Коронавірус

   

Рубрики  

   

   

Пошук  

   

Рекомендуємо відвідати  

Бюджет участі

   

 
   

Увійти/Вийти  

   Від громадської ініціативи до втілення

у життя, або реалізація міської програми

"Громадське бюджетування

(бюджет участі)"

за підтримки міжнародних донорів

 

 

  Цьогоріч реалізація програми ”Громадське бюджетування (БюджетУчасті)” у Соледарській міській територіальній  громаді проводилось за підтримки  UNDPUKRAINE Програми ООН із відновлення та розбудови миру- тренінгової(навчальної) та фінансової, яка склала такуж суму, як і міська-300 тис.гривен. За кількістю голосів 2 проєкти,  які не фінансуються за кошти місцевої влади,  підтримані міжнародним донором.
  Проєкт №5  «Моє село – окраса України» загальна вартість  178120, 58 грн; грантова допомога Програми розвитку ООН відновлення та розбудови миру складає 144591, 68 грн. Автор проєкту Галушка Людмила , реалізація у співпраці з громадською організацією “RadioDja”. 16 грудня 2020 року проведені завершальні роботи з плану заходів із реалізації проєкту-встановлена стела з написом “Я люблю Бахмутське”.
  Проєкт №7 «Культурно-ігровий майданчик для всіх: великих до малих!» загальна вартість 141096, 40 грн; грантова допомога Програми розвитку ООН відновлення та розбудови миру складає 141096, 40 грн. Автор проєкту Грунська Вікторія,  реалізація у с півпраці з громадською організацією “Соледарська платформа ініціатив”. 16 грудня на будівлі Центру дітей та юнацтва, біля якого буде реалізовано проєкт, охоронно-пошуковим агенством “Вітязь” встановлено відеоспостереження. 
 Другим етапом буде встановлення біля дитячого майданчику гойдалки, альтанки та лавиць. Матеріали і обладнання вже закуплені та у зв‘язку з погодними умовами будівельні роботи перенесені на весну 2021 року. Обидві громадські організації чекають на другий транш у розмірі 10% для повного закриття фінансування у цьому році.

   

Яндекс.Метрика