Коронавірус

   

Рубрики  

   

   

Пошук  

   

Рекомендуємо відвідати  

Бюджет участі

   

 
   

Увійти/Вийти  

   

 

 

Бахмутське міське відділення

управління виконавчої дирекції Фонду

соціального страхування України в

Донецькій області інформує!

 

 

Забезпечення потерпілих внаслідок нещасного випадку на виробництві та професійного захворювання технічними та іншими засобами реабілітації.

  Одним із напрямків діяльності Бахмутського міського відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Донецькій області є забезпечення потерпілих внаслідок нещасного випадку на виробництві та професійного захворювання технічними та іншими засобами реабілітації.

  Згідно статті 42 Закону України «Про загальнообов'язкове державне соціальне страхування» Фонд соціального страхування України безоплатно забезпечує  потерпілих на виробництві технічними та іншими засобами реабілітації, а саме:

-          протезними виробами, ортопедичним взуттям;

-          спеціальними засобами для самообслуговування та особистого догляду;

-          засобами пересування;

-         меблями та оснащенням.

  Необхідність у забезпеченні потерпілих технічними та іншими засобами реабілітації визначають медико-соціальні експертні комісії (МСЕК) з розробленням індивідуальної програми реабілітації на підставі висновку ЛКК закладу охорони здоров'я.

  Для отримання технічних та інших засобів реабілітації потерпілому необхідно до 01.12.2020 року надати до Бахмутського міського відділення управліннявиконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Донецькій області такі документи:

        - заяву;

        - копію паспорту;

        - копію довідки про присвоєння ідентифікаційного коду;

        -   копію висновку МСЕК про встановлення інвалідності та висновок ЛКК для забезпечення  технічними та іншими засобами реабілітації;

        - копію індивідуальної програми реабілітації, затвердженої МСЕК(видається 1 раз на 2 роки).

  На підставі отриманих документів потерпілому видається направлення на забезпечення протезними виробами (з урахуванням установлених строків їх експлуатації) до  підприємства, що виготовляє та постачає технічні та інші засоби реабілітації відповідно до договорів, укладених Бахмутським міським відділенням управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Донецькій області.

  Звертаємо увагу, що потерпілі забезпечуються засобами пересування та іншими технічними засобами реабілітації без права продажу, дарування і передачі іншим особам.

  За довідками звертатись особисто за адресою: вул. Незалежності, 41, м. Бахмут у відділ медичних та соціальних послуг за попереднім записом зателефоном(0627)44-52-89.

Безпечна робота в зимовий період

  На дворі зима. Погодні умови погіршуються та змінюються кожен день: туман, ожеледиця, дощ, мороз. Збільшується ризик отримання травм. Виходячи з дому і прямуючи на роботу потрібно зважати на всі ці фактори і вибирати відповідне взуття та одяг.

  Змінюються умови праці і на виробництві. На працівника починають додатково впливати погодні шкідливі фактори у вигляді:

- зниженої температури повітря;

- холодного вітру;

- ожеледиці;

- ймовірність падіння снігу та бурульок з покрівель будівель;

Шановні роботодавці та спеціалісти з охорони праці!

  Своєчасна розробка попереджувальних заходів та їх виконання допоможе уникнути травмування та захворювань працівників підприємств у зимовий час. До таких заходів можна віднести:

- проведення навчання працівників безпечним методам виконання робіт в зимовий період, надання домедичної допомоги при переохолодженні та обмороженні;

- інструктаж з питань охорони праці щодо безпечного виконання робіт у зимовий період та у несприятливих погодних умовах;

- дотримання правил безпеки та особистої уваги під час руху по території підприємства та поза нею у зв’язку з виконанням функціональних обов’язків затвердженим маршрутом території підприємства міста;

- своєчасне забезпечення працівників, які виконують роботи на відкритому повітрі теплим спецодягом та спецвзуттям;

- утримання доріг, проїздів та пішохідних доріжок на підприємстві у чистому стані, своєчасне посипання їх матеріалами проти ожеледиці;
- своєчасне очищення дахів будівель та споруд від снігу, бурульок і льодових наростів;

- обладнання місць обігріву та контроль відповідальних осіб за дотриманням періодів «робота- обігрів».

  Впровадження та виконання цих заходів допоможе запобігти травмуванню та зберегти здоров’я працівників під час трудової діяльності у зимовий період.

   

Яндекс.Метрика