Коронавірус

   

Рубрики  

   

   

Пошук  

   

Рекомендуємо відвідати  

Бюджет участі

   

 
   

Увійти/Вийти  

   

День вчителя 2020

      Традиційно в Україні в першу неділю жовтня відзначають День вчителя.

  1 жовтня в Соледарському комунальному закладі «Соледарський міський Центр культури та народної творчості» відбулася святкова програма, присвячена вчителю Соледарської громади. 
  З привітальним словом до освітян звернувся міський голова Олександр Степаненко, висловивши слова великої вдячності і поваги та нагородивши грамотами Соледарської міської ради. Він побажав всім педагогам громади здоров'я, сімейного благополуччя, щастя та успіхів у всіх справах і починаннях. У своїй промові Олександр Миколайович зазначив, що якісна підготовка випускників шкіл, перемоги учнів на олімпіадах та конкурсах – все це є доказом того, що освіта Соледарської громади постійно підвищує свої якісні показники.
  До слів привітання приєдналася секретар Соледарської міської ради Світлана Редченко, яка побажала вчителям вдячних учнів та гарного настрою.
  Слова подяки на адресу педагогів прозвучали, також, від начальника Управління освіти Тетяни Замараєвої та голови первинної профспілки педагогів Неоніли Ковальової.  
  В межах заходу у фойє Будинку культури були організовані тематичні виставки: майстра з різьблення по дереву, вчителя трудового навчання Яковлівської  загальноосвітньої школи Груши Олександра, виставка «Вихователька-чарівниця», якою педагоги дошкільного навчального закладу №8 «Червона квіточка» Юлія Крайнюк, Ірина Шипшинська та Світлана Сільонова гідно представляли нашу громаду на обласному святі до Всеукраїнського дня дошкіля у м.Краматорську. Гості мали змогу зробити пам’ятні світлини на чудових фотозонах.

Шановні педагоги, щиро вітаємо Вас з Днем вчителя!
Бажаємо професійного зросту та перспективних учнів!

             

   

Яндекс.Метрика