Коронавірус

   

Рубрики  

   

   

Пошук  

   

Рекомендуємо відвідати  

Бюджет участі

   

 
   

Увійти/Вийти  

   

 

 

Міський голова Олександр Степаненко

привітав працівників

дошкільної освіти

з Днем дошкілля

 

 

    25 вересня 2020 року міський голова Олександр Степаненко привітав працівників дошкільних навчальних закладів Соледарської міської об’єднаної територіальної громади із Всеукраїнським днем дошкілля. Під час урочистостей міський голова подякував усіх працівників дошкільної освіти за щиру доброту, невичерпне терпіння, невтомну турботу: «…спасибі за мудрість, терпіння і увагу до дітей, адже завдяки вашій щирості та  відкритості кожен малюк має чудове дитинство і паростки найкращого майбутнього. Відповідно до наказу по Управлінню освіти усіх працівників чекає приємний подарунок у вигляді премії у розмірі окладу».
   Олександр Миколайович нагородив колективи закладів дошкільної освіти та найкращих працівників грамотами Соледарської міської ради та солодкими подарунками.
     До привітань долучилися секретар міської ради Світлана Редченко та начальник Управління освіти Тетяна Замараєва. Почесні гості побажали працівникам-дошкільникам мудрості, натхнення та позитиву в роботі, родинного тепла, доброго здоров’я, пошани від суспільства і миру на нашій рідній землі.

   

Яндекс.Метрика