Коронавірус

   

Рубрики  

   

   

Пошук  

   

Рекомендуємо відвідати  

Бюджет участі

   

 
   

Увійти/Вийти  

   

 

 


Зустріч міського голови з дітьми

з особливими потребами 


 

  Щороку, 3 грудня, у світі відзначається Міжнародний день людей з інвалідністю, який проголошено Генеральною Асамблеєю ООН у 1992 році.
  Відзначення цієї дати спрямоване на посилення уваги до проблем людей та дітей з інвалідністю, захисту їх гідності, прав і благополуччя. Цей день є нагадуванням людству про його обов’язок виявляти турботу і милосердя до людей з особливими потребами.
  В Соледарській міській об’єднаній  територіальній громаді стало доброю традицією проведення заходів, приурочених до цієї події.  Цього року такі заходи відбулися  в усіх закладах освіти громади. До дошкільного закладу № 8 «Червона квіточка» завітав міський голова  Євген Пластун , який взяв активну участь в спортивно-музичній розвазі «Чарівне серденько». В кінці розваги всі присутні та гості  отримали маленькі сердечка доброти та весело закружляли з ними у таночку дружби.  Відвідав  Євген Юрійович і загальноосвітню школу №14, де взяв участь у майстер- класі з  розпису пряників. Зі  щирими побажаннями звернувся він до дітей з особливими потребами та щиро побажав їм чистого неба,  щасливого дитинствата здійснення всіх дитячих мрій.
  Всі діти з інвалідністю, які мешкають на території  Соледарської міської об’єднаної територіальної громади, отримали солодкі подарунки від міського голови Євгена Пластуна. Спілкування з дітьми було щирим, не вимушеним, було приємно бачити щасливі обличчя та посмішки дітей, які виражали  вдячність за турботу.

      

      

      

      

   

Яндекс.Метрика