Коронавірус

   

Рубрики  

   

   

Пошук  

   

Рекомендуємо відвідати  

Бюджет участі

   

 
   

Увійти/Вийти  

   

 

 


Новий формат та нова порція корисної

інформації для підприємців, експортерів

та експортних консультантів


 

Державна установа «Офіс з просування експорту України» (далі Офіс) повідомляє наступне.

  З вересня 2020 року Офіс у співпраці з Інститутом Маркетингу Естонії реалізують безкоштовну інноваційну освітню програму TraintheTrainers.

  ConsultantsDigest– це підбірка корисної інформації для підприємців, експортерів та консультантів в експорті, що допоможе Вашій компанії у виході на іноземні ринки від учасників інноваційної освітньої програми TraintheTrainersдля консультантів державного та приватного секторів у сфері експортної діяльності.

  Наразі навчання проходять 55 учасників (10 команд) з 13 регіонів України! В рамках кожного модулю впродовж одного місяця учасники працюватимуть на базі реальних компаній, що дозволить понад 60 компаніям отримати безкоштовні консультації, а учасникам отримати навички в різних галузях.

  Консолідуючи інформацію, отриману в рамках кожного модулю, команди створюють освітні статті та кейс-стаді, що допоможуть Вам у виході на нові ринки! Перший випуск Consultant’s digest #1 розкриває тематики маркетингу, брендингу, сторітелінгу, а також Ви зможете знайти для себе інформацію у форматі кейс-стаді про меблевий, поліграфічний та креативний сектори.

  Читайте перший випуск та підписуйтесь на сторінки команд учасниць, щоб отримувати більше інформації з питань міжнародної торгівлі:https://epo.org.ua/ttt_digest-1/

  Пост для поширення:https://www.facebook.com/exportpromotionoffice/posts/2756411651342919

  Зображення: https://drive.google.com/file/d/14lduIavgTmhrbngwOWb4xisvX695KZTT/view

   

Яндекс.Метрика