Коронавірус

   

Рубрики  

   

   

Пошук  

   

Рекомендуємо відвідати  

Бюджет участі

   

 
   

Увійти/Вийти  

   

 

 

 

Вшанування  захисників України

в Соледарській громаді
 

 

 

 

  14 жовтня, в День захисника України, делегація міської ради на чолі з міським головою Олександром Степаненком поклала квіти до могили солдата Меденцева Олександра Миколайовича, який загинув у 2019 році від кульового поранення, захищаючи державний суверенітет та територіальну цілісність України, та  відвідала Зінаїду Михайлівну Меденцеву, матір загиблого солдата.
  У ході бесіди Зінаїда Михайлівна показала нагороду сина, орден «За мужність» IIIступеня (посмертно) та Подяку матері "За гідне виховання сина Захисника України" від військового комісара, полковника В.Павлюка, Донецького обласного комісаріату. 
  Олександр  Миколайович  подякував матері за виховання сина, відмітив, що в знак шани та поваги до загиблого воїна  Збройних сил України, Меденцеву Олександру Миколайовичу буде встановлено меморіальний пам’ятник.
  На території громади в закладах освіти та культури  напередодні  Дня захисника України,  з метою вшанування мужності, бойового подвигу та героїзму захисників незалежності і територіальної цілісності України, самовідданості громадян, які присвятили своє життя служінню Українському народу,  були проведені  уроки мужності та  єдності, книжкові виставки та покази фільмів

Діти бажали захисникам України сил і здоров’я, щастя і благополуччя, мужності і стійкості.

А ще з великою надією висловлювали переконання, що Мир – це Добро, а Добро завжди перемагає!

      

   

   

Яндекс.Метрика