Коронавірус

   

Рубрики  

   

   

Пошук  

   

Рекомендуємо відвідати  

Бюджет участі

   

 
   

Увійти/Вийти  

   

 

 

 


Васюківська гімназія – активний

учасник Міжнародних проєктів

  

 

  Учні та вихованці Соледарської громади продовжують брати активну участь в Міжнародних проєктах, результати яких вражають. Ставши посланцями миру та добра, завдяки Міжнародному проєкту «Книга Добра», вони є провідниками в дружніх стосунках між громадами, регіонами, країнами та вкотре отримують корисні подарунки для свого навчання. Сьогодні, 16 жовтня 2020 року, учні Васюківської гімназії одержали якісну комп’ютерну техніку – 10 ноутбуків. Отримання подарунків стало можливим завдяки Anatoli Ljutjuk, Центру української культури у м.Таллінні (Естонія) згідно програми Міністерства закордонних справ Естонії за сприяння Благодійного Фонду «Чисті Серцем».
  Зазначимо, що в школі навчаються представники національних меншин – турки-месхетинці і участь вихованців закладу сприяє прагненню майбутнього покоління до активного розвитку на благо України. Учнівський та педагогічний колективи висловлюють свою вдячність і власноруч підготували подарунки для Анатолія Лютюка та його команди: фігурки козаків із холодного фарфору поїдуть до Естонії на постійне проживання.
  Дітей привітали міський голова Олександр Степаненко та начальник Управління освіти Тетяна Замараєва. Вони висловили свої сподівання щодо подальшої співпраці та взаємодії з учнівським, педагогічним складом громади та з благодійними організаціями.
  Нагадаємо, що  участь у проєкті  стала можливою завдяки вчителю української мови та літератури Соледарської ЗОШ №13 Наталі Тищук.

   

   

Яндекс.Метрика