Бюджет участі

Увійти/Вийти

Ініціатива Соледарського міського

голови Олександра Степаненка в дії

За ініціативи Соледарського міського голови Олександра Степаненка, на базі комунального закладу спортивно-оздоровчого профілю «Стадіон «Соляник», 29 серпня відбувся відкритий турнір з футболу серед юнацьких команд 2006/07 років народження, присвячений   Днюшахтаря. У змаганнях взяли участь команди: футбольного клубу«Легіон» з містБахмут-Соледар,  футбольного клубу«Авангард» міста Сіверськ, місто Кремінна «Луганщина» та футбольний клуб  «Фортуна» міста Костянтинівка.
   Турнів в такому форматі проходить не в перше, в минулому році він пройшов під назвою «Кубок Дружби», а саме за ініціативи міського голови Олександра Степаненка дитячий юнацький турнір з футболу став традиційним. Також, 29 серпня в День пам'яті захисників України всі учасники заходу та присутні долучилися до всеукраїнської хвилини мовчання та вшанували пам’ять героїв.
   За результатами змагань третє місце посіла команда футбольного клубу «Авангард» міста Сіверськ, з невеликим відставанням друге місце посіла команда з міста Кремінна, а переможцями турніру стала команда «Легіон» збірна міст Бахмут - Соледар.
   За підсумками турніру було визначено кращих гравців та нагороджено почесними подарунками наступних:

«Кращий воротар» - Данил Ворошило (ФК «Легіон»);

«Кращий захисник» - Іван Скочков (Кремінна «Луганщина»);

«Кращий напів-захисник» - Денис Кушнір(ФК «Легіон»);

«Кращий нападник» - Єгор Чепурін (ФК «Легіон»);

«Кращий гравець» - Ярослав Коритін» (ФК «Легіон»).

Щиро вітаємо всіх учасників турніру та бажаємо юним спортсменам наснаги та нових перемогв новому футбольному сезоні.