Коронавірус

   

Рубрики  

   

   

Пошук  

   

Рекомендуємо відвідати  

Бюджет участі

   

 
   

Увійти/Вийти  

   

 


 

Чоловіки Соледарської громади 

долучилися до семінару з попередження

та протидії насильству за ознакою статі

«Насильству немає виправдання»
 

 

 

   ООН Жінки в Україні, спільно з МБФ «Українська фундація громадського здоров’я» провели для чоловіків Соледарської громадисемінар з поглиблення знань щодо гендерно зумовленого, у тому числі домашнього насильства. Захід  був покликаний зруйнувати дискримінаційні стереотипи про соціальні ролі та обов’язки жінок і чоловіків для  формування шанобливих, ненасильницьких стосунків. Протягом  семінару учасники дізналися про види гендерно зумовленого  насильства, спеціальні заходи та законодавчу базу щодо протидії гендерно зумовленому, у тому числі домашньому насильству. Учасники також переглянули серію відеороликів «Спровокувала?»(https://www.youtube.com/watch?v=Zt-fXwFxA3Yстворених Представництвом ООН Жінки в Україні в рамках боротьби з гендерно зумовленим насильством та взяли участь уподальшій дискусії про гендерні стереотипи та розподіл хатньої роботи між подружжям. «Я не думаю, що сімейні конфлікти треба виносити з дому. Як би там не було, за допомогою можна звернутися лише тоді, коли є повна конфіденційність» - поділився своїми думками один із учасників семінару.
   Додатково, нагадуємо, що ознайомитися з інформацією про протидію гендерно зумовленому, у т.ч. домашньому насильству можна на сайті громади, у розділі «Протидія домашньому насильству» за наступним лінком: http://solerada.gov.ua/index.php/uk/protydiia-domashnomu-nasylstvu
   Захід проведено в межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру,яку реалізують чотири агентства ООН: Програма розвитку ООН (ПРООН), Структура ООН з питань гендерної рівності та розширення прав і можливостей жінок (ООН Жінки), Фонд ООН у галузі народонаселення (UNFPA) і Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО).
   Програму підтримують тринадцять міжнародних партнерів: Європейський Союз (ЄС), Європейський інвестиційний банк (ЄІБ), Посольство США в Україні, а також уряди Великої Британії, Данії, Канади, Нідерландів, Німеччини, Норвегії, Польщі, Швейцарії, Швеції та Японії.

   

Яндекс.Метрика