Коронавірус

   

Рубрики  

   

   

Пошук  

   

Рекомендуємо відвідати  

Бюджет участі

   

 
   

Увійти/Вийти  

   

 

 Відбулася 63 чергова сесія міської ради 

7 скликання
 

 


 

  Сьогодні, 21 жовтня 2020 року, відбулася 63 чергова сесія міської ради 7 скликання, на якій було розглянуто та прийнято 29 рішень: про виконання програм зовнішнього освітлення населених пунктів громади; забезпечення мінімального достатнього рівня безпеки населення громади; економічного і соціального розвитку громади. Також були внесені зміни в програму про відшкодування різниці в тарифах комунальним підприємствам громади та до програми економічного і соціального розвитку. У зв’язку із змінами в законодавстві, внесено зміни до положення про старосту Соледарської об’єднаної територіальної громади та в рішення міської ради щодо покладання обов’язків старост. Прийнято 9 рішень по земельним питанням.
  В розділі «Різне» начальник Соледарської дільниці Артемівського управління по газопостачанню та газифікації публічного акціонерного товариства «Донецькоблгаз» Гончарова Ольга виступила з інформацією щодо змін в умовах постачання газу населенню та запросила депутатів провести роз’яснювальну роботу з населенням з приводу цих змін.
  Наприкінці засідання міський голова Олександр Степаненко та секретар міської ради Світлана Редченко висловили слова подяки та пошани всім депутатам Соледарської міської ради 7 скликання за плідну сумісну працю, вручили їм почесні грамоти та квіти.

      

      

      

                  

   

Яндекс.Метрика