Коронавірус

   

Рубрики  

   

   

Пошук  

   

Рекомендуємо відвідати  

Бюджет участі

   

 
   

Увійти/Вийти  

   

 

 


Подяка від жителів ОСББ

«Первомайська,11»

Соледарському міському голові

Олександру Степаненку


 

 

   В с. Парасковіївка вміють цінувати працю інших і дякувати за неї. І, крім, скарг та зауважень, лист з таким важливим словом «ДЯКУЮ!» від жителів будинку ОСББ «Первомайська, 11» потрапило до адресату.
   Такий лист та Подяку  08 вересня  2020 року вручили особисто жителі ОСББ «Первомайська, 11» міському голові Олександру Степаненку. В листі – підписи мешканців будинку і подяка: «…Ви дали слово мера, що до кінця весни 2020-го року капітальний ремонт даху буде проведено. Кожен з нас розуміє, як непросто віднайти та викроїти з бюджету громади кошти на ремонт, адже таких будинків, як наш, в Соледарській громаді чимало. І все ж Ви особисто та депутатський корпус змогли знайти ресурси для проведення капітального ремонту покрівлі нашого будинку. Ми хочемо передати сердечну подяку міській владі, зокрема Вам за те, що Ви тримаєте слово і дійсно відгукуєтьсь на потреби жителів громади. Попереду - дощі, зимова негода, а в нас тепер є гарантії, що всі перипетії стихії ми переживемо в сухих квартирах.
   Висловлюємо величезну подяку Вам, Олександре Миколайовичу, влада в громаді дійсно працює для простих людей, а Ви завжди готові допомогти своїм виборцям!
   Ми, жителі будинку ОСББ «Первомайська,11» в с. Парасковіївка від щирого серця бажаємо Вам та вашій команді: нехай і надалі порядок та лад панують у нашій громаді, а людська вдячність додає наснаги і сили у Вашій відповідальній та нелегкій праці!», - написали жителі.
   Міський голова Олександр Степаненко подякував жителям будинку ОСББ «Первомайська,11» за високу оцінку роботи та зазначив: «Приємно, коли такі слова звучать – тоді розумієш, що твої старання помічають і твою роботу цінують. І це – вагома мотивація для кожного».

      

   

Яндекс.Метрика