Коронавірус

   

Рубрики  

   

   

Пошук  

   

Рекомендуємо відвідати  

Бюджет участі

   

 
   

Увійти/Вийти  

   

 

 

Відбулась чергова сесія

Соледарської міської ради

  

 

  23 вересня вібулась чергова 60 сесія 7 скликання Соледарської міської ради. Сесія проходила в режимі відео конференції. Головував на сесії міський голова Олександр Степаненко. В роботі брали участь: секретар міської ради Світлана Редченко, 16 депутатів міської ради, заступники міського голови, доповідачі. В порядку денному 24 питання.
  Депутати затвердили хід виконання Програми економічного і соціального розвитку громади за І півріччя 2020 року, Програми розвитку фізичної культури і спорту в громаді на 2018-2021 роки, Програми капітального будівництва, реконструкції, реставрації та капітального  ремонту об’єктів іфраструктури громади на 2019-2020 роки, Програми благоустрою  за І півріччя 2020 року,  Програми щодо сприяння розвитку об’єднання  співвласників багатоквартирних будинків на території громади за І півріччя 2020 року, Програми відшкодування витрат за перевезення пільгових категорій населення громади по місту Соледар та на приміських маршрутах  на 2020 рік та внесли зміни до Стратегії розвитку Соледарської міської об’єднаної територіальної громади на період 2018-2025 роки. Депутати розглянули і затвердили 6 питань земельних відносин.
  Всі питання порядку денного  61сесії розглянуті і затверджені більшістю голосів депутатів
  З рішеннями міської ради 61 сесії 7 скликання Соледарської міської ради ви можете на офіційному сайті Соледарської міської ради в рубриці «Нормативні документи»

      

      

   

Яндекс.Метрика