточків України.

 Більш детальна інформація про Виставку «AgroExpo» розміщена на вебсайті: www.ukragroexpo.com.

 У разі зацікавленості сільськогосподарських товаровиробників звертатися до організаторів: Глібка Ігоря, моб. тел. +38 (050) 344 2644, +38 (095) 344 26 44, Бєлової Тетяни моб. тел. +38 (050) 344 27 44,  e- mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

   

Яндекс.Метрика